Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברתי תאונה בצומת מרומזרת , עברתי בירוק הפוגע באדום (יש הוכחה-מצלמת דרך)

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומיים , פניתי בצומת שמאלה כאשר התחיל אור ירוק רכב שהיה בבנתיב הנגדי ממול עבר באדום התנגש בי

חשוב לצייין שיש לי מצלמת דרך וויש לי סירטון ברור ומדויק שמראה שעברתי באור ירוק והרכב הפוגע עבר כאשר כל הרכבים שהיו בנתיבים ליד עצרו ברמזור,

הלכתי לבדיקה רפואית , פנייה לאורטופד צילומי גב עורף

הגשתי דוח על תאונה במשטרה

עדיין לא הגשתי להם את הסרטון

יש לי מקיף , הרכב שלי נקבע כטוטאלוס ואקבל פיצוי כספי מלא

השאלה שלי האם יש מקום לתביעת נזיקין , טראומה , חוסר אחריות - איך זה עובד בדיוק (והאם בכלל כדאי להכנס לזה)

כי אני באמת מרגיש קצת מוזר בימים האחרונים גם ברמה הנפשית וגם ברמה הפיזית שמתחיל להרגיש כאבים שלא הרגשתי כמו בגב התחתון בעורף ברגל

אפשר כמה עצות ? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזקי הגוף שלך מטפל ביטוח החובה שלך

אסוף את כל המסמכים שכור שירותיו של עו"ד שזה עיסוקו

בנזקי הרכוש שלך מטפל או ביטוח המקיף שלך , אין דמי השתתפות עצמית, יש עליה בפרמיה, או אתה יכול לדרוש את הנזק מהפוגע / חברת הביטוח שלך.

בד"כ אתה זכאי גם לקבל רכב חליפי לתקופה כדי שתוכל להתנייד ולמצוא לך רכב אחר.

כל ההוצאות הכרוכות ברכישת הרכב האחר אתה יכול לדרוש גם מהצד הפוגע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מציין שיש לך מקיף? אתה תובע את צד ג' של הנהג הפוגע או שהחלטת לתבוע את הביטוח שלך?

צודק, לא חשוב הציון שיש לי מקיף, אני תובע את חברת הביטוח של הפוגע...

השאלה שלי האם כדאי להכנס לכל העניינים עם עורך דין, אם בכלל ייצא מזה משו או שזה סתם יילך לפארש וכדאי לי לוותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך לעשות את התהליך, ללכת כמה פעמים לרופא, לאסוף מסמכים בסוף תקבל פיצוי על הכאבים והנזקי גוף שנגרמו לך.

אני מכיר מקרה שבו נכנסו ברכב עומד ברמזור בעיר, תאונה קטנה יחסית - פגוש שבור.

הנהג הנפגע שכר עורך דין על בסיס אחוזים, בסוף התהליך קיבל סביב 7 אלף שקל פיצוי.

אצלך זה הרבה יותר חמור - תאונת טוטל לוסט.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, לא חשוב הציון שיש לי מקיף, אני תובע את חברת הביטוח של הפוגע...

השאלה שלי האם כדאי להכנס לכל העניינים עם עורך דין, אם בכלל ייצא מזה משו או שזה סתם יילך לפארש וכדאי לי לוותר

מניח שהמשפט השני מתייחס לנזקי הגוף.

דווח היום לביטוח החובה שלך על התאונה, כולל מספר חיק במשטרה.

אסוף ניירת רפואית , לפעמים הנזקים מתגלים אחרי חודשים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מהניסיון שלי שווה . תיקח עורך דין ותשמור כל מסמך רפואי והוצאות אשר נגרמו בעקבות התאונה ( אובדן ימי עבודה , פיזיותרפיה וכו ' ) . שווה להיות סבלני ולתת לעורך דין להשיג את המיטב עבורך . חברת הביטוח מצידה תמהר להציע לך סכום כסף בשביל לסגור את התיק . ( סכום נמוך בהרבה ממה שהעורך דין ישיג עבורך ) .

הרבה בריאות ובהצלחה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודע שזה לא קשור למה ששאלת, אבל במידה ואתה מחליט לתבוע את צד ג', שתדע שיש סיכוי גדול שחברת הביטוח שלו תוריד לך אחוזים עקב "רשלנות תורמת" (אפילו שאתה יצאת בירוק והוא באדום)

אני נמצא כרגע באותו סיפור ואפילו כתבתי פוסט בפורום, אל תוותר ותלחם עד הסוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...