Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמוד לצומת בית-אורן-גהה שוכן לו... כלא 6!

tzahico
שימו לב! השרשור הזה בן 7875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ושמה אני הולך לבלות באם-יהיה-מזל-אז-רק-חודש-וקצת הקרובים.

הרקורד דווקא די מרשים - פעם שלישית בכלא בשנה האחרונה, כשהייתי גם ב-4, גם ב-6,

ואם יתמזל מזלי ישלחו אותי עכשיו למגידו ואז השלמתי את הסריה. כבוד. 8)

זה מה שקורה כשרס"ר מטבח חסר-(תשלימו-לבד) מחליט פתאום שלא בא לו שתצא

להפניה שקבעת מראש חדשיים לפני, בשביל לטפל בבעייה בריאותית שאתה סובל ממנה.

אתה פשוט קם והולך אליה לבד בלי אישור של אף אחד, ואחרי מעשה אתה כבר יודע

שעדיף לך להישפט אצל משטרה צבאית כי שמה העונש יהיה יותר קל מאשר מהמח"ט.

הגולף תישאר אצל אבא שלי, שיטפל בה בידיים אוהבות, ויסדר בדרך את כל הבעיות חשמל שלה.

אני מביא איתי לשמה טיפה חומר לקריאה, ספר של היינס על אלפאסוד, ועוד פרק מספר של היינס

שמצאתי ברשת על ה-K-Jetronic בגולף שלי. באמצע צריך להגיע אלי ספר היינס על הגולף MK1.

בקיצור, יהיה שמח :p . את התגובות להודעה הזאת אני אבדוק בפעם הבאה שאני אחזור הבייתה...

להתראות בנתיים,

צחי.

:twisted:

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צבא אדיוט!

אני מקווה שהשהות בכלא לא תהיה קשה מדי.. הבנתי שהחוויה מדהימה (לא יצא לי לבדוק בעצמי).. תהנה מחומרי הקריאה....

האמת שלי היו כמה התכסחויות יפות עם המפקדים שלי אבל זה לא הגיע לידי כלא או מעצר.. אבל איומים רבים ל - אני יתן לך תלונה כן קיבלתי... :twisted:

גיא שהולך לבקר במילואים בקרוב... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בילדותי היינו נוסעים אל הדוד ,שגר בקיבוץ בעמק בית שאן.

אז ככה :

מתחילים עם כלא רמלה (אז לא היה עוקף רמלה),משם , נסיעה די רגועה ,דרך כביש 4 (נדמה י שכביש 2 לא היה קיים אז) , עד לכלא תל-מונד.עוד קצת ,צומת בית ליד ,כלא אשמורת.

ממשיכים צפונה , צומת מגידו (כביש 70 ? לא היה)-כלא מגידו , ולקינוח - מעט לפני הקיבוץ , כלא שאטה (מול קיבוץ בית השיטה).

אתם מכירים ילד שישתולל באוטו עם דרך חתחתים שכזו? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...