Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חור באגזוז?

amit20
שימו לב! השרשור הזה בן 6652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נכנסתי לאוטו והתחלתי לסוע ,להפתעתי שמעתי רעש שהזכיר לי ממש את האלפא רומיאו ספרינט של איזה מישהו .

אבל הבנתי שזה ממש לא הוא ,וזה האוטו שלי משמיע את הרעש הזה ,הרעש עצמו נשמע רק בראשון ושני ובנסיעה במהירות נמוכה .

האם זה חור באגזוז?

כמה יעלה לי לקנות חדש לפיז'ו 306 שנת 95 1400 סמ"ק?

===================================

---- ---- ---- ---- ---- ---- ----

===================================

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודעת אם כדאי לרתך, רכב משנת 95 שלא הוחלף לו אגזוז יכול להיות עם חורים רבים.

כדאי להעלות את הרכב ולהסתכל על האגזוז כמו שצריך.

מחירים יכולים לנוע מ מינימום 250 ש"ח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדעתה של נהגת השודים. תתקן חור אחד יקפוץ אחד אחר...

אם לא החליפו דוד מ-95 רוב הסיכויים שיש בידך צינור "10 חלוד ורקוב.

אבל תציץ קודם מתחת לרכב אולי תמצא שם בעייה שתוכל לסדר לבד.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לחור באגזוז, יכול להיות שהצנרת נקרעה בנק' כלשהי או התנתקה.

קרה לי ברכבי הקודם.

התקופפת לראות אם הצנרת במצב טוב?

בכול מקרה מומלץ להעלות את הרכב על ליפט ולהעיף מבט טוב על הצנרת לכל אורכה.

הסכנה שחור או קריעה של צנרת הפליטה היא פליטה של גזים באזורים הקרובים יותר לתא הנוסעים וחדירתם לחלל הרכב. פרט לריח לא נעים (אגב, לא מחוייב שתריח), גזים מסוכנים (כמו CO) יכנסו.

בנהיגה בחודשי החורף, בהם רוב הזמן החלונות סגורים ואין איוורור, נוכחות גזים כדוגמת ה-CO מסוכנת מאוד מאוד מאוד.

הסכנה ב CO לדוגמה, היא היכולת הגבוהה מאוד שלו להקשר להמוגלובין (יעיל פי כמה וכמה מחמצן).

הנהג עלול להתחיל לחוש בעייפות, סחרחורות, התעלפויות (במקרים קיצוניים יותר - מוות!) וכל זה בזמן נהיגה.

מכאן - המלצתי היא כי תסור מהר ככל שתוכל לאגזוזן ווודא כי הצנרת במצב תקין וכל הבעיה היא בדוד האחורי שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסקודה שהיתה לי הייתי שוכב מתחת האוטו לפני טסט, משייף את אזורי החורים עם נייר זכוכית וסותם באפוקסי. בפעם האחרונה ביצעתי זאת כראוי וזה החזיק נכון עד היום בו החלטתי לפרק את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והרעש מגיע מהחלק האחורי או התחתון של הרכב כל מה שנאמר נכון אבל אם הרעש מגיע מכיוון המנוע יכול להיות שפשות סעפת הפלטה השתחררה מהמנוע ויש בריחה של גאזים ורעש משם. במקרה כזה פשוט ניתן לחזק את הברגים ונגמר הסיפור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה הקנס על נסיעה עם אגזוז לא תקין?

לא יודעת מה הקנס, אבל מה שאני יודעת בטוח שב 306 שלי כאשר נסעתי מספר ק"מ על מנת להחליף את הדוד האחורי הרכב לא "סחב" והרעיש מאוד.

אם אתה גר באזור המרכז צור איתי קשר בה"פ אני אמליץ לך על מקום זול ואמין.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...