Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות נפוצות ומס' תקנה

amitexc
שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שעשיתי חיפוש ולא מצאתי מה שחפשתי,טוב אני מודה שאני לא חזק בחיפושים

אני חושב שכדאי להוסיף לדביק תקנות ומספרן לבעיות נפוצות שחוזרות על עצמן.

כרגע אני מחפש את מס' התקנה להעברת בעלות לרכב אספנות ללא טסט בתוקף,

אם אפשר לדעת מאיפה אני משיג ציטוט של התקנה ואת מספרה אודה לו מאוד.

כמו כן ישנם בעיות נפוצות אחרות:

כמו אישור בלמים אחת לשנה ברכב אספנות,בהרבה מכוני רישוי דורשים מבעל הרכב לעבור את הבדיקות פעם בחצי שנה ולא פעם בשנה על פי החוק.

חגורות בטיחות-לא פעם עצר אותי שוטר ללא חגורות בטיחות והתחיל לעשות דרמה בגלל שלא ידע שקיימת תקנה הפוטרת מכך.

ועוד תקנות שלי אישית לא יצא "להסתבך" בגלל שלא ידעתי אותן.

אז אני חושב שיהיה טוב לרכז את הבעיות האופייניות ולאחד אותם לדביק לאחר מכן,בשביל שליפה מהירה יותר.

אז כל מי שיודע על מקרים ותקנות מוזמן לכתוב,תודה,

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב כאן:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3045837,00.html

לתקנה קוראים 83ב

והנה ציטוט מאתר משרד התחבורה:

רכב אספנות

• רכב יכול להפוך לרכב אספנות כאשר מלאו 30 שנים משנת ייצורו. בעליו יבקש שברשיון הרכב יירשם הרכב כרכב אספנות - והוא מסוגי הרכב להלן: אופנוע, רכב נוסעים פרטי, רכב נוסעים פרטי דו שימושי, אוטובוס או רכב מסחרי שמשקלו הכולל המותר אינו עולה על 12000 ק"ג. אוטובוס אספנות רשאי להסיע עד 6 נוסעים בלבד ורכב מסחרי אינו רשאי להוביל מטען
  • רשיון לרכב אספנות יהיה לשישה חודשים בכפוף לאמור בתקנה 273 ובלבד שבעלו יציג אישור תקינות ממוסך מורשה פעם אחת בשנה
  • לרישום רכב אספנות ברשיון הרכב, על בעל הרכב לפנות למשרד הרישוי עם תעודת זהות ורשיון רכב (כאשר הרשיון תקף). לאחר קבלת רשיון רכב אספנות על בעל הרכב להתקין לוחית זיהוי שתכלול את המילים "רכב אספנות"
  • רכב אספנות לא ינוע בדרך בשעות 07:00 עד 09:00 בימים א' עד ה' שאינם חלים בחג או מועד
  • רכב אספנות לא ישמש את צרכי עיסוקו של בעלו
  • רכב אספנות פטור מתשלום אגרה בעד תקופה שבה לא היה רשיון הרכב תקף. הפטור חל גם ללא הפקדת הרשיון (וגם כשהרכב היה מבוטל לפי תקנות)
  • לא יסיע אדם באוטובוס, שצוין ברשיון הרכב כרכב אספנות, יותר משישה נוסעים
  • לא יוביל אדם מטען ברכב מסחרי שצוין ברשיון הרכב כרכב אספנות
  • לרכב אספנות מבוצע טסט פעמיים בשנה. בעל רכב אספנות יציג בעת בדיקת כשירות לתנועה במכון הרישוי - תעודה מאת מוסך מורשה, בנוסח שקבעה הרשות (אגף הרכב), כי הרכב נבדק ונמצא תקין תוך 3 חודשים לפני מועד הבדיקה. את אישור המוסך יש להציג פעם אחת בשנה (כאשר ברשיון הרכב רשום שלטסט יש להציג אישור מוסך)
  • אם בעל רכב אספנות אינו מבצע טסט פעמיים בשנה - עליו להציג למכון הרישוי אישור קודם של המוסך, אשר הוצא לא יותר מאשר שנה ממועד הטסט הנוכחי

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני איפה אפשר לראות את התקנות של משרד התחבורה?

לי למעשה חשוב למצוא את התקנה הנוגעת לעברת הבעלות לרכב אספנות ללא טסט.

עמית.

[CENTER][B]The only difference between a man and a boy [/B] [B]Is the size of the Ego and the price of The Toy[/B][/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...