Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן אלמרה פרפקט VS מאזדה לנטיס

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב עבור אמא שלי בתקציב 30K-35K

90% נוהגת לבד

אמינות מעל הכל

כ- 15K בשנה

אין טעם להמליץ על קטנות יותר (ניסיתי)

שיפכו מה שאתם יודעים,

תודה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסנט לא באה בחשבון? בתקציב הזה אפשר להגיע לשנתונים יותר מתקדמים משל הלנטיס והאלמרה.

אמא שלי נוהגת על אקסנט 2006 יד שניה מליסינג, 99% מהזמן לבד, נסועה שנתית קצת נמוכה יותר, וכל מה שמעניין אותה ברכב זה שהוא יתניע בבוקר ויגיע ליעד, שזה משהו שהרכב הזה מצטיין בו במיוחד. עובר טסט בלי להתאמץ בכלל, טיפול שגרתי (וזול, לא במורשה יבואן) פעם בשנה/שנה וחצי, כשאבא שלי נזכר שצריך לעשות. חשבה להחליף אותו לאחרונה במשהו יותר קטן וחסכוני בדלק ובסוף החליטה שהוא משרת אותה מצויין כמו שהוא ושזה לא מצדיק את הבלאגן של קניה/מכירה.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסנט לא באה בחשבון? בתקציב הזה אפשר להגיע לשנתונים יותר מתקדמים משל הלנטיס והאלמרה.

אמא שלי נוהגת על אקסנט 2006 יד שניה מליסינג, 99% מהזמן לבד, נסועה שנתית קצת נמוכה יותר, וכל מה שמעניין אותה ברכב זה שהוא יתניע בבוקר ויגיע ליעד, שזה משהו שהרכב הזה מצטיין בו במיוחד. עובר טסט בלי להתאמץ בכלל, טיפול שגרתי (וזול, לא במורשה יבואן) פעם בשנה/שנה וחצי, כשאבא שלי נזכר שצריך לעשות. חשבה להחליף אותו לאחרונה במשהו יותר קטן וחסכוני בדלק ובסוף החליטה שהוא משרת אותה מצויין כמו שהוא ושזה לא מצדיק את הבלאגן של קניה/מכירה.

מסכנה מה היא עשתה לך שאתה מציע לה אקסנט?? אין רכב יותר גרוע מיזה!!! ובנוסף גם קשה למכור אותו!

זה שמנוע שלו אמין(הגיר לא) זה לא אומר שהוא רכב טוב!

לאמא שלי הייתה במשך שנתיים יונדאי אקסנט מודל 06 וכמה שהיא סבלה ממנו!!!

לדעתי הניסן אלמה היא אחלה בחירה! למרות שצריכת דלק לא הצד החזק שבאה גם הלנטיס ממש לא חסכונית

ברשותי אלפא 147 1.6 2002

לפני FIAT 131 1982 (נמכרה לצערי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בצריכת דלק של האלמרה? מנוע 1.8 שצורך כמו 1.6 ולפעמים, אפילו פחות :).

מה שכן, חבל שהגיר רק 4 הילוכים. נקודת אור חיובית קטנה היא, שהסל"ד נמצא על 2400 ב-100 קמ"ש, כך שזה כ"כ נורא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

A900:

אני לא אתווכח איתך. במכוניות, הפרט לרוב לא מעיד על הכלל, לכן זה הנסיון שלך מול שלי ואין כאן מנצח. האקסנט אצל אמא שלי כבר 3 שנים, עם אפס תקלות (נקנה מ"אויס" אחרי ליסינג, עם נסועה לא נמוכה במיוחד). מהמעט שידוע לי על האקסנט בשנים האלה אפשר להגיד עליהן הרבה דברים, אבל על אמינות עדיין לא שמעתי דעה כמו שלך. גם לא על קושי למכור. זה רכב שנקנה בזול ונמכר בזול, ויש לו שוק לא רע בכלל אצל אנשים שמחפשים תחבורה בסיסית ואמינה מנקודה א' לב'. זה מה שידוע לי, מכמה מקורות.

אם הבחירה היא רק בין הלנטיס לאלמרה, אז אספר גם שגיסתי נוהגת באלמרה פרפקט, שסבא שלה הוא היד הראשונה שלו, ומבחינת אמינות- אמינות מופתית.

עם לנטיס אין לי נסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם טיפול במורשה לא צריך להיות עסק יקר, נכון למחיר הטיפול האחרון אני אמשיך לטפל במורשה בגטס, המחירים טובים, השירות מעולה, מטפלים ברכב כמו שצריך.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגיל של אמא שלך מה שוקבע זה הקשר בין הנהגת והרכב.

לפעמים רכב עם פחות ביצועים ויותר צריכת דלק יהיה מתאים יותר מבחינת ההרגשה הכללית, גובה הרכב, הנוחות של מושב הנהגת ובעיקר פשטות וקלות התפעול של לוח המחוונים.

לכן אני מציע שאמך תשב ואפילו תנהג בשני הרכבים האלה ותחליט.

ראה גם כאן

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=293665

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם טיפול במורשה לא צריך להיות עסק יקר, נכון למחיר הטיפול האחרון אני אמשיך לטפל במורשה בגטס, המחירים טובים, השירות מעולה, מטפלים ברכב כמו שצריך.

האמת שמעולם לא ניסינו לקחת אותו למורשה, אז אין לי למה להשוות. אבל טוב לדעת :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

NWF1082.jpg

VS

AM2008.jpg

מצטער, הייתי חייב :lol:

לחבר יש אלמרה מ2002 חוץ מטיפולים שוטפים מעולם לא נכנסה למוסך.

ממה שזכור לי גם נוחות הנסיעה באלמרה טובה יותר מבלנטיס.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמרה פרפקט 1800 סמ"ק יש עד 2006, חזקה וזריזה יותר.

בתקציב שלך תוכל להשיג אחת משנתון 2004-05 - מינוס מערכת בקרת יציבות (ESP לא קיים בדגם).

ההשוואה היא קצת לא במקומה, כי לאנטיס מנוע 1800 יש רק עד 2002 וב2003-04 רק עם 1600 סמ"ק וללא נתונים ברורים באשר לבטיחות שלה.

(לידע כללי, מחירה של הלאנטיס GLX 1.6 2004 אחרי מתיחת פנים - בין 34-36K).

ובכל זאת, מבין השתיים הללו, אלמרה זו אופציה טובה יותר.

ובקשר לויכוח על האקסנט, כולם צודקים. זו דילמה נצחית - מה עדיף, רכב סביר ותו לא, אך חדש יחסית ויקנה לך שקט נפשי (יחסית) בשנתיים -שלוש הקרובות.

או רכב חזק יותר, מרשים יותר, וישן יותר, שאין לך מושג אילו "קלקולים" צפויים לך איתו..

כל טוב חברים,

ענת מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר קלאסיק אכן אופציה מעולה אבל קשה למצוא אחת עם ק"מ נורמלי וידיים פרטיות בתקציב הנתון.

אקסנט דור 2 לא באה בחשבון, אקסנט דור 3 כן אבל היא מעבר לתקציב.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...