Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב מסרב להוריד הילוך בלחיצה מלאה - X trail

MOSHE18
שימו לב! השרשור הזה בן 5468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ..

אז כמו שהבנתם התחדשתי לי ב-X TRIAL לפני כחודשיים, הרכב (טפו טפו טפו) לא מפחות ממדהים ! המנוע מרגיש טוב, ההיגוי מצויין הנוחות מעולה וסה"כ מרוצה מהקנייה.

לאחרונה, בלחיצה מלאה (זאת אולי הפעם השלישית שלחצתי מלא בניסאן) שמתי לב שהרכב מסרב להוריד הילוך (קיק דאון) ופשוט "מושך" סה"כ את ההילוך בו הוא נמצא עד המנתק, ומשם כמובן שמעביר הלאה.

סגנון הנהיגה שלי כמובן רגוע ושמתי לב לזה רק אחרי חודשיים עם הרכב כשלחצתי ורציתי להרגיש קצת את עוצמת המנוע, אני רוצה לציין שביום שקניתי את הרכב נתתי מספר בעיטות לרצפה בשביל להרגיש את הרכב ולהיות בטוח בקנייה והרכב הוריד הילוך ללא בעיה כלל וכלל.

לאחר שהרגשתי בבעיה, בדקתי שאין דבר שמפריע לדוושה להגיע לרצפה וגם שמרגישים את ה"קליק" שנמצא "בסוף" הרכב לא מוריד הילוך, ביצעתי את הבדיקה הנ"ל במספר מהירויות שונות (80 , 60, 100) ובכולן פשוט לא היתה תגובה.

אשמח לעזרה, מה יכולה להיות התקלה ?

מצטער אם זה נשמע קצת ילדותי, אך ברכבי הקודם לא היתה בעיה כזו מעולם.

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוריד הילוך מאיזה לאיזה , ידוע אם הרכב עדיין בנקודת מהירות הגבוהה מהמתוכנן ההילוך לא ירד. אם בכל זאת אתה מרגיש שהגיר לא מבצע שילוב יורד ניתן לבדוק לחצי שמן ותפקוד המתגים לשילוב יורד מאולץ בעזרת סורק.

איש באר שבע שמאוד אוהב אותכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן

אז גם אני חשבתי בדיוק כמוך, הרכב די חדש עם 39 וקצת קילומטר על השעון קח שלא צריכה להיות בעיה מיוחדת, "אילצתי" את הרכב להוריד הילוך ע"י שילוב הילוך 1 במהירות 60, הרכב הוריד הילוך בלי בעיה ומשך קצת את הסל"ד כמובן שהחזרתי מיד למצב D על מנת לא לנזק את המנוע וכו'.

אני חייב לציין שמקודם בדקתי שוב את התופעה, פעם אחת הרכב סרב שוב להוריד הילוך, בפעם השניה הוריד בצורה נפלאה, מוזר למדי.

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב חדש ועדיין באחריות למה שלא תכניס אותו לבדיקה?

ברכבך ישנה תיבה רציפה המשותפת לקשקאי ובעלת שליטה בהילוכים,מדוע שלא תשתמש בבור שיש לך ותוריד הילוך בעזרתו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי ברכב אין טיפטרוניק, אני לא יודע אם הגיר הוא רציף כמו של אחיו הקשקאי, הרכב שנת 2006, ותיקון טעות: הרכב עם 30 ומשהו קילומטר, ולא 39.

בכל אופן אני חושב שישנה תקלה חשמלית (?), מפני שההורדה מתבצעת ע"י פקודה שנשלחת ע"י לחיצה על ההתנגדות הקטנה שנמצאת בסוף הדוושה, אולי אפשר לכוון אותי מה זה ?

משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב עכשיו לחתימה שלך לגבי סוג הרכב ולכן לרכב שלך אין תיבה רציפה של קאשקאי אלא תיבה אוט' רגילה עם 4 הילוכים של חברת ג'אטקו היפאנית.

במקרה של חוסר קיק דאון הבעייה מתרכזת סביב חיישן מצערת, גש למורשה לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...