Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביקורת על חנות "הניצוץ"

Springaviv
שימו לב! השרשור הזה בן 2865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה הזמנתי משענת יד מ-אי ביי , וניגשתי לחנות "הניצוץ" באזור תעשיה בנתניה להתקנה של המשענת .

המתקין הרס את המשענת יד והתקין אותה בצורה לא נכונה ככה שאם טיפה מניחים את היד חזק היא מתעקמת לאחר ההתקנה הוא טען שזה המוצר שקניתי ואין מה לעשות .

כמו כן הוא הראה לי נורות בוהקות חדשות שהוא הביא ואם אני מעוניין להתקין (עלות של 100 ש"ח)השתכנעתי בגלל שזה לא יקר כל כך ולאחר שהוא החליף אותם כמה שעות לאחר מכן הבחנתי שאין אורות גבוהים כשחזרתי לחנות הוא כל הזמן היה עסוק ולא היה לו זמן עלי ואז נשרפה נורה וברוב חוצפתו הוא התלונן שאני מגיע כל יומיים למשהו שעלה לי 100 שקל .

בדיעבד התברר שהוא בכלל שרף לי כמה פיוזים ברכב בגלל שהוא פשוט לא יודע להתקין כשביקשתי שיקח חזרה את הנורות שלו ויחזיר לי את הכסף הוא לא הסכים .

סתם חשבתי לידיעה כל אחד שמעוניין בהתקנה או בשידרוג הרכב שידע ויזהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעטים מאוד העסקים שיקיימו מסחר הוגן בנתניה (אני מנתניה ואני מדרים עד לתא בשביל כל דבר קטן)

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן אני שומע רק דברים רעים על עסקים באזור נתניה, whats up with that?:roll:

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לשם לפני כשנה וחצי(שהיו ממוקמים בקניון הדרים) להתקין רמקולים 9*6 על המגש האחורי בקורולה,

המתקין שם עשה חיתוכים יותר בסגנון חוטב עצים , והרס לי את כל המגש, פשוט רשלנות.

כנראה חוסכים במתקינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי, בכל הנוגע לעסקים שקשורים לרכב אני הולך רק עם המלצה חד משמעית ממישהו שאני סומך עליו, או לכל הפחות מתקשר ושואל כמה שאלות. אם אני מקבל תשובות כמו "כן כפרה מותק שלי נשמה תבוא נדבר" וכיו"ב - חד משמעית מתרחק, אם מקבל תשובה מקצועית, עניינית ומנומסת, ומבין עם מי יש לי עסק - הולך לבית העסק, וכך או כך לא ממשיך להתעסק עם בית העסק כשמשהו לא נראה לי, ובטח שלא קונה עוד דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט סכנה המקומות החאפרים האלה, העצוב שבדבר שהרכב חדש ופחדתי שהוא גם שרף לי את הנורה של האורות הגבוהים בדש בורד כי הנורה לא דלקה ואז הלכתי למוסך מורשה ושם הם כבר סידרו לי הכל.

מה שבמיוחד עצבן אותי זה שהוא מתנהג אלי כאילו עשיתי משהו רע איך אני מעז לבוא בקשר למשהו שלא תקין בושה ועצבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניצוץ הזה הוא אחד הנוכלים

יש לי עבר עשיר איתו

כל כמה שנים חשבתי שהגישה שם השתנתה וכל פעם שקפצתי לשם ניסה לעשות עלי תרמית כלשהיא או למכור לי משהוא יקר מידי/לא מתאים וכו'

לא אשכח שהלכתי אליו באיזה יום שישי ממש לפני הסגירה כי נשרף לי פיוז ראשי 50A למערכת והוא רצה עלי ו 130 שקל (כי זה יום שישי לפני הסגירה)

רכשתי גליל שלם 15מטר של מונסטר-כבל ומסתבר שהגליל היה משומש וחסר בו 4 מטר (החזיר לי את הכסף ורב איתי על ה 4 מטר)

בתקופה של ההתלהבות מהמנורת כחולות רכשתי ממנו מנורות כחולות,

התקנתי בבית והם האירו בלבן, חזרתי אליו הוא טען שזה לא מה שמכר לי

חבר קנה ממנו מגבר של רוקפורד ולא היו במגבר כל הברגים של הטרמינלים , הוא טען שהחבר איבד אותם

חבר קנה רדיו דיסק, בבית גילה שחסרה הצמת חיבור, כמובן שהוא טען שהוא איבד אותה

ולא חסר עוד

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...