Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברגות חשמליות מקיטה VS סיניות .

erga25
שימו לב! השרשור הזה בן 2257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום , לי יש מברגות חשמלית ואימפקט של מקיטה , אך מסקרן אותי איך המברגות החשמליות הסיניות .

לי יש את מברגה מדגם TD010F , חזקה אך לעומת היונדאי והאסאקי בטבלה היא חלשה ,

האם ע"מ לדעת מה הכוח האמיתי של המברגה צריך לבחון את הניוטון/למטר ? .

האם הנתונים של היצרנים הסינים אמיתיים ? , ודעה כללית בנושא ,תודה מראש .

[TABLE=align: right]

[TR]

[TD]היצרן

[/TD]

[TD]מקיטה

[/TD]

[TD]יונדאי

[/TD]

[TD]ASAKI

[/TD]

[TD]מקיטה

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]דגם

[/TD]

[TD]TD0101F

[/TD]

[TD]HD-2035

[/TD]

[TD]AS-202

[/TD]

[TD]6952

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]הספק

[/TD]

[TD]W230

[/TD]

[TD]W600

[/TD]

[TD]W230

[/TD]

[TD]W270

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]מהירות

[/TD]

[TD]0-3600

[/TD]

[TD]0-2200

[/TD]

[TD]0-3300

[/TD]

[TD]0-3200

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]קצב רטיטות

[/TD]

[TD]0-3200

[/TD]

[TD]0-2900

[/TD]

[TD]0-2700

[/TD]

[TD]0-3100

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]מומנט מרבי

[/TD]

[TD]90nm

[/TD]

[TD]150

[/TD]

[TD]150

[/TD]

[TD]120

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]משקל

[/TD]

[TD]0.99 ק"ג

[/TD]

[TD]1.1

[/TD]

[TD]1.3

[/TD]

[TD]1.3

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לקחת את כל הנתונים היפים האלה, מהספק ועד מהירות וקצב רטיטות,

ולהשליך הכול, אבל הכול הישר לפח.

כל קשר בין נתון מדווח לאופן עבודה בפועל איננו קיים, אפילו אצל יצרנים מכובדים -

רק השורה התחתונה, אופן הביצוע בפועל, קובע.

ניתן לאתר מבחני כלים אמיתיים ביוטיוב, ולהבחין בהבדל (התהומי לעתים) בין ההצהרות לביצוע.

הבעיה העיקרית בשיטה הזאת היא שלרוב מדובר בכלים שלא זהים לאלה המיובאים לארץ

ולכן לא ממש ניתן להשוות, עם יוצא דופן אחד - כלים נטענים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש 2 חשמליות, אחת אימפקט תחת המותג יונדאי ואחת עם פוטר תחת המותג סקיל.

תכלס 2 המברגות מפתיעות לטובה ביחס לכלים זולים.

מצד שני בדרך כלל אני עובד עם המברגות הנטענות ככה שלא יצא לכלים החשמליים לסגור המון ברגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהאנס אמר, מילה במילה, מדוייק.

למעט עניין המשקל של הכלי :wink: הנתון הזה בדרך כלל מדוייק :lol:

ואם יורשה לי להוסיף על דברי כבודו, בסיניות יש לך עיזים נוספות, כמו "איכות" מגוחכת של הסוללה (מחזיקה שבועיים ואז ישר לפח), פוטר שלא נשאר סגור (היה לי עם מקדחה חשמלית של זיונדאי, לא קונה יותר כלים שלהם, ניסיון רע ומר איתם), טיפה מאמץ והמנוע נשרף כי אין עליו הגנות מעומס ועוד שלל בעיות אפשריות.

כמו בכל דבר, יש סיני ויש סיני. אבל בכלי כמו מברגה, שאמור לשרת אותך במשך שנים רבות, אני לא הייתי נוגע במשהו שהוא לא מוכר. לראייה, כיום אני עם בוש כחולה 14.4V שעלתה לא מעט אבל עושה את מה שהיא אמורה לעשות ללא בעיות. מקווה בקרוב להתארגן על עוד אחת (ענייני נוחות בעבודה), לא מחייב דווקא של בוש- אבל לא של מותג מדבקה אלא מותג רציני כמו מקיטה או דהוולט (מילווקי יקרים מדיי וכבר לא מה שהם היו. גם דהוולט לא, האמת).

אני תוהה מה האיכות של הליין החדש של הנטענים של סטנלי. לא יצא לי לבדוק את העניין.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרו של מקיטה ובוש על פני סימני שאלה כגון סטנלי הוא לא באיכות שלהם, שהיא לא בהכרח טובה יותר, אלא בזמינות ובכמות חוות הדעת עליהן, של כל מיני אנשים אמיתיים ביוטיוב שמדווחים מהשטח מה מחזיק מעמד ומה לא בעבודה האמיתית שלהם שמספקת להם פרנסה.

