Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו 2012 3 דלתות

BlackMambaX
שימו לב! השרשור הזה בן 4358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לפני כמה זמן הלכתי לראות את הפולו החדשה, שהיתה אז במבצע, 3 דלתות כולל אבזור, ג'אנטים, ריפודי עור להגה ולמוט הילוכים, מערכת שמע, דוושות ספורט ועוד. המחיר שלה עמד על 90K. שהיה יקר מידי לטעמי.

היום ראיתי שצ'מפיון החליטו להוריד את המחיר למבצע של 79K.

מה דעתכם? עסקה משתלמת?

מה הן החסרונות של 3 דלתות ברכב כזה, מלבד הנוחות? (לרוב אני נוהג לבד ברכב, מקסימום 2 אנשים.)

אם זה מהווה חסרון בטיחותי כלשהו? או דברים אחרים?

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

80 אלף ש"ח על סופר מיני עם 3 דלתות זה יקר.

אתה משלם על זה שהרכב נקרא פולקסווגן פולו, וחבל על הכסף.

חוץ מזה שהתחזוקה שלה יקרה מאוד, יש רק שנתיים אחריות, לטעמי חסרונות מהותיים.

3 דלתות עשוי להוות בעיה במכירה, השוק עדיין מעדיף 5 דלתות, יותר פרקטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לבדוק את הריו,יותר פרקטית ועם אחריות הרבה יותר גדולה,אמנם החומרים בפולו עדיפים,אך פה יש אחריות יותר גדולה,6 כריות אוויר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על הריו החדשה ולדעתי כדאי לך גם לבדוק את האופל קורסה הידנית שבמבצע עכשיו לפי מה שקראתי, אמנם קצת יותר מהפולו אבל גם חזקה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות, אבל האמת שראיתי גם את הפאביה והאיביזה, ועם כל הכבוד, הם לא דומות לפולו מבחינת תחושת האיכות עיצוב הפנים נותן.

כמה יקרה הפולו לאחזקה, לעומת המתחרות שלה? פאביה\איביזה\פיאסטה וכו'.?

אח הקיה סיד פחות התחברתי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

לפני כמה זמן הלכתי לראות את הפולו החדשה, שהיתה אז במבצע, 3 דלתות כולל אבזור, ג'אנטים, ריפודי עור להגה ולמוט הילוכים, מערכת שמע, דוושות ספורט ועוד. המחיר שלה עמד על 90K. שהיה יקר מידי לטעמי.

מה דעתכם? עסקה משתלמת?

מה הן החסרונות של 3 דלתות ברכב כזה, מלבד הנוחות? (לרוב אני נוהג לבד ברכב, מקסימום 2 אנשים.)

תודה לעוזרים.

היי

חסרונות ל- 3 דלתות? אם יש לך ילדים בכסא בטיחות אזי אתה יכול לנחש.

אחרת - לא רואה בעיה אלא להיפך - עיצוב יפה יותר ומושך - באירופה הרבה מכונית פשוטות נקנות עם 3 דלתות - זול ויפה יותר.

סחירות - תמיד תמצא מישהו צעיר שידלק על רכב יפה שכזה.

אחזקה - כמה יכול להיות הפער ממכוניות באוטו סיגמנט? כמה גרושים בשנה. בואו לא נגזים - מדובר ברכב חדש שזקוק לטיפול אחד בשנה.

אבל - הרכב מגומר יפה, מאובזר יפה ולהבדיל מכל השאר - סקסי ומרגיש קצת מיוחד.

חבל שלא היה מבצע שכזה כשקניתי את הקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעות, אבל האמת שראיתי גם את הפאביה והאיביזה, ועם כל הכבוד, הם לא דומות לפולו מבחינת תחושת האיכות עיצוב הפנים נותן.

כמה יקרה הפולו לאחזקה, לעומת המתחרות שלה? פאביה\איביזה\פיאסטה וכו'.?

אח הקיה סיד פחות התחברתי.

תודה

אתה צודק, מבין חבורת הפולקסווגן הפולו היא זו שללא ספק מספקת את תא הנוסעים האיכותי והנעים ביותר. הפאביה אחריה והרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה אחריה נמצאת האיביזה המאכזבת.

עלות אחזקה של פולו 1.4 ידנית דומה לעלות אחזקה של פאביה או איביזה 1.4 ידנית. אותו המנוע, אותו הגיר, אותו מפרט טיפולים, אפילו אותם מוסכים. רק הביטוח מעט יקר יותר לדעתי, פונקציה של מחיר רכישה גבוה יותר.

