Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום לכולם + קרמן-גיאה דגם 34

Type34
שימו לב! השרשור הזה בן 6893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

קודם כל רציתי להגיד כל הכבוד על הקמת הפורום. טוב לראות שהמצב של רכב האספנות באינטרט הישראלי משתפר!

חוץ מזה רציתי להציג את עצמי ואת האוטו שלי. קוראים לי דניאל באום, אני חבר מועדון החמש, וחלק מכם אולי מכיר אותי כי אני בא מידי פעם למפגשים ברמת גן.

האוטו שלי הוא פולקסווגן קרמן-גיאה דגם 34 אוטומטי משנת 1969. אני משפץ אותו כבר שנה וחצי, והוא מתחיל לתפוס צורה של אוטו. :wink:

אפשר לראות אותו באתר שלי: http://www.qldesign.com/type34

אני הייתי מאד מעוניין לדעת השהו על ההיסטוריה של הדגם הזה בארץ. כעת ידוע על בערך שבע מכוניות קיימות, מה שאומר שכנראה נמכרו הרבה יותר מזה. הוא כנראה נמכר לאורך כל שנות השישים, כי כל אוטו שנותר הוא משנה אחרת. האם יש איזושהי דרך לברר כמה מכוניות כאלה נמכרו? והאם מישהו בפורום הזה יודע משהו על הדגם הזה, או על האוטו שלי הספציפי?

בברכה,

דניאל באום

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכרח לציין שפעם ראשונה אני נתקל ברכב זה ואני מוכרח לציין שהוא מיוחד ויחודי...

אני מאחל לך בהצלחה... בשיפוץ..

ומקווה לראות את הרכב נוסע בכבשי הארץ בפינש הסופי...

בהצלחה

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לצלצל למשרדי המועדון ושם תענה לך בחורה מאוד נחמדה בשם אירית, והיא תשמח לתת לך מספרי טלפון של חברים שבבעלותם קרמן גיאה ותוכל לקבל אינפורמציה מהם.

דרך נוספת היא להיכנס לגוגל (http://www.google.co.il) ולרשום את השם של המכונית שלך (ניתן אפילו להוסיף שנה) ואני בטוח שתקבל הרבה אתרי פולחן לרכב שלך . . . .

אני מצאתי טונות של מידע על הקורטינה שלי, כולל אתר שנותן מידע מדויק על כמות המכוניות שיוצרו וכמה שרדו עד היום וגם מצאתי אתר עם ספר רכב מקורי של הקורטינה ואתר שנותן פירוט מדהים על כל חלק וחלק ברכב . . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל לצלצל למשרדי המועדון ושם תענה לך בחורה מאוד נחמדה בשם אירית, והיא תשמח לתת לך מספרי טלפון של חברים שבבעלותם קרמן גיאה ותוכל לקבל אינפורמציה מהם.

דרך נוספת היא להיכנס לגוגל (http://www.google.co.il) ולרשום את השם של המכונית שלך (ניתן אפילו להוסיף שנה) ואני בטוח שתקבל הרבה אתרי פולחן לרכב שלך . . . .

אני מצאתי טונות של מידע על הקורטינה שלי, כולל אתר שנותן מידע מדויק על כמות המכוניות שיוצרו וכמה שרדו עד היום וגם מצאתי אתר עם ספר רכב מקורי של הקורטינה ואתר שנותן פירוט מדהים על כל חלק וחלק ברכב . . . . .

אתה צודק, אין בעיה למצוא את כל המידע שהזכרת באינטרנט. ישנו גם מועדון בינלאומי של הקרמן גיאה שאני חבר בו. יוצרו בערך 42,000 מכוניות כמו שלי, בין השנים 1962-1969.

אולם, השאלה המקורים שלי התייחסה להסטוריה של הדגם הזה בארץ . . .

אגב, יצרתי קשר עם מועדון החמש בדואר אלקטרוני ואכן קיבלתי מספר טלפון של מישהו. עם אירית עוד לא עשיתי הכרות.

תודה,

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, יצרתי קשר עם מועדון החמש בדואר אלקטרוני ואכן קיבלתי מספר טלפון של מישהו. עם אירית עוד לא עשיתי הכרות.

מי שעונה לאימיילים במועדון החמש הוא דרור, הוא חבר מאוד טוב שלי ובחור מאוד מאוד נחמד אבל הוא לא יתן לך את כמות האינפורמציה שתקבל מאירית כי היא עושה לך חיפוש על המקום במחשב של המועדון ומוציא משם מספריםשל חברים עם כרמן גיאה, אני בטוח שלא תתאכזב אם תצלצל . . . . . אתה יכול גם לקפוץ לספרייה של המועדון, יכול להיות ששם יוכלו לעזור לך (מומלץ לקפוץ ביום שלישי מכיוון שביום שלישי נמצא שם הספרן) . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

למכירה בלוח יד 2, פולקסווגן קרמן גיאה טייפ 34, נראית במצב טוב וגם המחיר נראה סביר:

http://www.yad2.co.il/Cars/Special.php?AreaID=0&CarSpecialID=4&CarSpecialSubCatID=&FromYear=0&UntilYear=0&fromPrice=&untilPrice=

1_6_20050505140519.jpg

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט בטוח שהיא ביקרה היום במפגש מועדון ה-5 ובמבט שטחי היא נראית במצב סביר.

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל במשרד מועדון החמש עונה כיום רותם שהחליפה את אירית .

דבר שני יש בקריות רכב כזה בצבע כסוף והוא אפילו למכירה .

נדמה לי שהיתה מודעה פעם אבל אם לא אז הרכב שייך לבחור ששמו

גיא קראוס .

מקווה שעזרתי .

ביי

דרור .

מוריס 10 שנת 1939

רובר P2 16 1947 (בתהליך שיפוץ)

וסרשטיין דרור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרור

תסתכל על התאריכים של ההודעות...

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור הזה הוא מלפני 3 שנים - למה להחיות אותו עכשיו?

בכל מקרה, הרכב המדובר שייך לבחור בשם הרמן מעפולה. הוא משנת 1969 עם תיבת הילוכים ידנית. הוא במצב טוב למדי ולמי שמחפש את הדגם הזה הייתי אומר שזאת דוגמה סולידית וכדאית. לא שאין מה לעשות כמובן, אבל הרכב נוסע כל הזמן ואין צורך בשיקום מסיבי.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6893 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...