Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פז'ו 208 GTI או פולו GTI או רנו קליאו ספורט

laviil
שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

שואל עבור חבר,

מעוניין לרכוש את אחד מהנ"ל.

למישהו יש תובנות לכאן או לכאן.

מחפש ספורטיבי, מראה ספורטיבי, ידני.

חדש או משומש עומד על הפרק.

תודה.

Peugeot  5008 2023 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אוכל לחוות דיעה ממקור ראשון (לא נהגתי באף אחת מהן), אבל שים לב שהקליאו ספורט החדשה (מ-2013) היינה אוטומטית בלבד, והפולו GTI הקודמת (עד 2014) גם היא אוטומטית בלבד. בנוסף, תקציב קונקרטי יכול לעזור לייעוץ טוב יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי השבוע ב-208 באולם התצוגה (אמנם לא דגם ה-GTI, אבל זה לא רלוונטי לנקודה), וההגה פשוט מסתיר את לוח השעונים (תכנון צרפתי?). היה לי די קשה למצוא תנוחה אידיאלית גם לנהיגה וגם שההגה לא יסתיר את לוח השעונים.

ממליץ לבדוק את העניין כי אם זה יפריע לחבר שלך, אז לדעתי אין טעם להמשיך לברר לגבי הרכב הנ"ל.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי נסיעת מבחן ב 208 וההגה לא הפריע לי בכלל. אני מניח שזה עניין של מיקום נכון של המושב + ההגה ואולי מידות גוף שונות :-P כמו שנאמר, כדאי באמת לבדוק זאת לפני רכישה.

אגב, באתר של פולקסווגן יש פולו GTI ידנית. לא יודע אם הם באמת מוכרים את זה, אבל שים לב שהמחיר שלה די אטרקטיבי ביחס לאחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חדש וידני אז רק הפיג'ו והפולו הן אופציות, מאמין שבקרוב האיביזה תצטרף.

פיאסטה ST תהיה יקרה יותר ורק מאיילון מוטורס.

הקליאו והמיטו נמכרות כאוטומטיות בלבד אז הן לא אופציה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפולו GTI הידנית רק בהזמנה מיוחדת שזה אומר לחכות כמה חודשים טובים לרכב.

אני הזמנתי ב- 22.6 והרכב עדיין לא הגיע. תעשה את השיקולים שלך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תגובות ואף אחד לא עונה לפותח השרשור על השאלה....

הקליאו ספורט היא מכונית מהירה ו... זהו. היא גם אוטומטית, שזה נחמד, כי ה-208 מגיע רק עם גיר ידני.

ה-208 היא מכונית נהיגה הרבה יותר מהנה במובן של פעם, של ה-205 וה-206 הישנות והטובות. יש לה את המוזריות הקטנות שאף פיג׳ו טובה לא תהיה שלמה בלעדיהן, כמו ההגה ולוח השעונים. אבל זה שטויות, מתרגלים לזה אחרי שעה.

מבחינתי אין ספק בכלל - 208GTi אדומה עם גג זכוכית שחור.

ולגבי המיטו תלתן - שיקפצו פה כל אוהדי אלפא, אבל הרכב הזה לא שווה התייחסות. אבד עליו הקלח.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי המיטו תלתן - שיקפצו פה כל אוהדי אלפא, אבל הרכב הזה לא שווה התייחסות. אבד עליו הקלח.

ואוו, איזה אומץ... אתה לא פוחד מלינץ' וירטואלי? :-)

אז רק אוסיף ואכתוב לפני שיציעו אותה שלדעתי גם הפיאט 500 אבארט היא סוס מת בדיוק כמו המיטו. פיאט 127 אבארט חדשה - התשובה.

מצטרף להמלצות לרכוש את הפיג'ו 208GTI במידה ויש מלאי זמין בארץ ועניין לוח השעונים לא מפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנתיים עם אברת,(משופרת)

בא לי ״להתחדש״,

לקחתי את ה 208gti לנסיעת מבחן של כ שעתיים,

בעיר ״ובכפר״ ומאוד מאוד מאוד נהנתי,

הגה שמרגש ״מחובר״

הרכב ״רוכן״ בכייף בפניות ,

והאצה משכרת...

לי לא הפריע ההגה מתחת ללוח השעונים ,להפך....הגה שמנמן שכייף לאחוז,

ולוח שעונים שלא צריך ״לחפש״ בו אינפורמציה,

הרכב נעים בנסיעה רגוע,סופג נהדר את ״הכביש״

טיפה מרעיש לטעמי.(מלבד הרעש של פורק לחץ הטורבו,שזה מוואי כייף),

(לא הסתדר מבחינת הטריד אין שלהם)

(הפסידו,או שאני הרווחתי גולייטה,נעדכן עוד כ חודש.)

אתה זה מה שאתה,אז תמיד תשאר בן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3079 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...