Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס.

The car mentor
שימו לב! השרשור הזה בן 6676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בעקבות חיפוש רכב משפחתי חדש לאמא שלי(לא חדש מהחברה),עלה עניין היונדאי גטס.

מה המלצותיכם על המכונית הזאת? בטיחותית? אפשר להנות מהנסיעה? יש אפשרות לאדם גדול לשבת בנוחות באוטו?

אגב,אם קונים גטס אז זה רק 1600.

עוד דבר,אפשר לקבל השוואה לעומת מזדה לאנטיס 2003(הגטס 2005)?

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה לעזור לך כבעל גטס.

המכונית מרווחת למדי,המושב נע די הרבה לאחור,כך שהיא מתאימה לאדם גבוה.

ה 1.6 נוסעת הרבה יותר טוב מה 1.35 ואיבזורה עדיף-4 כריות אוויר,גג שמש חשמלי,חישוקי סגסוגת ועוד.

בטיחות?4* במיבחני NCAP.סביר למדי,אך לא מדהים.

עלויות אחזקה נמוכות מאד(ביטוח מקיף,חלפים וטיפולים),ואני מעריך שהיא המכונית החדשה הזולה ביותר לאחזקה.

רמת האמינות(לפחות עד עתה)גבוהה מאד,בלי שום מחלת ילדות,וגם איכות הגימור טובה בהחלט.

החיסרון היחיד הוא צריכת הדלק,שהיא אמנם הרבה פחות קטסטרופלית ממה שנוהגים לחשוב,אך גבוהה מהמקובל בקבוצתה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,תודה על התשובה המהירה.

האם יש לך מושג מה צריכת הדלק של ה1.6 בעירוני ובבין עירוני?

עוד דבר:למרות שהבנתי שהיא מיני-משפחתית,רציתי לדעת אם בנסיעות של שעה-שעתיים,5 אנשים בוגרים יכולים להסתדר בגטס.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל,תודה על התשובה המהירה.

האם יש לך מושג מה צריכת הדלק של ה1.6 בעירוני ובבין עירוני?

עוד דבר:למרות שהבנתי שהיא מיני-משפחתית,רציתי לדעת אם בנסיעות של שעה-שעתיים,5 אנשים בוגרים יכולים להסתדר בגטס.

תודה מראש.

התשובה היא בפירוש לא

אין אפשרות להסיע 5 אנשים באוטו הזה 4 מבוגרים זה המקסימום וגם להם לא יהיה ממש נוח לדעתי .

בקשר לצריכת הדלק של 1.6 אני לא ממש יודע, אבל 1.4 אוטומטית עושה בערך 10-11 לליטר בנסיעה משולבת !!!

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה..

נסענו 5 חיילים מתל-השומר לבה"ד1 (ליד מצפה רמון) - נסיעה של כ3 שעות..

היה סביר.. קצת צפוף.. אבל הסתדרנו..

אם תרצו אין זו אגדה... :D

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה..

נסענו 5 חיילים מתל-השומר לבה"ד1 (ליד מצפה רמון) - נסיעה של כ3 שעות..

היה סביר.. קצת צפוף.. אבל הסתדרנו..

אם תרצו אין זו אגדה... :D

תשמע גמני לקחתי איתי עוד 4 חברים לתל אביב ברכב הזה , נכון זו לא אגדה אבל לפחות ממה שראיתי החברה יצאו נכים מהאוטו לכן בדרך כלל אנחנו לא נוסעים יותר משלושה אנשים ברכבים כאלה - כאילו כל סופר מיני , לדעתי מקסימום 4 אם חייבים אבל לבשביל לשבת בנחת 3 זה מספיק .

תשמע אני ראיתי סובארו די אל שמעמיסה 9 אנשים בכבישים אז הכל אפשרי, אבל נוח זה בטוח לא .

תאמת אני מת להעיף את הרכב הזה בחזרה לחברה אבל אני אחכה לי עוד חודשיים ואז אולי אחליף אותה לרכב מקטגוריה יותר גבוהה כי האוטו הזה הורג אותי- סתם דעתי האישית .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום סופר מיני לא תהייה נוחה ל 5 מבוגרים בגודל מלא,אולי למעט ההונדה ג'אז,וגם זה לא בטוח.

סה"כ מדובר בסופר מיני,לא במכונית סאלון.

ל 4 מבוגרים יהיה נוח למדי,גם אם הנהג גבוה ו"מושך" עד הסוף את מושב הנהג.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם.

אני חושב שאצטרך לחפש רכב אחר,מכיוון שחיוני ש-5 אנשים יוכלו לשבת בנוחות באוטו.

קנה מיניוואן..!

כיום רוב המכוניות מיועדות -ל2 נוסעים מאחור בגלל שיש בהרבה רכבים את משענת היד באמצע או בליטה במושב, ובשום אופן לא נוח לשבת שם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תבדוק את הסיריון החדשה?

נהגתי באחת של חבר מהעבודה והיה נוח (היינו שלושה מתוכם הנהג [אני] מעל 1.90])

"הצלחה פירושה לעבוד בחריצות שמונה שעות ביום, עד שתקבל קידום ותוכל לעבוד שתיים-עשרה שעות ביום." (רוברט פרוסט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...