Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך ברע"מ - מורשה צ'מפיון באר שבע

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

קודם כל זהו פוסט ראשון שלי בפורום הזה. ערכתי חיפוש ולא מצאתי את השם של המוסך בפורום ככה שאני משער שזה בסדר לפתור שרשור חדש.

לפני יומיים הפולו שלי החליטה ש 4 צילינדרים זה יותר מדי ושלמה לעבוד חלק כשאפשר לרעוד (מחיפוש הבנתי שמדובר בהחטאת בעירה ושכנראה הבעיה במערכת הצתה). לנסוע עד ת"א למוסך הבית (רון) לא התאפשר לי במצב הזה, ונזכרתי שקיבלתי המצלמה מחבר פורום על מוסך בב"ש.

נכנסתי למוסך היום ב 10 בבוקר, הפקידה אמרה שאגיע מחר בבוקר כי הם עובדים עד 12 (חול המועד). אמרתי שאני צריך את הרכב לערב ושאין לי בעיה לחכות רק בשביל הסיכוי שאולי יתפנה להם זמן אלי. הסכימה. המתנתי 10 דק' וכבר חיברו את הרכב למחשב, לאחר מכן החליפו חוטי הצתה ומצתים, והרכב מרוצה (קיבל גם עדכון תוכנה על הדרך).

אז כמובן שאני מבסוט ממש על זה שסיימתי את הסיפור היום, אבל אובייקטיבית סך הכל התרשמתי משירות ויחס טוב, כולל הסבר מפורט על הבעיה, ומחיר סביר לגמרי (להוציא את המחירים של חלקים מקוריים של צ'מפיון. מורשה אחרי הכל).

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא נסעת עד רון עם שלושה צילינדרים?

נכנסתי לקנות טולדו חדשה - אשתי אמרה שזה אוטו של זקנים ->

ובאותה נשימה שאלה מזה הרכב היפה הזה ->

בסוף יצאתי עם לאון 1.2TSI MK3 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

השנה לא הסתדר לי להגיע לתל אביב אל רון לטיפול אז הלכתי לברע"מ בבאר שבע לטיפול השנתי.

שורה תחתונה אני מרוצה. מנהל המוסך היה פנוי לענות על שאלות (וקיבלתי תשובות ענייניות), לעשות נסיעת מבחן לרכב, בדקו אם צריך עדכון תכנה, ולא היתה להם בעיה שאשהה לצד הרכב בטיפול.

לתושבי הדרום שמחפשים מוסך ל VAG - אני ממליץ.

החסרון היחיד הוא עלות חלפים יקרים כי המוסך מורשה. מה שכן, שאלתי ואין להם בעיה לשים למשל שמן מנוע שאביא בעצמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...