Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קסדת חצי- האם זה הסוף?

הדג נחש
שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוכב על קטנוע כבר למעלמה משנה, ומכיר את כל העצות האפשריות של רכיבה בטוחה, אבל עדיין אתם חייבים להסכים איתי בלרכב עם קסדת חצי בתור שליח בתקופת הקיץ זה חוויה מענגת חושים.

לפני שבוע בערך שמעתי על חוק חדש שיצא שאסור לרכב יותר עם קסדות חצי לפי חוק. הבן אדם שאמר לי את זה הוא לא שוטר או משהו כזה שיודע באמת על מה הוא מדבר ולכן אני בספק בקשר לזה.

מישהו יודע משהו בקשר לחוק החדש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין חוק כזה.

יש חוק שאוסר על ייבוא קסדות אלו לישראל (כבר יותר משנתיים, למיטב זכרוני), אך אלו שכבר בארץ, עדיין מותרות (לצערי) לשימוש

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוכב על קטנוע כבר למעלמה משנה, ומכיר את כל העצות האפשריות של רכיבה בטוחה, אבל עדיין אתם חייבים להסכים איתי בלרכב עם קסדת חצי בתור שליח בתקופת הקיץ זה חוויה מענגת חושים.

לפני שבוע בערך שמעתי על חוק חדש שיצא שאסור לרכב יותר עם קסדות חצי לפי חוק. הבן אדם שאמר לי את זה הוא לא שוטר או משהו כזה שיודע באמת על מה הוא מדבר ולכן אני בספק בקשר לזה.

מישהו יודע משהו בקשר לחוק החדש?

חוויה מענגת חושים ומכת שורשים.

שורשי שיניים הכוונה...

כאשר הפרצוף שלך פוגש את שפת המדרכה, טמבון הג'יפ העירוני של הפרחה השחורדינית עם מסטיק בטעם סיגריית מנטול.

רעש הפצפוצים מזכיר לך את הסוכריות הקופצות שאהבת לאכול בתור ילד, ואז אתה מגלה בתוך פרץ הנוסטלגיה כי בעצם אלה השיניים שלך שהתפצפצו להם על המדרכה ואתה לועס גושי עפר וחצץ עם החניכיים שלך שמדממים על כל המדרכה והאדידס הירוקות החדשות שקנית אתמול (ירוק?!? מאיפה זה הגיע ואיך הנעליים הגיעו לכיוון הראש?!?)

החוויה הנפלאה כאשר אתה הולך להריח את ריח הפרחים לראשונה שוב לאחר שלושה חודשי החלמה של איחוי הסחוסים שנותרו לך במה שהיה פעם האף שלך.

אכן.

חוויה.

תהנה.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי שאסור ליבא קסדות חצי, חוק מבורך! אין מה לעשות יש אנשים שהשכל לא פועל יותר מידי ובשביל זה יש חוקים (ואחד הבולטים זה לחגור חגורות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פעם תמונה באתר ROTTEN.COM של אחד שפשוט נתלשה לו הלסת בתאונה והשאירה חור ענק וורוד ומגעיל, ומהחיך העליון תלויים גושי בשר אדומים ומידלדלים...:-x

וגם חצי אף חסר.

השאר היה בסדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוכן לא מסוכן מה כבר אפשר לעשות הכל מסוכן אבל בתור שליח בקיץ אי אפשר לנסוע עם קסדה מלאה אפשר למות בפנים איזה חום

בגלל זה הכי טוב קסדות חצי גם זה כולה 50 סמ"ק בתוך העיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסוכן לא מסוכן מה כבר אפשר לעשות הכל מסוכן אבל בתור שליח בקיץ אי אפשר לנסוע עם קסדה מלאה אפשר למות בפנים איזה חום

שמרנו לך מקום בבית לוינשטיין...:?

אני לא מאחל לך, באמת , אבל עם גישה כזו ? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שליח, גם לי יש קסדת חצי, יש לי משקף גדול, בשביל יתושים, הוא זה שהציל לי את הפנים בהתרסקות השבוע עם הטוסטוס, אני עד היום רואה שאריות שלו במקום ההתרסקות, משומה יש לי משקף אחר כזה, ולא החלפתי קסדה :shock:

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שליח, גם לי יש קסדת חצי, יש לי משקף גדול, בשביל יתושים, הוא זה שהציל לי את הפנים בהתרסקות השבוע עם הטוסטוס, אני עד היום רואה שאריות שלו במקום ההתרסקות, משומה יש לי משקף אחר כזה, ולא החלפתי קסדה :shock:

גבר גבר.....:?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך הוראות מיוחדות לגבי הצבעים של הפרחים בזר?

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פעם מישהו לא הצליח להתאפק, והחליט להחליט בשביל מישהו אחר. חבל.

גם כן פורום של אופנועים,

חצי מהאנשים כאן כשהם יוצאים לרכב עושים את זה במגרשי חניה, אופנוענים עלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6922 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...