Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין מערכת מולטימדיה של nippon kair vs syncope

M4E
שימו לב! השרשור הזה בן 808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סינקופה הם יצרן עצמאי היום עם יבואן מסודר בארץ ומעבדת שירות.

אבל אם הייצור שלהם באמת עצמאי או שהם שולחים מפרטים למפעל בסין - לא יודע עדיין לאמר לך.

ניפון מעצבים את המפרטים ושולחים למפעלים בסין לייצור תחת הפיקוח שלהם - הם יבואן מסודר ויש להם מעבדת שירות בארץ.

מי מהם יותר טוב? אני יכול להגיד לך שאני מכיר אישית את כל הנפשות הפועלות ובשני המקרים מדובר באנשים טובים שאוהבים את מה שהם עושים. בניפון אני מכיר את כל הצוות ובסינקופה אני מכיר את ההנהלה.

אבל אתה צריך להשוות מוצר מול מוצר כשאתה שואל מי טוב יותר -

תתמקד באיזו מערכת הפעלה יש לכל HU שכזה.

כמה זכרון, כמה נפח אכסון

איזה מעבדים וכמה

איזה סוג מסך ותצוגה - גודל, יכולת סיבוב, זכוכית, IPS

תבדוק אם הם תומכים עדכונים והתקנה חופשית של גוגל פליי למשל.

לגבי הגופים העסקיים - שניהם טובים באותה מידה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור - לא אמרת לי גם אחרי זה שעשית עדכון גרסא למכשיר והוא עובד? זה לא הסתדר בסוף?

אני קניתי מהם דגם עם מסך 10 אינטש מסתובב - במעבדה שעשיתי בבית - עובד טוב והאמת יש לי גם שם הפתעה קטנה אבל זה לשרשור אחר :wink:

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי עדכון גרסא, עשיתי ריסט למכשיר ואומנם הוא יותר מהיר עכשיו - אבל לא ניתן להתחבר לבלוטות' (כותב שהוא מחבר בלוטות' בלי סוף), לא ניתן להגדיר דברים בסיסיים, הוא עדיין נתקע מדי פעם וקורס ולפעמים הווייז משתגע ומשנה מסלול כל שנייה (דבר שבגללו כמעט עשיתי תאונה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום רב, מה לדעתכם היום למערכות nippon וsyncopa? היה לי מערכת nippon תואמת מקור ברכב פולקסוון גולף, האמת שלא משהו, היתה לה הרבה בעיות בתוכנה כדוגמאות הווליום קפץ למקסימום או להפך בשקט, האפליקציה מבנה למוסיקה לא מזהה את הדיסק און קי. 
גם המערכת היית חסומה לעדכונים. היבואן לא נתן אף פעם את הסיסמה לאיפוס.
היום, איזה מערכת שווה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם מערכות סיניות בגדול . תראה לפי הנתונים / מחיר . אני חיברתי לאחותי את סינקופה דגם אחד מעל הבסיס שזה 4G/32 עובד מצוין  (הותקן לפני חצי שנה בערך)

יש דגמים יותר חזקים מהמותג סינקופה אבל היא לא היתה צריכה יותר מזה 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, DIN_13345 כתב:

שניהם מערכות סיניות בגדול . תראה לפי הנתונים / מחיר . אני חיברתי לאחותי את סינקופה דגם אחד מעל הבסיס שזה 4G/32 עובד מצוין  (הותקן לפני חצי שנה בערך)

יש דגמים יותר חזקים מהמותג סינקופה אבל היא לא היתה צריכה יותר מזה 

היי, על איזה רכב מותקן? אתמול אמרו לי בחנות אחד שסינקופה תוך כמה חודשים מפסיקה לתמוך למצלמות 360 של הרכב. אני צריך לניסן קשקאי 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בתאריך 30.12.2021 בשעה 06:41, mhs כתב:

היי, על איזה רכב מותקן? אתמול אמרו לי בחנות אחד שסינקופה תוך כמה חודשים מפסיקה לתמוך למצלמות 360 של הרכב. אני צריך לניסן קשקאי 2015

176486175_2859148507635202_3288365857908185781_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=SuwygK6q0lwAX_Nqeml&_nc_ht=scontent.ftlv1-1.fna&oh=00_AT_aqYw9nc8Pvh1xrD0sFTuZw-O5K6gwUxhF06pr4m3tUA&oe=62037F34

מסך של חברת Nakamichi

4גיגה 8 ליבות 64 GB 

DTS מעבד סאונד מעולה

תומכת 360

עריכה אחרונה על ידי DRcarLEd

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 808 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...