Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה לרכב מתוך כמה שאני מתלבט בינהם

maxim
שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך להודעה שלי שאני מחפש רכב עד 4,5 אלף וחיפשתי מכוניות, ובדקתי מחירים יש כמה מכוניות שמהם כנראה אני אבחר מה אני אקנה בסוף.

דבר ראשון רציתי לשאול על לאדה, המחירון שלו על הרצפה! אפילו נמוך יותר.

לאדה סאמרה שנת 94 עולה בסביבות ה 4 אלף. מה אתם אומרים על האוטו הזה?

למה המחירון שלו כזה? האם זה רכב טוב באופן כללי? (מצאתי מישהו שמוכר לפי מחירון)

חוץ מלאדה חשבתי על פיג'ו 205, 309, סיאט איביזה, מישהו אמר לי לרדת מהאיביזה, מה הסיבה לכך?

חשבתי גם על פורד פיאסטה, אבל מהשנים שאני מחפש יש רק עם מנוע 1.1(לפחות רק כאלה מצאתי) שזה נראה לי חלש מידי.

אז לסיכום, נראה לי שאני אקנה אחד מאלה: פיג'ו 205 או 309, סיאט איביזה, לאדה סאמרה. אשמח אם מישהו יעזור לי להתמקד על משהו מהם ויציין לי יתרונות חסרונות.

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים שאתה מדבר עליהם, רמת האמינות הגבוהה ביותר היא של הפיג'ו. פיג'ו (גם 205 וגם 309) יתנו לך גם הכי הרבה הנאה בנהיגה. נראה לי שה- 205 הכי תתאים לך, וגם תוכל למצוא מגוון גדול יותר של משומשות לבחור ביניהן.

האיביזה היא רכב סביר בהחלט בטווח המחירים הזה, אבל קצת פחות טובה מהפיג'ו. מהלאדה הייתי יורד לגמרי, אפילו משנתון חדש יחסית - זה פשוט רכב מאוד מאוד מיושן, עם מנוע מאוד מיושן וחלש - עדיפה כבר הפיאסטה 1.1...

חוץ מזה, יש גם סובארו ג'אסטי - קצת יותר צפופה, אבל זה רכב אמין וסוחב לא רע (ביחס לשנה ולמחיר, כמובן), אם אתה לא גבוה מדי תחשוב גם עליה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למקסים , תסלח לי על השאלה אבל, מה יש לכם מהלאדה !?!?!?! האוטו.... מעאפן ! , מגעיל ! , לא אמין ! , עם טכנולוגיה שהנרי פורד בשנת 1932 סירב להתקין אצלו ברכבים , כי זה נראה לו מיושן מדי לתקופה !!!!!!!!!

המומלצים ביותר הם 205 ו 309 עם שניהם יש לי ניסיון והם מאוד אמינים !

לגבי האיביזה היה לי ויש לי עדיין ניסיון איתה רכב נחמד אבל יש לו תקלות....כמו דוושת ברקס שיורדת לרצפה ( זה כיוונים מאחורה לא משאבה ) גג שרוצה להיות אוהל....לעומת זאת המנוע דיי אמין והרכב יחסית מרווח ( בסיס גלגלים 2.44 שזה המון גם יחסית להיום....) אה...ויש לה נטייה לקרוע כבל קלאץ' :shock:

הכל אבל הכל עדיף על ה............לאדה ( איכס........ :? )

אם אין לך רקע בסיסי במכונאות ( רקע בסיסי לא 6 שנים לימודי מכונאות ) אל תקנה איביזה , אם יש לך טיפה מושג ....אתה יכול להביא בעיניים עצומות ! הוציאו לו שם רע יותר מדיי . ( ואני מדבר אחרי ניסיון עם 3סיאטים מהדגמים האלה ואוטוטו ה - 4 )

הקיצר כדאי שתהיה קצת החלטי כי ראיתי שרשמת כבר 676 הודאות על רכבים פוטנציאליים.........

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי היי קצת הגזמת עם ה-6 שנים..

אמת אמרת שכבל הקלאץ' נוטה להקרע.. (החלפתי לפני חודש וחצי.. :wink: )

בהתחלה כשקיבלתי את האיביזה היו לי מלאאא תקלות אך היא עברה סדרת טיפולים וחצי אוברוול.. ומאז טפו טפו\ 5, 55 ,555, 5555 האיביזה מתפקדת טוב מאוד..

לפי דעתי אין סיכוי שהוא ימצא 205 במצב סביר - , ב 5K!!

:)

תמונות של האיביזה המטופחת שלי.. :lol:

http://www.geocities.com/ibiza2002pics

בהצלחה..

ומקסים תן לי לנחש.. אתה רוסי? בגלל זה החיבה ללאדה? (אין לי שום דבר נגד רוסים...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרד מהלאדה, ומהאיביזה.

בסכום שלך האפשרויות הכי טובות הן הפיאסטה (למרות המנוע הקטן, היא הרי שוקלת חצי קילו בקושי ;-)) ה205 וה309.

