Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסאאב 9-3 החדשה - הברקה או מעשה נואש

Boxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שימו לב לקישור הנ"ל -

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/articles/A15616-2002Sep13.html

GM כל כך נואשים מסאאב, שהם החליטו להעתיק מפז'ו-סיטרואן!!! :shock:

בסאאב 9-3 החדשה יש סרן אחורי עם היגוי פסיבי, מה שאמור לשפר את האחיזה בפניה. :D (הסאאב הקודמת בהחלט היתה צריכה את זה).

וסוף סוף הם נפטרו סופית מהמנועים האטמוספריים שלהם, והציבו את רף הכניסה על 175 כ"ס מכובדים בהחלט ממנועי 2 ליטר.

שימו לב גם להשוואה של הסאאב להתנהגות של BMW. יש למה לחכות.

לסיום - פרט טריוויה קטן ומעניין - הסאאב 900 (כלומר ה- 9-3 הנוכחית) היא המכונית שבולמת מ- 100 ל- 0 הכי מהר בעולם (יותר מהר מפורשה!)

איתן

בטאמן ורוני - כשתהיה לי סאאב, תרצו לעשות השוואות? :p

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיום - פרט טריוויה קטן ומעניין - הסאאב 900 (כלומר ה- 9-3 הנוכחית) היא המכונית שבולמת מ- 100 ל- 0 הכי מהר בעולם (יותר מהר מפורשה!)

איתן

בטאמן ורוני - כשתהיה לי סאאב, תרצו לעשות השוואות? :p

פרט טריוויה חביב בהחלט, חבל שהוא פשוט לא נכון...

מבחני בלימה של ROAD AND TRACK: סאאב 9-3 בלימה מ-60 מייל ב-126 רגל. ה-9-5 אפילו עושה זאת מהר יותר.

M3 GTR עושה את זה ב-94 רגל.

פורשה 911GT1 ב-98.

פרארי מודנה ב-110...

ועוד רבות אחרות בולמות טוב יותר.

לא נורא, ניסית (-;

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני המוווווווווווווום מעצמי...

כנראה הפרט הזה לא מי יודע כמה עדכני...

אבל לפחות בנקודת זמן אחת בהיסטוריה, ה- 900 (מהשנים 1993-1998) בלמה הכי מהר...

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לוקח את ה5-9 של השותף שלי לעסקים לסיבובים מפעם לפעם, ומופתע כל פעם מחדש מעוצמת הבלימה שלה. אם יש דבר אחד שהייתי שמח לשפר באלפא, זה את הבלימה.

נראה לי שראוי היה שנתוני בלימה היו מתפרסמים במפרטי רכבים ליד נתוני התאוצה - הדבר הראשון שאני עושה נסיעת מבחן על מכונית חדשה, לפני שאני מתחיל לנסות תרגילים, זה לבדוק את הבלמים שלה, וכך אני גם ממליץ תמיד לרוכשי מכוניות חדשות.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...