Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת כיסויי דמוי עור הדר רוזן שהותקנו בעל גלגלים + מימוש אחריות של הדר רוזן.

שימו לב! השרשור הזה בן 1632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

לא אחפור יותר מידי וזה גם פחות נושא של האם לשים כיסויים ברכב או לא.

זה נושא מידע לעתידים לרכוש כיסויים כאלה.

זה הרכב השלישי שלי שמקבל כיסויים בהתאמה מבית הדר רוזן.

הפעם התקנתי דמוי עור ולא בד כרגיל בעל גלגלים רחובות במחיר של 950 ש"ח כולל התקנה ומע"מ.

חצי אוטו עשה בחור אחד את החצי השני מישהו אחר (צד נוסע וצד נהג שלא תחשבו שמדובר בקדימה ואחורה של הרכב).

חצי אוטו נראה בסדר החצי השני הותקן ברמה מאוד נמוכה, שכוללת כיסוי שיושב כמו סמרטוט וווים שתלויים על הכבלים של החשמל מתחת לכיסא.

נסעתי ככה שבועיים, חזרתי אליהם פעם אחת לתיקון, הכיסויים ישבו כמו "בלון על המושבים" בשני המושבים ובנוסף בצד הלא מוצלח של ההתקנה הבד של המושב היה נאסף כל הזמן בצד אחד וממש תוך שבוע נהיה לסמרטוט מלא בקמטים.

פניתי לשירות הלקוחות של הדר רוזן, בהתחלה שלחו אותי למתקין שלהם, המתקין ניסה לסדר את העניין אבל לבסוף אמר שעל מושבי הספורט של הפג'ו 108 שלי הדמוי עור שלהם לא ממש עובד ותיקן מה שהוא יכול.

נסעתי ככה כשבוע, התחילו להפתח לי התפרים בכיסויים מרוב מתיחות של על גלגלים וגם קצת של המתקין של הדר רוזן, כולם ניסו לסדר את העניין שהכיסוי פשוט לא יושב טוב על המושב.

פניתי אליהם שוב, יצר איתי קשר בחור בשם כפיר שלפי מה שהבנתי אחראי על שירות הלקוחות שלהם.

לאחר שיחה נחמדה איתו הוחלט להחליף לי לכיסויים מבד על ידי המתקין שלהם עצמם.

בגלל שהמתקין היה בחופש ואז היה עמוס כל הסיפור לקח חודשיים, מהרגע שיצאתי מעל גלגלים עם הכיסויים דמוי עוד ועד היום כאשר המתקין המקצועי שלהם החליף לי לכיסויי בד.

ההתקנה לא פחות ממושלמת עכשיו, כולל כל העסק מתחת לכיסא.

מסקנות:

1. לבחור טוב איפה מתקינים את הכיסויים ולקרוא המלצות באינטרנט, אם יש אפשרות להתקין במקום שבו המתקין של הדר רוזן עובד, הכי טוב. אישית אני למשל לא אחזור יותר לעל גלגלים.

2. בשום פנים ואופן לא להזמין את הדמוי עור שלהם, זה ניילון בצבע שחור. עכשיו בימים החמים ספרתי כל דקה עד החלפת הכיסויים. זה פשוט בלתי נסבל והגב שלי נדבק לכיסוי גם דרך חולצה. הייתה לי הרגשה שאני נוסע עירום עטוף בניילון נצמד.

3. לגבי הדר רוזן, אני ממליץ בחום, למרות כל העניין שירות הלקוחות שלהם ודרך הטיפול שלהם בלקוחות מאוכזבים היא נהדרת והלוואי ונתקל בעוד חברות שלוקחות את שירות הלקוחות שלהם בכזאת רצינות.