ונראה לי שדיברו איתך על קיה ריו, לא קיה סיד. הריו גם אופציה מעניינת אך יקרה מידי. שווה לבדוק גם את הפיאסטה הידנית שהצטרפה לאחרונה למבחר.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, מבין חבורת הפולקסווגן הפולו היא זו שללא ספק מספקת את תא הנוסעים האיכותי והנעים ביותר. הפאביה אחריה והרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה אחריה נמצאת האיביזה המאכזבת.

עלות אחזקה של פולו 1.4 ידנית דומה לעלות אחזקה של פאביה או איביזה 1.4 ידנית. אותו המנוע, אותו הגיר, אותו מפרט טיפולים, אפילו אותם מוסכים. רק הביטוח מעט יקר יותר לדעתי, פונקציה של מחיר רכישה גבוה יותר.

ונראה לי שדיברו איתך על קיה ריו, לא קיה סיד. הריו גם אופציה מעניינת אך יקרה מידי. שווה לבדוק גם את הפיאסטה הידנית שהצטרפה לאחרונה למבחר.

זו דעתך בלבד, אני לא מזמן רכשתי את האיביזה שבמבצע, לאחר שבדקתי את הפאביה ואת הפולו (רציתי גרמני )

ואני חייב לומר לך.. שהאיביזה פשוט מדהימה, נוחה, שקטה , יש לה כוח שצריך, הפונקציות שמגיעות איתה פשוט חוויה ( היל הולד, קרוז קונטרול ( שחוסך המון דלק!!) , חיישן לחץ אוויר בצמיג ( מאוד חשוב לדעתי) , והצג הקדמי גם ממליץ לך מתי להעביר הילוכים בשביל לחסוך בדלק, המערכת של קאנווד מאוד נוחה עם הUSB + AUX, שומעים מעולה עם הרמקולים הקיימים, המחוונים מאוד יפים, התא מטען ע-נ-ק .

הפולו הייתה יקרה ב10K ופחות יפה לטעמי, הפאביה בכלל לא יפה לטעמי והשוק של סקודה פאביה לעומת איביזה 5 דל' הוא הרבה יותר חלש... השוק של האיביזה יותר נחשק, האיביזה הרבה יותר יפה ( ולא רק אני אומר) והוא רכב שתמיד יהיה לו שוק, לפחות ב5 דל .

בכול מקרה, לגבי ה3 דל' , זו קצת בעיה כשאתה רוצה למכור אחרי זה..

תסתכל ביד 2 את השוק למשל של האיביזה 5 דל משנת 2010 צעד היום ... ידני.. וסתתכל על אותו דבר ב3 דל ה SC.

ל5 דל תמצא 2-3 עמודים, לעומת ה3 דל שתמצא 8-10 עמודים.

5 דלתות יותר פרקטי מאשר 3 דלתות.. אבל אם יש לך תתקציב.. זה פינוק... תחיה כמו שאומרים (ף

לא הייתי פוסל לחפש משהו חמוד יד שניה עם ק"מ נמוך....

בהצלחה

הייתי ממליץ לך לחפש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות שננעלתי על הפולו, זו הרגשת האיכות.

הפאביה הרגישה די בסדר מבחינת עיצוב פנים, אבל יש לה חסרונות אחרים - בטיחות ירודה בגרסא הזולה, ועיצוב משעמם.

עם כל הכבוד לאיביזה, ברגע שהלכתי לסוכנות לראות אותה, פסלתי אותה על המקום. העיצוב פנים שלה פשוט מרגיש מיושן, לא איכותי, וזול.

רק בפולו קיבלתי הרגשה של רכב איכותי, עם עיצוב לטעמי יותר יפה משאר הסופר מיני של צ'מפיון.

אגב בפולו יש את כל התוספות שציינת שיש באיביזה, רק לא בטוח בקשר ל Hill hold.

הדבר היחידי שמדאיג אותי, זה עלויות האחזקה שאנשים כל הזמן אומרים בהקשר לפולקסוואגן, האם הגיוני שהעלויות אחזקה של הפולו יקרות הרבה יותר משאר הסופר מיני הידיניות בקטגוריה?

