Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוכנה

SPL
שימו לב! השרשור הזה בן 7848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

שמעתי שיש תוכנה שעושה את החיים קלים לבעלי PIONEER 7400MP

לא הבנתי מה היא עושה בדיוק אבל היא צורבת דיסק ככה שיהיה אפשר לעבור בין טרק לטרק מהר יותר (במצב MP3) נשמע לי לא הגיוני אבל מישהו שמע על זה משהו? :?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיפה אפשר להשיג אותה ודרך אגב חבל שפיוניר הוציאו מכשיר יחסית טוב עם פאק כזה זה הורס את כל הקטע של MP3 אם אתה רוצה לחפש שיר בדיסק של 120 שירים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPL כמו שאמרתי השתמשתי בתוכנה דומה לפני איזה שנתיים אבל נזכרתי שמה שהיא עשתה זה שהיא איתרה אם יש "שקט" בתחילה ובסוף השיר (כמו שיש בהרבה שירים) ואז היא פשוט חתכה את שניות השקט האלו וככה היא כאילו קיצרה את זמן ההמתנה. ככה שזמן ההמתנה שקיים במכשיר שלך עדיין ישאר אבל אם תמצא את התוכנה אז פשוט השיר יתחיל לנגן ישר אחרי זמן ההמתנה שיש לך במכשיר במקום נגיד שיתווספו עוד 3 שניות של שקט שקיימות בTRACK עצמו. ושוב אני ממש לא זוכר איך קראו לה. יכול להיות SILENCERIPPER אבל אני מהמר הימור פרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל אם אני זוכר נכון זה רק לWAV ולא לMP3, את הMP3 זה כותב כDATA ובגלל זה האופציה לא קיימת בשביל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7848 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...