Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שברולט קרוז - עלות יישור קו

adab5
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר החליט במקום לקנות רכב חדש, להשמיש שברולט קרוז שעומדת להם בבית כבר שנה שהייתה שייכת להוריו לשעבר (לא מצליחה להימכר)

הרכב נוסע סביר- 116,000 קילומטר

הוא הלך למוסך (לא מורשה) אבל בעל המלצות חמות

אני מצרף את הליקויים שעלו + ההצעת מחיר לתקן אותם- אשמח לעין מקצועית שתגיד האם המחירים הוגנים

רשימת ליקויים:

נזילה מפלאנץ מים

קולר שמן מנוע נוזל או הגומיות

גומיה לציריה קד' ימין חיצונית קרועה

חופש במשולשים

כיוון פרונט

בולמים אחורי

נוזל קירור

רפידות בלם קדמי

צלחות בלם קדמי

משאבת מים

מסנן מזגן

וזה הצעת מחיר שקיבל:

תור ימיני עלות חלקים

תור שמאלי עבודה

מחירים לא כוללים מעמ

25E0DCB5-9809-4626-A8FD-E6F93413C34E.jpg

עריכה אחרונה על ידי adab5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית ברור שזה משתלם ועדיף על רכב חדש יקר יותר שבשורה התחתונה יעלה הרבה יותר בירידת הערך השנתית, השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך או את בעל המוסך - האם זה הכל והרכב ינסע "כמו כמעט חדש" או שזו רק ההתחלה של בור ללא תחתית (אני לא רואה בפירוט שום דבר שקשור למנוע או גיר לדוגמא).

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שנתון הרכב? במידה וזה 2011+ אחרי שהמנוע והגיר שופרו, שווה להשקיע - ראיתי רכבים כאלו שהגיע ל200 אלף בלי דברים חריגים במיוחד לגיל והשנתון.

לעומת זאת אם מדובר ב2009-2010 - מדובר במנוע וגיר די בעייתיים ואני לא בטוח שכדאי להשקיע יותר מידי.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה כלכלית ברור שזה משתלם ועדיף על רכב חדש יקר יותר שבשורה התחתונה יעלה הרבה יותר בירידת הערך השנתית, השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך או את בעל המוסך - האם זה הכל והרכב ינסע "כמו כמעט חדש" או שזו רק ההתחלה של בור ללא תחתית (אני לא רואה בפירוט שום דבר שקשור למנוע או גיר לדוגמא).

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

איזה שנתון הרכב? במידה וזה 2011+ אחרי שהמנוע והגיר שופרו, שווה להשקיע - ראיתי רכבים כאלו שהגיע ל200 אלף בלי דברים חריגים במיוחד לגיל והשנתון.

לעומת זאת אם מדובר ב2009-2010 - מדובר במנוע וגיר די בעייתיים ואני לא בטוח שכדאי להשקיע יותר מידי.

מדובר בשנתון 2010, 115 אלף קילומטר

מבחינת איכות נסיעה, הרכב נוסע היטב, הגיר מעולם לא עשה בעיות (למעט השתהות קלה סטייל DSG במעבר בין הילוך 1 ל 2 כבר 4 שנים בערך )

הגיר עבר איזשהו עידכון במוסך המרכזי לפני שנה בעקבות המלצה של המוסכניק שם, שזה יהפוך אותו לאמין יותר

הסיבה שבגינה הגעתי למוסך מלכתחילה היא בעקבות הצורך שלי להשלים מעט נוזל קירור ושמן כול 3-4 חודשים (נזילה קלה ככול הנראה)

ומשם הגיע כול המשולשים, והבולמים והברקסים

על פי המוסכניק מדובר ביישור קו רציני, שאמור לפתור את כול הבעיות הקיימוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה סכום לא קטן בכלל אז ממליץ לגשת לעוד מוסך לשמוע חוות דעת נוספת. מה גם שהמחירים לא הכי זולים. עבודה על החלפת גומייה לציריה היא יקרה והגומייה גם כן.

משולשים חליפיים נראה לי יקרים שם בהצעה וגם ההחלפה שלהם לא צריכה להיות יותר נ 400 שח. בולמים אחוריים אם הם לא מגיעים בתוך הקפיץ והם ניפרדים ממנו אז החלפה 400 שח זה יקר.בקיצור גש לשמוע עוד חוות דעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...