בעלות הביטוח אני מניח שההבדל זניח, אני כבר לא נהג צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תנטרל את הקצוות הלא אוביקטיבים בתגובות כלומר את שלי שאני חובב פולקסווגן מושבע מחד ואת את אלה כמו של "דורשת" למשל שהוא שונא פולקסווגן מושבע, תשאר עם נתון אוביקטיבי אחד שהמכונית שרצית זולה עכשיו ב-11 אלף שקל או כמה שהוזילו אותה (אמרת שהורידו מ 90 ל79, כן?!). תעשה לבד את החשבון. אגב, זה מבצע לזמן מוגבל או שפשוט הורידו את המחיר בגלל שזה דגם שלוש דלתות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע על הדגם הזה הוא לזמן מוגבל לפי מה שהבנתי, אבל לפי ynet עומדת להיות הוזלה במחיר של הדגם 5 דלתות ל80K בזמן המאוד קרוב אז אולי המבצע הוא הכנה לזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע על הדגם הזה הוא לזמן מוגבל לפי מה שהבנתי, אבל לפי ynet עומדת להיות הוזלה במחיר של הדגם 5 דלתות ל80K בזמן המאוד קרוב אז אולי המבצע הוא הכנה לזה...

שיפקחו עיניים ויורידו את המחיר של ה TSI או לפחות שיביאו גירסה ידנית...לא יכול להיות ולא הגיוני שבמחיר היום היא יקרה מהסקודה ייטי למשל שמשודכת לאותו מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאתה אומר, אז כנראה שהם קיבלו דיל טוב על כמות מסוימת מהיצרן אחרת אין סיכוי שהם ימכרו עוד מעט דגם של 5 דלתות שיהיה זול יותר מהשלוש דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו עולה בקלות על אחיותיה בכל פרמטר ובמחיר הזה היא אכן מאוד משתלמת. היא גם היחידה עם 5 כוכבי בטיחות.

מה שכן שווה לדעת זה שהמבצע הוריד חלק מרשימת האבזור. הבולט שבהם הוא מערכת המולטימדיה. הרכב עם כל הפיצ'רים עדיין עולה 90. ובכל מקרה מדובר על כמות קטנה של רכבים. כל הסדרה הזו של היאנג לא אמורה להיות משווקת מעבר למלאי הקיים שלהם.

המיתוס הזה על עלות הטיפולים תמיד הצחיק אותי. טיפולים עולים אותו הדבר אצל כל היבואנים. החלקים אכן יקרים יותר, אבל בדר"כ גם איכותיים יותר.

עלות אחזקה של פולו זה ממש לא סיפור יקר, לא מדובר בפאסאט...

ואגב, כל מי שמדבר כאן על סחירות, פולו הוא רכב סחיר. פאביה לא ממש ואיביזה זה גרזן.

פיאסטה אף פעם לא הייתה סחירה ועם מנוע 1.2 היא הכי חלשה בחבורה.

פולו ב80K זה אחלה דיל למי שיכול להסתדר עם גיר ידני ושלוש דלתות.

ברילו, הדברים שצביקה אמר הם עובדות ולא דיעות. האיביזה אמנם יפה, מסכים על זה אתך, אבל האיכות שלה היא הנוכה ביותר בקונצרן. זה נחמד שאתה אוהב את הרכב שלך אבל צריך גם להתחבר למציאות.

האיביזה ממש לא שקטה, הבידוד שלה הוא הנמוך ביותר מבין שלושת הסופר מיני של הקונצרן (שים לב שאין לך אפילו בידוד בתא המנוע)

היל הולד יש גם בפולו.

לומר שהשוק של פאביה חלש משל האיביזה, זו פשוט בדיחה. השוק של האיביזה הוא אחד החלשים שיש בגלל המבצעים שהיבואן מבצע ללא הכרה. כרגע שוק היד 2 של איביזה לא קיים ומי שרוכש את הרכב צריך לדעת שהוא צריך להחזיק אותו לפחות 3-5 שנים בכדי לא לאכול סטייק רציני במכירה. תוסיף לכך את העובדה שהרכב אוטוטו מחליף צורה ובכלל יש לך חומר למחשבה.

לדבר על סחירות של פולו 3 דלתות ופאביה ליד איביזה זה פשוט לא להכיר את השוק או לחיות בלה לה לנד.

פולו עם 3 דלתות ותאונה חזיתית יהיה הרבה יותר קל למכור מאיביזה עם 5000 ק"מ וניילונים...

מבחינת סחירות, פולו הוא אחד הרכבים הכי סחירים בשוק הפרטי ואיביזה פשוט לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מה דעתכם? עסקה משתלמת?

תודה לעוזרים.

בהנחה ואתה משוכנע שגם בשנים הקרובות לא תצטרך יותר מ3 דלתות, אזי החיסרון העיקרי הוא בעת

המכירה - רכב 3 דלתות מצמצם מאוד את רשימת הרוכשים הפוטנציאלים.

אגב, העיצוב של הפולו החדשה מכוער למדי לדעתי. אבל זה כבר עניין של טעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4358 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...