פיאסטה תקנה אם אתה רוצה רכב שלא מתפרק.

205 תקנה אם אתה רוצה יותר התנהגות וקצת יותר מרווח.

309 תקנה אם אתה רוצה ביצועים טובים (1.6) ומוכן לשלם בצריכת דלק על זה, התנהגות טובה ואם חשוב לך תא מטען גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל OZA...

התכוונתי שלא צריך עבר בעל 6 שנים של לימודי מכונאות אבל צריך ידע בסיסי....( תשים לב למה שאתה קורא )

ולא על משהו הכבל קלאץ עוד ייקרע לך , אבל יש סימנים מקדימים....וזה סתם דוגמא למה שאמרתי שצריך לידע בסיסי ( כי לא תלך כל פעם למוסך כשנקרע כבל.....40 ש"ח עולה הכבל ו - 5 דקות החלפה בדיוק !!!! )

ואגב הפיאסטה היא ללא ספק הטובה ביותר !!!!! ( למרות שרוב הניסיון שלי הוא עם XR2 8) אח..........אחד הרכבים היותר מדהימים וכיפיים )

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל OZA...

התכוונתי שלא צריך עבר בעל 6 שנים של לימודי מכונאות אבל צריך ידע בסיסי....( תשים לב למה שאתה קורא )

ולא על משהו הכבל קלאץ עוד ייקרע לך , אבל יש סימנים מקדימים....וזה סתם דוגמא למה שאמרתי שצריך לידע בסיסי ( כי לא תלך כל פעם למוסך כשנקרע כבל.....40 ש"ח עולה הכבל ו - 5 דקות החלפה בדיוק !!!! )

ואגב הפיאסטה היא ללא ספק הטובה ביותר !!!!! ( למרות שרוב הניסיון שלי הוא עם XR2 8) אח..........אחד הרכבים היותר מדהימים וכיפיים )

חחח.. נכון אתה צודק..

לא שמתי לב ל-"לא 6 שנים לימודי מכונאות רכב.."

צודק.. זה באמת 5 דקות.. רק מחברים לשתי הנקודות ומכוונים את הגובה שההילוך נתפס נקרא לזה ככה.. בואאה..

ואיזה סימנים מקדימים יש לפני שהכבל נקרע??

מקסים.. בסכום שאתה מדבר עליו הייתי הולך על פיאסטה או על האיביזה שלי - הספציפית : בעקבות ההשקעה שלי.. (אה ואני עדיין לא סגור שאני מוכר אותה בכלל..)..

OZA- שלא סגור על עצמו בזמן האחרון..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל OZA...

הסימנים הם :

רעשים מהכבל של חיכוך ( זה הצליל...זה לא אומר שיש חיכוך...)

או הדוושה או קשה מדיי

או הדוושה לאט לאט מתחילה לרדת

או ההילוכים לפתע מתחילים לא להיכנס או להיכנס עם קושי רב

או.............. שהכל ביחד :roll:

אגב , יש כמה סוגים של כבלים ( אני ניתקלתי ב-4 ) וישנו אחד שמחזיק הרבה יותר מכולם רק ש......, לך תתאר כבל קלאץ'.....

אל תשכחו,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורשה נגעו בחוט או שתיים של חשמל והסיאט קראו לזה "מנוע פותח עם פורשה" :lol:

מה איכפת לפורשה לקבל פרסומת על המנועים של סיאט...ופורשה עד היום מצטערים על זה. :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוספה לי עוד אופציה - פורד אסקורט 88 1.4

הוא רוצה עליה 3.5K, צריך להעביר אותה טסט וצמיגים חדשים, שזה יצא לי ביחד בערך 5.5K.

מחר אני הולך לבדוק אותה, המחיר נמוך מאד וזה מחשיד אותי.

מה כדאי לבדוק? אם האסקורט עדיף על המכוניות שציינתי קודם?

האם מנוע 1.4 מספיק לאוטו כזה(גדול יחסית)?

ENSURE YOUR BRAIN IS WORKING BEFORE PUT YOUR MOUTH INTO A GEAR

-------------------------------------------------------

מקסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או איך שאני קורא לה : "בלאדה" מלשון בלאד.

אני חושב שאתה צריך לקחת את ה-205 ולוודא שמבפנים היא לא מתפרקת.

זאת התמורה הטובה ביותר לתקציב שלך.

ואל תשכח להשאיר אי אילו אלפי שקלים בצד לצורך תיקונים "מזדמנים"

אל תשכח שמדובר ברכב ישן יחסית.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוספה לי עוד אופציה - פורד אסקורט 88 1.4

האם מנוע 1.4 מספיק לאוטו כזה(גדול יחסית)?

תשאל את יאשה והפיצפוצים, יש לו רכב כזה (פורד ברזיל נראה לי).

אם אתה לא הולך על הרכב, תשאל את הבעלים אם הוא מוכן למכור את הדלת בגאז' (בתנאי שהיא לא אכולה מחלודה).

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...