Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ ברכישת טרקטורון

snir55
שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

טרקטורון עד 5000 ש"ח אולי תוכל למצוא איזה פולריס ישן שכנראה שיעשה הרבה בעיות.

עלות תחזוקה אני לא יודע במדויק אבל הטיפולים שותפים לא יהיו כ"כ יקרים, אך בכלי כזה ישן יהיו הרבה תקלות וזה יהיה די יקר לתקן (אם יש ידע בסיסי במכונאות אני מאמין שתצליח לפתור את רוב הבעיות לבד).

בקשר לטסט אני לא יודע כי אני עדיין לא עשיתי לשלי (אגב זה טסט לשנתיים).

בכל מקרה רק לשים אותך על הקרקע ביטוח +צד ג' יעלה לך בסביבות 5000 ש"ח.

בקיצור רד מזה או שתגדיל את התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטוח אני רוצה את הכי מנימלי מה שהחוק מחייב אם החוק לא מחייב אז אני לא יעשה ביטוח.

לגבי הכסף כמה טרקטורון (יד שניה כמובן) שלא יעשה בעיות יעלה לי רק הוא לא כולל טסט?

וידע טכני יש לי רק הבעיה שלי היא שאני גר בבאר שבע וכניראה שיהי לי בעיה להסיג חלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק מחייב ביטוח חובה והמחירים לאחרונה עלו אני מאמין שתוכל למצוא בסביבות 4000 ש"ח, אולי קצת פחות. נסה להכנס לאתר של הממשלה הבנתי שיש שם חיפוש שנותן לך את ההצעה הכי טובה.

לגבי טרקטורון לטיולים אוטומט הפולריס מגנום 425 טובים, והם עולים כ-15,000 ש"ח. הם אמינם יחסית. שנת 94-96.

אם אתה רוצה ידני ספורט אז הונדה EX גם בערך אותו מחיר.

כנס לקרטל או ליד 2 יש שם מודעות ותוכל לקבל כיוון לגבי המחיר.

לגבי באר שבע שמור עליו שם טוב הבנתי שיש שם הרבה גניבות יחסית לשאר הארץ.

אתה צריך לכלול בתקציב גם קסדה (סביב ה-600 ש"ח) ומנעולים כמובן.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך תקציב של 5000 שקל, אתה יכול לשכוח מביטוח, למען האמת, ב5000 שקל לא הייתי קונה טרקטורון, מינימום 10K, ואגב, מחזק את מה שאיתי כתב בתגובה הראשונה שלו, רצוי מאוד מאוד שיהיה לך יכולת/אפשרות לתקן לבד.

אם אני לא טועה, ביטוח לטרקטורון אפשר לעשות רק במקום אחד בלבד.

כנס לJEEPTRIP לפורום טרקטורונים וחפש שרשורים על ביטוחים, הם מופיעים בכל פינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניחוש על גבי הפורום, אני דווקא אאלץ להמליץ לך לרדת מהעניין, כי על פי איך שאני מבין את הדברים, הטרקטורון יעמוד בחניה וילך וידעך עד שבסוף תמכור אותו לא תקין ב1000 שקל.

לדעתי האישית רד מזה, אם אין לך כסף, אין לך איך להחזיק טרקטורון.

התקציב שאני הקצבתי לקניית טרקטורון עד לפני שבועיים עמד על 10K, אבל ההבדל הוא שאת רוב התיקונים אני כן עושה בעצמי, כמו עם שני הטרקטורונים האחרונים שהיו לי, ובנוסף יש תזרים מזומנים שמאפשר אחזקה ראויה של הכלי. מה שלטענתך אין לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקונים אני יכול לעשות לבד צזר מזומנים יש לא גדול אבל יש משהוא כמו 1000 שקל בחודש.

תוכל להפנות אותי למישהוא שמוכר טרקטרון סביר ושלא יתקלקל מהר במחיר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני מרשה לעצמי לנחש שטרקטורון בתקציב הזה יהיה שחוט לאללה,

ויעלה לך כפול (אם לא יותר) כדי להעמיד אותו בצורה בסיסית על הגלגלים שוב.

חלפים של פולריס למשל הם די יקרים , ולא משנה כמה ידע טכני יש לך -

אתה צריך לקנות אותם קודם, לא?

אתה יודע כמה סט צמיגים בינוני עולה לטרקטורון? (רמז:יותר מרביעייה של מכונית משפחתית נורמלית)

בעולם מושלם הייתי אומר לך לקנות את אחד הכלים הקלים/זולים/פשוטים כמו אחד מהסוזוקים,

פולריס 250, הונדה EX, אבל את כל אלה רכשו צעירים בלי תקציב ופשוט הרגו אותם,

ובגלל זה הם נמכרים במחירי זנות היום.

אז אני בדעה של ארז, הוא לגמרי יודע על מה הוא מדבר.

* וכן, יש לנו טרקטורון במשפחה, ובגלל המצב הנדיר שלו אנחנו מקבלים הצעות של כמה אלפים

יותר מהמחירון (והוא לא בניילונים, דווקא עובד קשה, הוא פשוט מטופל בהשקעה עצומה).

איתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשים לב העלתי את התקציב ל 10K

ושמע לא עולה לי הרבה כסף לבדוק מכוניות במחירים כאלו.

השאלה שלי מה אני צריך לבדוק כאשר אני הולך למישהוא שמוכר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6207 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...