מקווה שפוסט זה יועיל למישהו כאן.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש ניסיון טוב איתם. חברה רצינית עם שרות טוב. לא מובן מאילו שיש עסקים שמתייחסים ברצינות למקצוע שלהם וללקוחות כמוהם. לגבי האיכות של הדמוי עור, ללא ספק, פלסטיק, נילון וגם עור עצמו לא מתאימים למזג האוויר שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

950 שקל נשמע לי קצת יקר. אני רכשתי כיסוי בד מאייס בהזמנה מיוחדת מהדר רוזן (לפני קצת יותר מ 8 שנים) לרכב 7 מושבים וזה עלה בסביבות 500 שקל. את ההתקנה עשיתי לבד. הכיסוי נראה סביר עד היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כיסוי בד ולא דמוי עור.

2. לא שילמת על התקנה.

3. והכי חשוב, אם לפני 8 שנים הייתי קונה בית במקום עכשיו הייתי גר בוילה 2 קומות ולא בקופסאת סרדינים שאני גר בה היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כיסוי בד ולא דמוי עור.

2. לא שילמת על התקנה.

3. והכי חשוב, אם לפני 8 שנים הייתי קונה בית במקום עכשיו הייתי גר בוילה 2 קומות ולא בקופסאת סרדינים שאני גר בה היום.

1. דמוי עור אינו עור. זהו עוד סוג בד ולא אמור לעלות יותר מבד.

2 נכון שהתקנתי לבד, אבל מדובר על 7 מושבים ולא 5 ,כך שנראה לי שזה מתקזז.

3. דיור אינו דוגמא טובה. זה הדבר היחיד בישראל (אולי בנוסף למזון) שמחירו עלה. מחיר שאר מוצרי הצריכה בישראל נמצאים בירידה עקב ירידת מחירים בשוק העולמי ועקב ייצור זול בסין.

לסיכום, לא רואה סיבה למחיר הזה, אבל כמובן שמחירים בישראל לא תמיד הולכים עם היגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקל לעשות כיסוי מושבים ברכב,

הפוסט הזה היה במקום,

לגבי התקנה לבד זה משהו שאפשר עם ידים טובות לעשות אותו או שלא מומלץ ?

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח שהפוסט שלי הועיל כעיקרון אני בן אדם מאוד טכני ואני מתפרנס מזה במשך כל חיי ואין ספק שאם גם אתה בן אדם טכני אתה תצליח להתקין את הכיסויים האלה לבד. זה לשים את הכיסויים, להשחיל בכל הפלסטיקים ולחבר יפה עם ווים מתחת למושב.

אבל יש כמה דקויות שמאוד עוזרות להתקנה מושלמת שרק אנשים מיומנים יודעים ובגלל זה העדפתי לשלם למישהו עליה.

אם מדובר במתקין של הדר רוזן אני ממליץ. אם מדובר במתקין של מקום פרטי עדיף כבר להתקין לבד הם גם ככה ברובם עושים את זה כאילו שהם עובדים בחינם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ואני ממליץ להימנע לגמרי מכיסויים על מושבים שיש בהם כריות אוויר ולהימנע מלהאמין למה שהיצרנים כותבים בדבר "התאמה לכריות אוויר".

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני ממליץ להימנע לגמרי מכיסויים על מושבים שיש בהם כריות אוויר ולהימנע מלהאמין למה שהיצרנים כותבים בדבר "התאמה לכריות אוויר".

גם כשבמקום של כרית האוויר במושב אין תפירה אלא סקוצ'?! כי אם כך אז אולי צריך לוותר על כיסויים לגמרי. מה הטעם בכיסוי אם חלק מהמושבים ייראו בלויים בכל מקרה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ציינתי בראש הפוסט שזה איננו דיון האם צריך לשים כיסויים או לא. זה נושא מידע למי שכן הולך להתקין אותם וצריך קצת פרטים לא נושא חוות דעת. קצת הבנת הנקרא חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום גיליתי שפתחי הכרית אוויר בכלל לא קרובים לאיפה שהכרית אוויר במושב. שירות הלקוחות משמעותית פחות טוב במקרה הזה.

בטיחות לא מעניינת אותם ונאמר לי שאני נשמע כמי שמתעסק בשטויות שוליות (כריות אוויר) ושאני צריך להגיד תודה שהחליפו לי כיסויים ולשתוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בטויוטה ספייס ורסו יש במושבים כריות אוויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...