Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב להשכרה בחול ללא מיזוג?

razi_pazi
שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוקלים טיול באירלנד.

אני בשלב הבדיקה הראשוני וראיתי שבאתר rentalcars.com יש הצעות דרך חברת flizzer לאופל אסטרה וכתוב "לא ממוזג"

אני בעיקר סקרן כי כנראה הטיול יהיה בעונה קרירה, אבל יכול להיות שמשכירים שם רכב ללא מיזוג? נראה לי שזה באג/טעות.

כמו כן אם כבר אז אתם ממליצים על rentalcars.com ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן יכול להיות, באירופה עדיין פה ושם נמכרים רכבים ללא מיזוג. (אם כי בכל ההשכרות שלי באירופה לא נתקלתי בזה, אפילו לא ברכבים מקטגוריות נמוכות יחסית)

2. Rentalcars הוא אתר מתווך, כדאי לבדוק מה התנאים שמציעים לך מבחינת ביטוחים ואיך חברת ההשכרה המוצעת לך נחשבת ומה הביקורות עליה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את החברה האמורה, אבל יש באירופה חברות שממש מתמחות בהשכרת מכוניות ישנות מאד. המחירים זולים בהתאם.

וצודק לחלוטין דור, צריך לבדוק לא רק את המחיר, אלא גם את התמורה, כדי למצוא את העסקה הנכונה.

פות"ש - יש לך היכולת להתמודדות עם הנהיגה "בצד הלא נכון" בכבישים האיריים הדי ירודים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מדינה מדובר?

תעבור על אתרים שמוכרים מוצרי חשמל באנגליה, אין להם מזגנים בכלל.

באירופה מזגן זה דבר די נדיר, גם במלון לא יהיה מזגן.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אגיד משהו קטן:

אם תקרא ביקורות על חברת השכרה, כל חברה ובכל סניף, תראה ציונים נמוכים וביקורות קוטלות. בגדול, השכרת רכב או עוברת חלק ואתה שוכח מזה או שיש בעיות ואז כותבים ביקורת. הפואנטה שלי היא - אין דבר כזה חברת השכרה "טובה" כלומר נטולת חיכוך עם הלקוחות.

אבל, מהנסיון שלי (מעריך כ30 השכרות רכבים בכמה שנים האחרונות, נוסע המון) - חברות מקומיות קטנות הן סיכון אדיר. לפעמים הן בסדר, חברה קטנה ומשפחתית עם רכבים קצת ישנים אבל מטופלים ויחס אישי. לרוב הן ממש לא - חברות מקומיות שמתמחרות טיפה יותר זול מהבינלאומיות כדי למשוך לקוחות אבל לא מספקות שמינית מהשירות ומחפשות בכל שיטת מצליח אפשרית איך לסחוט מהלקוח עוד כסף. וזה הגיוני, כי הסבירות שתחזור אליהם אפסית לא משנה כמה טוב השירות שתקבל. לחברה בינ"ל יש יותר מה להפסיד במובן הזה.

בקיצור, ממליץ לא לחסוך את ה100-200-500 שקלים הפרש וללכת על חברה בינ"ל ומוכרת (Sixt, Hertz, Alamo וכו').

לגבי אירלנד - לא נהגתי שם, אבל כן נהגתי באזורים כפריים בCotswolds ובwales שגם שם הכבישים צרים מאוד, עם רכב לא קטן (E קלאס - לינק לסיכום החוויה פה) ואני יכול להעיד שזה לא קשה במיוחד. מתרגלים מהר, מאוד עוזר אם יש נוסע שיכול לשים לב למרחק משמאל לוודא שלא תשרוט את הג'אנט.

Chevrolet Sonic RS 2014, 1.4T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. כן יכול להיות, באירופה עדיין פה ושם נמכרים רכבים ללא מיזוג. (אם כי בכל ההשכרות שלי באירופה לא נתקלתי בזה, אפילו לא ברכבים מקטגוריות נמוכות יחסית)

2. Rentalcars הוא אתר מתווך, כדאי לבדוק מה התנאים שמציעים לך מבחינת ביטוחים ואיך חברת ההשכרה המוצעת לך נחשבת ומה הביקורות עליה.

לפני שנתיים שכרתי רכב בז'נווה מקטגוריה נמוכה והיתה שם אופציה ליונדאי I10 ללא מזגן .

מובן שלא לקחתי אלא לקחתי פולקסווגן פולו עם מזגן.

זה היה ביולי והיה חם .ביום אחד היו 32 מעלות באגם ז'נווה ואפילו בהרים לא היה קר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה מדינה מדובר?

תעבור על אתרים שמוכרים מוצרי חשמל באנגליה, אין להם מזגנים בכלל.

באירופה מזגן זה דבר די נדיר, גם במלון לא יהיה מזגן.

יש הבדל גדול בין מיזוג לרכב למיזוג לבית.