עדיין דורש עבודת סינון אינטנסיבית כדי להתעלם מכל הספונסערים בלירה, אבל יש ממה להתחיל.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז נראה לי שלא שמת לב,

שאלו על חשמליות ולא על נטענות.

דרך אגב,

בארה"ב חברת בלאק אנד דקר שולטת בכל המותגים הבאים:

סטנלי, דה וולט, פורטר כייבל, קראפטסמן, בוסטיש. (ועוד כמה שהם פחות ידועים בארץ).

זה יכול להסביר את ההתכנסות של חלק מהמותגים האמריקאים לכיוון האמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לאתר מבחני כלים אמיתיים ביוטיוב, ולהבחין בהבדל (התהומי לעתים) בין ההצהרות לביצוע.

גם זה לא מדוייק לפעמים, רציתי לקנות מברגת אימפקט של דה וולט עם מומנט של 203 נ"מ על מנת לפתוח ברגים של גלגל שמהודקים ל 120 נ"מ. מסירטונים של אנשים ביוטיוב המברגה אמורה לפתוח גם אומים של טנדר שמהודקים ל190 נ"מ. כולם פשוט מהללים אותה.

לאחר שקניתי אותה היא בקושי הצליחה לפתוח משהו, השוותי אותה לאימפקט הקודמת שלי דה וולט עם מומנט מקסימלי של 160 נ"מ ואת שתיהן השוותי מול מפתח מומנט חדש.

המברגה החזקה לא הראתה כמעט שום עליונות והתקשתה מאוד בפתיחה, חשבתי שהמברגה פגומה, חזרתי לחנות והחלפתי לאחת אחרת, עשיתי את אותה הבדיקה עוד בחניה של החנות לא לבזבז זמן והתוצאה הייתה אותה תוצאה.

בבוא היום אקנה DCF899 עם מומנט של כ 950 נ"מ, שאמורה לפתוח בלי שום בעיה פולי מנוע, אומים של סמי טריילר ואום מייסב גלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפקט בגדול זה לא לדברים האלו...

פשוט תקנה כלי מתאים לטנקיאדה הזו.

ונכון שאין מה להשוות נתונים על הנייר אפילו בחברות הטובות.

חשבתי שבוש זה השיא עד שביליתי יום במחיצת מקיטה...

כמו כן גם הנתונים המוצהרים הם ב 100% סוללה אך כל הנתונים האלו משתנים מהותית ב80% למשל: חלק מהכלים ישמרו על הכח וחלק יראו הפחתה רצינית

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבוא היום אקנה DCF899 עם מומנט של כ 950 נ"מ, שאמורה לפתוח בלי שום בעיה פולי מנוע, אומים של סמי טריילר ואום מייסב גלגל.

תבדוק את המוצרים של מילווקי, הם עושים בית ספר לכולם בתחום הזה של האימפקטים האימתיים.

היום יש להם אימפקט קטן וחמוד שמגיע ל 2000נ"מ, עם 3 דרגות עבודה והדק אלקטרוני, הופך אותו לטעמי לכלי האולטימטיבי.

כמובן יש גם את האחים הקטנים עם 1200נ"מ ו900נ"מ שעומדים בכבוד בכל המשימות שפירטטת, מנסיון (יש אותם לכמה חברי כנופיה)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז נראה לי שלא שמת לב,

שאלו על חשמליות ולא על נטענות.

וואלה? כי החלק המודגש בכחול...

שמתי לב. וגם ציינתי שחלק מהבעיות האפשריות קורות גם בכלים חשמליים (המקדחה שלי מתוצרת זיונדאי).

לי יש מברגות חשמלית ואימפקט של מקיטה ,

לי יש את מברגה מדגם TD010F , חזקה אך לעומת היונדאי והאסאקי בטבלה היא חלשה

גם זה לא מדוייק לפעמים, רציתי לקנות מברגת אימפקט של דה וולט עם מומנט של 203 נ"מ על מנת לפתוח ברגים של גלגל שמהודקים ל 120 נ"מ. מסירטונים של אנשים ביוטיוב המברגה אמורה לפתוח גם אומים של טנדר שמהודקים ל190 נ"מ. כולם פשוט מהללים אותה.

לאחר שקניתי אותה היא בקושי הצליחה לפתוח משהו, השוותי אותה לאימפקט הקודמת שלי דה וולט עם מומנט מקסימלי של 160 נ"מ ואת שתיהן השוותי מול מפתח מומנט חדש.

המברגה החזקה לא הראתה כמעט שום עליונות והתקשתה מאוד בפתיחה, חשבתי שהמברגה פגומה, חזרתי לחנות והחלפתי לאחת אחרת, עשיתי את אותה הבדיקה עוד בחניה של החנות לא לבזבז זמן והתוצאה הייתה אותה תוצאה.

