Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך פיאט ברבאו לתקציב 15K

gavar
שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

בקיצור אני צעיר בן 18 ואני מחפש רכב ידני ספורטיבי , שלא יזלול הרבה דלק ושיהיה לו מספיק כ"ס וכמובן שהתיקונים לא יהיו רבים ולא יקרים.

בקיצור מצאתי מיצובישי קולט יד ראשונה נראתה טוב וכו , אבל לקחנו לבדיקה והתגלה בה בלאי ממש חמור ככה שאי אפשר לקחת אותו.

בקיצור חשבתי , אולי גם להסתכל לכיוון פיאט בראבו ידני 1600? ראיתי שיש הרבה עם קילמוטרז נמוך (בסביבות 120-130 אלף)..

למישהו יש מושג איך הרכב , כמה כ"ס יש לו וכו?

ואיזה רכב עדיף פיאט בראבו או מיצובישי קולט?(שניהם ידנים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אופל אסטרה GSI, היא הרבה יותר ספורטיבית מקולט,323F,ברבו.

או שתבדוק פורד אסקורט RS.

אפשר גם למצוא גולף GTI דור 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכן הילד הוא מחפש רכב לצעיר שיהיה אמין ועם קצת פוזה ואתה מציע לו מכוניות שיזרקו אותו למים עמוקים ויאכלו לו את הכיס.

הקולט חזקה יותר, 113 כ"ס (בצורה הישנה עד שנת 96) לעומת 103 בבראבו עם אני לא טועה.

הקולט יותר מאובזרת.

קשה למצוא את שניהם במצב טוב, קח שתחפש או קולט או בראבו והראשונה שתמצא במצב שמור לך עלייה.

אין הבדל משמעותי בינהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח תודה אלי אני מת על התשובות שלך , באמת תודה רבה:-).

יש לך אול ימושג על צריכת הדלק של בראבו ועל עלות התיקונים? כי אבא שלי אומר שאם אני יקנה בראבו אני יצתרך כל הזמן לתקן את הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תגיד לאבא שלך שהכל סטיגמה, שפיאט זה רכב שמתקלקל כל הזמן ויפנית שנוסעת בלי תקלות.

הכל תלוי באופן הטיפול של הרכב לאורך הידיים הקודמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו הוא רכב שפחות או יותרזהה באמינות שלו לבראבה, אם אתה לוקח את הרכב הזה וחשוב למצוא אחד שמור קח בחשבון שאתה לא יכול לקרוע אותה אחרת היא גמורה, תצטרך לפנק אותה לא פחות ממה שהיא מפנקת אותה הכי חשוב לשים לב כל הזמן למצב החום זה רכב שנוטה להתחמם ואז הולך ראש מנוע.

הרכב הזה מתנהג במודל ישן כמו 96 כאילו האוטו לפחות 01-02 אבל חשוב כל הזמן לאתר תקלות בזמן לפני שהם יוצרות נזקים רציניים במנוע.

אני מחזיק פיאט בראבה עשיתי לה הכפלה של הוונטה בנוסף אני תמיד בודק מים שמן ויצא כבר שלוש פעמים לגלות צינור מים קרוע שאם הייתי מתחיל ליסוע ולא שם לב רוב הסיכויים שהמנוע היה נתפס!

חוץ מזה רכב מפנק יביא אותך לכל מקום בלי בעיות, תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבראבו הינה גירסת 2 דלתות של הפיאט בראבה, מה שאומר שספורטיבית היא לא, בדיוק כמו הקולט.

למרות שלמכוניות פיאט היה מוניטין עבר של מכוניות זולות לתחזוקה, זה לא המצב בבראבו.

תיקונית לא מעטים הינם יקרים למדי, ומנועי ה 1.6 לא הפגינו אמינות מרשימה, בלשון המעטה.

אם כבר בראבו, התמקד בדגמי ה 1.4, להם פעולה נעימה בהרבה והם פשוטים יותר לתחזוקה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן - אני נאלץ לחלוק עליך. להוריי היתה פיאט מריאה עם מנוע ה- 1600 , ודווקא המנוע עצמו הוא אמין מאוד ומגלה עמידות (ואותו המנוע היה גם בבראבו). נכון, שהיו תקלות מעצבנות מידי פעם , אבל הן לא היו קשורות למנוע וגם התיקון שלהן לא היה יקר (למעט תקלה שהיתה בגיר האוטומטי, שלא רלוונטי למה שפותח השירשור מחפש). בקיצור, ובפרט כשמדובר ברכב שכבר הביא את "מכת" ירידת הערך - אני חושב שאם יימצא אחד שמור ומטופל - זו עסקה מצויינת.

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5369 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...