Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקשר בין עשן בתא נוסעים כיוון טיימינג ושסתום מצערת?!

שמואל שורץ
שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב!

לאבי יש סקודה פאביה 2005 1.9 דיזל בתחילת השבוע האוטו נכנס למוסך לעבור טיפול גדול שכולל טיפול 15 אלף טיימינג וכל מה שמסביב כולל משאבת מים, האוטו יצא מהמוסך עם רעש חזק מהשסתומים ועם הרגשה של סתימות דלק, אחרי יום אבא שלי חזר למוסך הם בדקו והודיעו לו שהכיוונים של הטמינג לא נכונים, טוב סידרו את הכיוונים חברו את האוטו למחשב הראה זיוף קל במשאבת דלק אך לא מצריך החלפה, אבא שלי יצא מהמוסך ממשיך בעבודה שלו ומרגיש שוב את הסתימות דלק, עכשיו באותו זמן התחיל לעלות לתא נוסעים עשן כזה וריח מסריח אך העשן יוצא גם מתחת למנוע שמניעים את הרכב אבא שלי הסתכל מתחת לרכב וראה שבכלל הם שכחו להחזיר לו את המגן אבנים שמתחת למנוע, חזר למוסך היום בקשר למכסה ובקשר לסתימות והם חברו את האוטו למחשב שוב ואמרו לו שצריך להחליף שסתום מצערת (OGR )ושכל הבעיות יסתדרו, אגב הוא החליףגם היום פילטר סולר,

האוטו משמש כמונית עבר 18000 ק"מ מטופל אך ורק בחברה.

השאלות שלי הן האם בפאביה חוסר המגן אבנים יכול להכניס עשן לתא נוסעים? האם הוא משמש כבידוד גם?

או האם העשן נובע בגלל השסתום מצערת שתקול דבר שלדעתי ניראה לא הגיוני?

האם השתסום מצערת באמת יכול לגרום לסתימות דלק האלה שמורגשות בנסיעה?

אני שואל בפורום כי בגדול המוסך מורשה לא נותן לנו תשובות מספיק הגיוניות.

חשבתי על רדיאטור חימום בקשר לעשן אך לא חסר מים והחימום עובד מצויין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מוסך חובבני למדי. כדאי שתדרוש שיעבוד לך על הרכב עובד יותר מנוסה, דבר שני - אם התופעות האלו הופיעו רק לאחר הטיפול, הם חייבים לך הסברים ואם ישנו נזק הייתי מנסה לקבל השתתפות כספית של המוסך (במידה וזה לא היה קיים לפני כן).

לדבר השני- מגן אבנים לא יכול לגרום לעשן, אבל EGR כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...