Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פירוק פאנל קדמי באופל אסטרא

Floppy_Phallus
שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

יש לי בעיה די הזויה ברכב (אופל אסטרא 2001) - אתמול נכנסתי לאוטו, נסעתי קצת ואז שמתי לב שהשעון מראה שעה אחת אחורה. וואלה, שכחתי להעביר אותו לשעון קיץ, לא נורא. אני בא ללחוץ על הכפתור של הכיוון שלו ופתאום אני קולט שהשעון לא מחובר לדאשבורד אלא שהוא התפרק ו"נפל" פנימה.. אני כולי "WTF ?!".

מישהו נתקל בדבר כזה אי פעם? זו בטח התקלה הכי מפגרת בעולם...

בכל מקרה, ניסיתי היום לפרק את הפאנל הקדמי שאליו מחובר השעון אבל לא ממש הצלחתי... קיימים רק שלושה ברגי כוכב בחלק התתון של הפאנל (באזור המאפרה), ואילו השעון נמצא למעלה - סמוך לשמשה הקדמית. ניסיתי לתקוע שם מברג ולמשוך קצת החוצה אבל זה לא ממש הלך ואני ממש לא רוצה לשבור את זה.

למישהו יש נסיון עם פירוק הדבר זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר ספציפית את האופל אבל בד"כ נין להשחיל יד ולהגיע לשעון מאחור.

כנראה שאתה לא רגיל לרכבים איטלקיים או צרפתיים כי אז לא היה מפתיע אותך שאיזה מתג או אביזר צולל לתוך הדשבורד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה תמונה שמצאתי בגוגל:

http://www.airluck.hu/Assets/cockpit_astrag.jpg

השעון הוא בחלק העליון של הפאנל, שאותו דווקא הצלחתי למשוך החוצה קצת אבל עושה רושם שהוא מקובע גם באזור של פתחי המיזוג או הרדיו-דיסק. מישהו הציע לי גם לבדוק אם יש ברגים בפתחי המיזוג, והסתבר שאין :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פירקתי לפני כחצי שנה כי רציתי לנסות להחליף מנורות לפאנל של המזגן.

לפי מה שאני זוכר אלו מיקומי הברגים

יש בורג מאחורי המאפרה כמו שכבר אמרת.

ולפי מה שאני זוכר יש גם אחד שמסתתר מאחורי המסגרת של המצית.

הברגים הנוספים הם באמת מאחורי הרדיו.

ואולי יש אחד שמסתתר מאחורי המתג של אורות החירום.-(לא זוכר)

בכל מקרה כל העסק הזה מאוד עדין. התושבות של השעון מתוכננות בצורה די מטומטמת ועדינה ואני הצלחתי לסדוק אחת מהם(או לשבור, לא זוכר).

בהצלחה.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף.. צריך לפרק את הרדיו? :\

נראה לי אני פשוט אקח את האוטו למוסך ושהם ישברו את הראש (רק לא את הפלסטיק!).. אני מקווה שזה לא יעלה יותר מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6225 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...