זה שאום מהודק ל-X ניוטון מטר, לא אומר שמומנט הפתיחה שלו יהיה אותו ה-X ניוטון מטר. ב-99.5% מהמקרים, מומנט הפתיחה יהיה גבוה משמעותית. המידע הזה אפילו מופיע על גבי כלי מומנט מסויימים (למשל, מברגות המומנט המפלצתיות של PLARAD), שם נאמר במפורש שהמומנט לפתיחה יהיה גבוה מהנדרש לסגירה בהוראות ההפעלה של הכלי (ואני אתן לך לנחש מי היה צריך לתרגם את החלק הזה של ההוראות לעברית משפת המקור :wink: ).

תבדוק את המוצרים של מילווקי, הם עושים בית ספר לכולם בתחום הזה של האימפקטים האימתיים.

היום יש להם אימפקט קטן וחמוד שמגיע ל 2000נ"מ, עם 3 דרגות עבודה והדק אלקטרוני, הופך אותו לטעמי לכלי האולטימטיבי.

כמובן יש גם את האחים הקטנים עם 1200נ"מ ו900נ"מ שעומדים בכבוד בכל המשימות שפירטטת, מנסיון (יש אותם לכמה חברי כנופיה)

מילווקי גם ירדו קצת מגדולתם.

יש את ערוץ היוטיוב של AVE, שמפרק כלים שונים ומסביר הרבה דברים עליהם (בין היתר). למדתי ממנו לא מעט ואני תופס אותו כאמין. כולל כמה מברגות מילווקי שעברו תחתיו. חלקן שרד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ave פשוט אדיר, ואם יש לך גם קצת רקע בקנדית מצויה אתה בכלל מת. מהערוצים המוצלחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבת,

בשורה התחתונה, חשמלי או נטען, הבעייה זהה. המוצהר ארוך בכמה סנטים טובים מהמצב בפועל, והסיני גומר מהר יותר :lol:

האנס,

אמנם אין לי רקע בקנדית מצוייצת, אבל צ'מע- הוא גרם לי להפסיק לנשום מהצחוק ב-2 הזדמנויות.

הראשונה, כשהוא טבע את משפט הפרידה המפורסם שלו- "תשאיר את ה" (ריצ'ארד) "במלחציים" בפעם הראשונה.

בפעם השנייה, כשהוא דיבר על החנות "פרינסס אוטו". חשבתי שאני מת ועומד לפגוש כמה בתולות עוד רגע. לא האמנתי לו שזה משהו אמיתי עד שבדקתי ברשת, התחלתי לצחוק עוד יותר. הזוי.

אחד הערוצים החביבים עליי, בהחלט.

אני כבר לעולם לא אסתכל שוב על מלחציים באותה הצורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שבת שלום , לי יש מברגות חשמלית ואימפקט של מקיטה , אך מסקרן אותי איך המברגות החשמליות הסיניות .

לי יש את מברגה מדגם TD010F , חזקה אך לעומת היונדאי והאסאקי בטבלה היא חלשה ,

האם ע"מ לדעת מה הכוח האמיתי של המברגה צריך לבחון את הניוטון/למטר ? .

האם הנתונים של היצרנים הסינים אמיתיים ? , ודעה כללית בנושא ,תודה מראש .

[TABLE=align: right]

[TR]

[TD]היצרן

[/TD]

[TD]מקיטה

[/TD]

[TD]יונדאי

[/TD]

[TD]ASAKI

[/TD]

[TD]מקיטה

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]דגם

[/TD]

[TD]TD0101F

[/TD]

[TD]HD-2035

[/TD]

[TD]AS-202

[/TD]

[TD]6952

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]הספק

[/TD]

[TD]W230

[/TD]

[TD]W600

[/TD]

[TD]W230

[/TD]

[TD]W270

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]מהירות

[/TD]

[TD]0-3600

[/TD]

[TD]0-2200

[/TD]

[TD]0-3300

[/TD]

[TD]0-3200

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]קצב רטיטות

[/TD]

[TD]0-3200

[/TD]

[TD]0-2900

[/TD]

[TD]0-2700

[/TD]

[TD]0-3100

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]מומנט מרבי

[/TD]

[TD]90nm

[/TD]

[TD]150

[/TD]

[TD]150

[/TD]

[TD]120

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]משקל

[/TD]

[TD]0.99 ק"ג

[/TD]

[TD]1.1

[/TD]

[TD]1.3

[/TD]

[TD]1.3

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

יש לקחת את כל הנתונים היפים האלה, מהספק ועד מהירות וקצב רטיטות,

ולהשליך הכול, אבל הכול הישר לפח.

כל קשר בין נתון מדווח לאופן עבודה בפועל איננו קיים, אפילו אצל יצרנים מכובדים

הקפצה קלה.

משהו צף לי בפיד של הפייסבוק- מישהו המליץ על מברגה סינית, ונזכרתי בשירשור הזה ובדיוק במה שהאנס אמר.

אני חושב שתוכלו להבין לבד מה גרם לי להיזכר בזה:

NO LAND.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה מומלצת לפי הבנתי.

הצוק קצת מאכזב אבל ביחס למחיר.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...