Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח תנועה על חציית צומת באור אדום (קיבלתי בדוא"ל)

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 6670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי את זה בדואר אלקטרוני, לשיפוטתכם:

"לפני כחודש בערך קיבלתי בדואר דו"ח תנועה ממשטרת ישראל בגין חציית צומת באור אדום. הדו"ח על-סך 1000 שקל בלבד.

באותה תקופה נהגתי ברכב של בתי כי מכרתי את הרכב שלי ועדיין לא קניתי רכב חדש. יש לציין כי הרכב של בתי רשום על שמי ולכן הדו"ח נשלח אלי. ביני לבתי היו חילוקי דעות ביחס למי שנהג ברכב ,ולחובתו של מי ירשמו ה-10 נקודות. הדו"ח היה באזור צומת ביל"ו ושנינו לא זכרנו שעברנו שם בתאריך הנ"ל. [כאן המקום לציין כי תאריך ושעת העבירה היו ערב רה"ש בשעה 21:00 ] בדרך כלל רוב בני ישראל מסובים יחד עם משפחתם מסביב לשולחן ביום ובשעה האמורים. ולכן ביקשתי מבתי שתבקש ממשטרת ישראל את צילום הרכב ע"מ שנדע ואולי גם נראה מי נוהג ברכב, ואכן כך היה. בתי פנתה למשטרה וביקשה לראות את הצילום ולאחר כחודש בערך הגיעו סוף סוף התמונות המרשיעות ובהן נראה רכב חוצה את הצומת אלא שלהפתעתנו הרכב הוא לא הרכב של בתי אלא טנדר פתוח המיועד להעברת דירות קטנות. בעזרת זכוכית מגדלת ראינו שהמספר של הטנדר הוא אכן אותו מספר שלנו ואיך זה קרה? פשוט הנוכל שינה את הספרה 6 לספרה 8 ע"י הוספת חתיכת סרט בידוד [איזולירבנד] שחור והמשיך וסגר בעזרתו את הספרה 6 לספרה 8 . המשטרה עקב מחסור בכ"א, אמצעים, כסף וכיו"ב אינה טורחת להשוות בין המספר הרשום על לוחית הרכב לסוג הרכב ולכן הדו"ח נשלח אלי. ואני אלמלא הויכוח עם בתי ואלמלא התאריך המיוחד הייתי משלם את הדו"ח כמו ילד טוב, מקבל 10 נקודות והולך לקורס נהיגה נכונה, בעוד העבריין האמיתי היה ממשיך לנסוע ולחצות כבישים באור אדום ברחבי המדינה שלנו. חברים יקרים קיבלתם דו"ח על חציית צומת באור אדום. תדרשו ותעמדו על זכותכם לראות את המכונית שלכם מצולמת, ואולי גם אתם תופתעו לטובה.

אנא העבירו תוכן המכתב הזה לכל יקירכם וסעו בזהירות."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...