Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך סוזוקי ויטרה 2016 - להתעקש על מורשה או שאין טעם? אזור קרית שמונה

booki222
שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אז אני מקרית שמונה ורכשתי לאחרונה ג'יפ סוזוקי ויטרה 2016 הנעה 2*4.

אני מחפש מוסך בית ותוהה אם יש המלצה למוסך מתמחה באזור.

כמו כן, אני תוהה אם להשקיע במוסך מורשה או שמא לחפש פשוט איש מקצוע אמין וטוב.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הויטרה מצויד במנוע 1.6 ליטר פשוט וקל לאחזקה.

חפש מוסכניק אמין לבצע טיפולים שגרתים, לא צריך יותר מזה, צריך לבדוק אם הרכב עבר עידכון תוכנה לגיר אשר מעבירה הילוכים בצורה חלקה יותר.

ולבסוף, אל תחשוב אפילו שיש לך גיפ.., יש לך פריבט מוגבה , כל ניסיון להיכנס עם הויטרה הזו לשטח יגמר בתקיעה די מהירה ונזק עמוק לכיס.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

אז אני מקרית שמונה ורכשתי לאחרונה ג'יפ סוזוקי ויטרה 2016 הנעה 2*4.

אני מחפש מוסך בית ותוהה אם יש המלצה למוסך מתמחה באזור.

כמו כן, אני תוהה אם להשקיע במוסך מורשה או שמא לחפש פשוט איש מקצוע אמין וטוב.

תודה

ומה גורם לך לחשוב שמורשה טוב ומקצועי יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
ומה גורם לך לחשוב שמורשה טוב ומקצועי יותר?

העובדה שכאשר רוכשים רכב מבקשים לראות היסטוריית טיפולים במוסך מורשה.

וזהו בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המורשה יעשה לך הרגשה טובה בעניין המחשבה על הקבלות למכירה של הרכב בעתיד ואין לך בעיה של תקציבים אז לך על מורשה. מהבחינה המקצועית יש לא מעט מוסכים שלא נופלים מהמורשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר להקפיד על מוסך מורשה. היתרון שיחיד שלהם זה שימוש בחלפים מקוריים (כמו פילטר שמן ואויר) ולא שמים את הזבל שבמוסכים הרגילים. לך למוסך רגיל ותביא לו את החלפים האיכותיים שאתה בעצמך תקנה. או תטפל לבד ברכב, זה הכי טוב. יש אנשים שידריכו אותך וזה לא בעיה. לגבי היסטוריית טיפולים, אף פעם לא ראיתי שדורשים קבלות ספיציפית ממוסכים מורשים וגם אם כן, שיתפוצצו. כל הכסף שתחסוך מההפרשים בין מוסך מורשה למוסך רגיל יפצה על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1645 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...