Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על רדיודיסק של קלריון 856

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דבר מרכזי וחשוב שחסר לקלריון זה הבי אמפינג הקלריון לא תומך בזה ואני קצת התאכזבתי אך פרט לזה מכשיר מצויין נוח לתפעול עם איכות נהדרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה855/6 הם מכשיר שנופל באמצע , מצד אחד יש את ה755/6 שהם מציעים את האיכות של 24BIT של קלריון בלי פיצ'רים , ומצד שני יש את ה955/6 שיש להם כבר קרוס אנמי ואיקולייזר אנמי , ואם אנני טועה טיים אליינמנט.

כול המכשירים של קלריון עובדים על הקונספט של אודיופילים (לביית שנכון באופן חלקי לרכב) שכול מה שאתה מוסיף פיצ'רים איכות הסאונד יורדת. ולכן רק בדגם ההי אנד של ה9255 יש קרוס וטיים אליינמנט ואיקולייזר (וזה בדגם החדש בקודם לא היה כלום! פשוט כלום ! ועדיין הוא היה אחד הר"ד הטובים בעולם )

אז אם מספיקים הפיצ'רים שילך על זה כי לדעתי לקלריון יש איכות סאונד טובה מהאלפיין . אם הוא צריך ביאמפ אז רק הדגם החזק יתן לו קרוס מספק לבי אמפ (לא לטרי אמפ)

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין כי חשבתי שבחדשים כבר יש , נו לא יודע

הקטע הוא שהמחיר קורץ לו לכן הוא מעוניין לשדרג

ולמישהו יש מושג איך המסך מגע ? הוא בסדר הוא ? או שיש חשש ?

בתודה רוני .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא נשמע טוב מהאלפיין.

לגבי נוחות התפעול - זה עניין אישי. כמו שיש אנשים שסבלו מהגלייד-טאצ'...אני למשל, מצאתי את האלפיין למכשיר מאוד נוח לתפעול.

טיים אליימנט אין ב 865, בוודאות.

ה955 מציע אקולייזר מפורט יותר (לא בהרבה...), קרוס 3 WAY וטיים-אליימנט. כמו כן הוא בעל מעבד מתקדם מה855.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגלייד טאץ לא היה בעיה הוא היה דווקא נחמד מאד .

הבעיה היא שלבחור אין להשקיע כל כך הרבה

856 - 2700 חדש .

לעומת 4200 956 .

זה הרבה כסף הבדל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקציב זה הכל בעסק הזה, אין מה לעשות.

כבר דיברנו על הקרוס של ה ALPINE, אבל אם אין לו צרכים מיוחדים בנוגע לחיתוכים (אני מדבר על שימוש ב 24 DB SLOP.) וחשובים לו הפיצ'רים השונים - אז שישאר איתו.

בעניין הזה, ה-9855 נותן תמורה יפה מאוד למחיר.

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבררכה יהודה

איך בדיוק זה יצא לו 2500 ש"ח? ללא מכס? כי המכשיר עולה 500$+- ~ 2100 ש"ח

אני בכייף הייתי מייבא אחד כזה ב- 2500 ש"ח אם היה אפשרי.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק זה יצא לו 2500 ש"ח? ללא מכס? כי המכשיר עולה 500$+- ~ 2100 ש"ח לא מוצא כרגע את המכשיר (כנראה במקומות שראיתי כבר לא מוכרים אותו , כך שלא יכול להגיב , אבל אני זוכר שזה היה מחירו כשחשבתי עליו

אני בכייף הייתי מייבא אחד כזה ב- 2500 ש"ח אם היה אפשרי.

הקלריון 775USB הוא אכן מכשיר מעולה ויותר טוב אפילו מה955 במחירו בחו"ל בין 240-300 אז כאן בארץ הוא יעלה בין 1800-2300 ש"ח יותר זול מהאלפיין

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שמועה שה775 לא יגיע בזמן הקרוב לארץ הקודש.

זה כי ארץ הקודם עדיין תקועה עם מכשירים מ- 2005! 755/756 בושה.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי לקח את המכשיר

בסוף עשו לו אותו ב2500 שקל + אחריות !

מחיר שווה לכל נפש :p

המכשיר באמת על רמה איכות סאונד טובה מהאלפין

תודה לעוזרים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...