Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתימת חורים בפח + צביעת הרכב

Subaru82
שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 2,3 חורים אפשר להגיד גדולים ברכב שלי(סובארו דיאל שנת 82)

איך אני יכול לסתום את החורים??האם יש חומר שיעשה את העבודה?

ואיך אני יכול להוריד חלודה מכל מיני מקומות שיש ברכב

מי שיכול לתת לי שמות של חומרים יעילים ואת מחירם זה יהיה מצוין

אני צובע אותה בשחור אבל זה נראה לי מגעיל כל האוטו בשחור

וחשבתי אם יהיה יפה לצבוע את המכסה מנוע הגג והפגז בשחור

וכל השאר צהוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הפגז תצבע באדום

חוץ מזה שחור נורא מרזה, מה רע בשחור

ובסופש תעשה חלטורות כרכב לוויות.

נראה לי אחלה דיל.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 3 חורים, אפשר להגיד גדולים ברכב שלי?

זה נשמע הזוי לגמרי.

מזה גדולים בשבילך?

תתן תמונה, נראה לי שעוד אפשר לעזור לך והגדולים האלה זה סתם חורים קטנים, יכול להיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שום דבר ערסי בפגז שחור. היה לפני כמה שנים מבצע - מי שיש לו ציוד צבאי בבית, יכול להחזיר אותו לצה"ל ללא הסברים מיותרים. אולי המבצע עדיין בתוקף.

עם סובארו 82 צהובה, מכסה מנוע שחור, גג שחור ופגז, המשטרה תעצור אותך כל חצי שניה, ואתה בכלל עלול להסתבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW איזה השקעה אתה יכול להסביר עוד? איפה קנית את הבונדו? כמה ספריי נדרש כדי לצבוע את כל הרכב? 50?

נמרוד...

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן צבענו הכל עם ספריי אבל לא סיימנו בעיקרון אנחנו צריכים עוד שכבה ולקה

יצא בינתים 10 בקבוקי ספריי

וקילופים אני לא יודע כי אף פעם לא עישתי דבר דומה אבל יכול להיות שהלקה תשמור עליו לשנה הקרובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...