Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לך ירייה אחת, מתי תיתן אותה? (טקטיקה ותורת המשחקים)

נהג מתחיל
שימו לב! השרשור הזה בן 2177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התנאים:

0. יש ביקוש לכמה שיותר בינגו, בכל צורה.

1. אחרי ירייה אחת אתה נרדם למשך הלילה תוך עד 5 דקות ברוטו, ומאבד 100 נקודות לא משנה מה.

2. אתה יורה את הירייה לפני בינגו ראשון, Game Over ליממה הקרובה, אבל אתה כנראה נשאר לישון לבד שזה סבבה.

3. אתה עושה את זה פעם שניה, Game Over בכללי.

4. אתה יורה אחרי 2 בינגו, נרדם ומקבל הקפצה בחמש בבוקר לסיבוב נוסף, כשהכללים שלעיל חלים אבל אתה אפוף והקואורדינציה שלך בקנטים, ואתה לא יודע מה מצב המחסנית והנשק.

5. אתה יורה אחרי 3 בינגו, אתה יוצא קינג. לא ישנת אבל אתה מקבל גיפים מחמיאים למשך 12 שעות. זו כמובן האופציה המועדפת אבל קשה להחזיק קנה ישר בכל כך הרבה מאמץ (חי"רניקים מבינים על מה אני מדבר).

מה אתם הייתם עושים?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תביא שותף, שיבצע רתק בזמן שאתה מחליף מחסניות.

ואז אתה בבעיה אם הרתק יתקדם...

יש גם עניין של טוהר הנשק בכזה מקרה.

עזוב.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אם כך - אופציה 5, ותפעיל נשק כימי. רק תדע, עד שזה מתפזר ואפשר לחזל"ש עובר זמן, אז תוודא שאתה יכול להרדם על הגב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנשק כימי אצלך זה כנראה קפצונים חביבי, אצלי זה ELE.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו. עוד שרשור לפנתיאון.

תבקש ייעוץ מ-mIkE_LiToRiS, רק תסביר את הנסיבות השונות.

בינינו, למה אתם מצפים מ"אחראי פורנו"?

לא יודע מה אחרים היו עושים אבל אני הייתי הולך ללמוד סינית כדי להבין מה כתבת.

זה מה שקורה אחרי נהיגת לילה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה עם מייק, הוא בשליטה, הבעיה היא להתאפק ולשמור על הוראות פתיחה באש.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה עזבה אותי האקסית, הייתי יורה פעם אחת ונרדם תוך 5 דקות (ברוטו), עוד לפני בינגו ראשון.

כל בוקר היתה מורידה לי 100 נקודות.

להבא תקדים ותלמד את כללי המשחק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה היא אכן לברר best practices לטובת החבר'ה שהם trigger happy.

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיסוך, והפעלת אמצעים פירו-טכניים והסחת דעת.

הפעלת טלויזיה, ארגון שיחה עם חברה, וניצול הרגע לעשות רעשי נגריה והרדמות.

להזכיר לה כי השכנים התלוננו על הרעש, שהמיטה חורקת - ולנצל את הרגע ולארגן לה גומיות

וספוגים ודבק, לשפצר נגד רעשים את דפנות המיטה ורגלי המיטה.(ולחתוך בשקט לחדר השני)

ניקיונות - להסכים וללכת למקלחת לכאורה להתארגן, ואז למצוא נקודה הדורשת ניקוי או תיקון.

ולפעמים - אין ברירה ואתה צריך לתרום את גופך..:wink: לאיתני הטבע.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם כאן זקנים כבר, לא למדתם שקשה באימונים קל בקרב? צריך להתמיד גם בימים ללא לחימה, כל יום יורים בסרק עד שמתרגלים, כאשר הפעילות מתחילה על רטוב, אתם מחזיקים מעמד כמו גדולים עד שהאויב מבקש חמלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...