Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיית צ'נג'ר

SubaMan
שימו לב! השרשור הזה בן 7849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי באוטו רדיו טייפ עם צנגר פיוניר 6 דיסקים.

הרדיו עובד רגיל, הטייפ מן הסתם תקין.......

אבל כשאני מעביר לצ'נג'ר אני מקבל הודעת שגיאה

11E

יש למישהו כוון????????????? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הד יוניט תואם?

לרוב הד יויט מחברה X יעבוד רק עם צ'יינג'ר מחברה X.

לדוגמא סוני יעבוד רק עם סוני.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון לעזור:

קודם כל תוודא שהוא בכלל מגיב לחשמל (מכניס/מוציא דיסקים) והכל בסדר.

פרק את הצ'יינג'ר לגורמים (מספר ברגי "פיליפס" קטנים), נקה את העיינית בעזרת מקלון אוזניים ומעט מים או נוזל ניקוי שמשות (בשום פנים ואופן לא להשתמש בחומרים חזקים או ממיסים כגון אציטון או חלילה אלכוהול !) וחבר הכל חזרה.

"על הדרך" גרז את המסילות ודאג לניקיון כללי טוב בפנים (המסילות נמצאות בחלקו האחורי של הצ'יינג'ר, על הדופן שבא יש את החיבורי חשמל ושאר הירקות) - את העיינית תנקה לאחר שסיימת לנקות אבק ולגרז.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שאולי מה שהצעת לו יפתור את הבעיה שיש לי בצ'יינג'ר - שהוא שורט את הדיסקים בקצה?

אני לא רוצה להתעסק עם זה בעצמי - תוכל אולי לנקות לי אותו במפגש הבא?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצ'יינג'ר שלך שורט דיסקים בקצה :?::?::?::shock:

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את החוברת (MANUAL) של הצ'יינג'ר. הפיוניר יודע להוציא כל מיני הודעות שגיאה. בדוק לפי החוברת מה הכיוון ואז תכתוב פה בפורום.לפי פחרוש השגיאה אני מאמין שאפשר להדריך אותך.

אם לא תמצא את הספר אני אחפור קצת בארכיון ואולי אמצא את הספר של הצ'יינג'ר שלי זצ"ל.

אל תפרק סתם -תכתוב קודם את התופעה.

רוני , לגבי הצ'יינג'ר שלך. קודם כל , איזה תוצרת ? יכול להיות שבורג כיוון ההתקנה שלו לא במקום הנכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר של חבר שלי טען שהרדיו דיסק בולע לו דיסקים. :roll:

כולם צחקו עליו - למה מה זה, כספומט? מה זאת אומרת בולע דיסקים?

הוא אמר שכבר לא מעט דיסקים שהוא הכניס נעלמו, והוא יכול להכניס דיסקים אחרים אחריהם. הם פשוט נבלעים.

אחרי שנתנו לו כאפה בראש על זה שהוא אהבל, הוא הלך למתקין, סיפר לו את הסיפור, אכל שוב פעם את הצחוקים.

פירקו לו את המכשיר ומה גילו?

בהתקנה נשאר רווח בין החלק העליון של המכשיר לדשבורד. הגאון היה דוחף לרווח הזה דיסקים תוך כדי נסיעה ומתפלא שהם נעלמים! הדיסקים פשוט הסתובבו לו בתוך הדשבורד שרוטים להפליא :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

ע-נ-ק!!!

ולענינינו למי שרוצה יש לי דיסק מנקה ראשים. זה פשוט דיסק עם מברשת במקום מסוים שפשוט כשהדיסק מסתובב הוא מנקה את הראש.

אגב יש לי אותו דבר גם למיני דיסק.

מי שמעונין בה"פ.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני , לגבי הצ'יינג'ר שלך. קודם כל , איזה תוצרת ? יכול להיות שבורג כיוון ההתקנה שלו לא במקום הנכון?

גם פיוניכס, 12 דיסקים, נראה לי שזה 1250, אם אני זוכר נכון.

שורט את הדיסקים בקצה, כלומר כמה השירים האחרונים קופצים (כשמוציאים את הדיסק רואים את השריטות)

מה דעתכם?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיוניר 12 דיסקים כבר מעל 4 שנים...בונבון אמיתי. שום שריטה.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים היום ירדנו לחוף, בדקתי אם זה עובד.............

וזה עובד.

אתה לא ממש ברור...

רוני, לא ענית על עניין בורג התנוחה (באין שם יותר טוב) הוא מכוון למקום הנכון ? הבעייה היא מההתקנה? מקסימום נראה יום ו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...