יש הרבה מקומות באירופה עם מעט מאוד מזגנים בבית ורכבים ממוזגים בשפע

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אגיד משהו קטן:

אם תקרא ביקורות על חברת השכרה, כל חברה ובכל סניף, תראה ציונים נמוכים וביקורות קוטלות. בגדול, השכרת רכב או עוברת חלק ואתה שוכח מזה או שיש בעיות ואז כותבים ביקורת. הפואנטה שלי היא - אין דבר כזה חברת השכרה "טובה" כלומר נטולת חיכוך עם הלקוחות.

אבל, מהנסיון שלי (מעריך כ30 השכרות רכבים בכמה שנים האחרונות, נוסע המון) - חברות מקומיות קטנות הן סיכון אדיר. לפעמים הן בסדר, חברה קטנה ומשפחתית עם רכבים קצת ישנים אבל מטופלים ויחס אישי. לרוב הן ממש לא - חברות מקומיות שמתמחרות טיפה יותר זול מהבינלאומיות כדי למשוך לקוחות אבל לא מספקות שמינית מהשירות ומחפשות בכל שיטת מצליח אפשרית איך לסחוט מהלקוח עוד כסף. וזה הגיוני, כי הסבירות שתחזור אליהם אפסית לא משנה כמה טוב השירות שתקבל. לחברה בינ"ל יש יותר מה להפסיד במובן הזה.

בקיצור, ממליץ לא לחסוך את ה100-200-500 שקלים הפרש וללכת על חברה בינ"ל ומוכרת (Sixt, Hertz, Alamo וכו').

לגבי אירלנד - לא נהגתי שם, אבל כן נהגתי באזורים כפריים בCotswolds ובwales שגם שם הכבישים צרים מאוד, עם רכב לא קטן (E קלאס - לינק לסיכום החוויה פה) ואני יכול להעיד שזה לא קשה במיוחד. מתרגלים מהר, מאוד עוזר אם יש נוסע שיכול לשים לב למרחק משמאל לוודא שלא תשרוט את הג'אנט.

הנטייה שלי היא לרוב ללכת על המותגים הגדולים.

אף שלאחרונה ברומניה שכרתי מחברה מקומית.

שוב, זה בעיקר סקרנות. אני די רחוק מהחלטה בעניין.

מה גם שהכיוון זה כנראה נובמבר. אין צורך בהתראות על כך שקר וגשום שם ושזה לא יעד לחורף. לא מטריד אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - יש לך היכולת להתמודדות עם הנהיגה "בצד הלא נכון" בכבישים האיריים הדי ירודים?

נהגתי בעבר בניו זילנד כמה חודשים וגם יצא לי לנהוג באנגליה.

מסתדר בקלות בשגרה עם סוגיית הצד. מה גם שההתמודדות עם רכבים אחרים בעיר יותר מורכבת מאשר באזורים כפריים.

אקח בחשבון את רכיב המיקום בנתיב בכבישים צרים.

כתבתי בשגרה כי אחת הבעיות בנהיגה בצד שמאל היא שמרגישים בסדר ומאוקלמים אבל בעת אירוע חירום הרפלקסים מותאמים למקום אחר.

בקיצור צריך תמיד להיות זהיר ב"מגרש חוץ" בטח אם נוהגים שם בצד השני.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת הארופים מזגן זו המצאה אמריקאית למפונקים (כמו גיר אוטומאטי). בבניינים בכלל אין מה לדבר.

לפני כמה שנים קניתי בגרמניה 528i משומשת לכמה חודשים. לא עלה בדעתי בכלל לשאול אם יש או אין מזגן, מבחינתי זה מובן מאליו כמו הגה. לא היה. מזל שזה היה בחורף.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היום דבר כזה רכב ללא מזגן. הקטגוריה נותרה, אבל הרכב יגיע עם מזגן.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבר כזה רכב בלי מזגן. מוכרים כאלה פה באירלנד ברכבים הזולים יותר ברמת הגימור הבסיסית לרוב.

רוב הזמן לא חובה מזגן (כלומר יש אוורור וחימום, פשוט אין מדחס) אבל בהחלט היתי ממליץ לקחת רכב עם כי זה יותר נוח.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח - המזגן הוא גם אבזר בטיחות להשפרת החלון הקדמי. לא כדאי להתקמצן על כמה אירו ולסבול מהרכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אירלנד, שכרתי שמה רכב באפריל השנה עם אנטרפרייז-רנט-אה-קאר והם היו ממש סבבה - הרכב לדוגמא היה אסטרה וקיבלתי לאון FR כמעט חדשה והשירות של החבר'ה בתחנה היה מעולה:

- בתחנת קבלה בשדה תעופה מקבלים צמיד חמוד ירוק עם סמל של תלתן וכיתוב "זכור לנהוג בשמאל"

- בחניון השכרה מקבלים אותך בלחיצת יד עוברים איתך בסבלנות על הרכב מבחינת נזקים ולא משחררים ממך עד שאתה סגור על כל דבר כולל תשלום אגרה בM50

- בחזרה מקבלים אותך בלחיצת יד, דואגים לעבור איתך על הרכב ומוודאים איתך שהכל בסדר ושאין חיובים נוספים

באמת ששכרתי מהרבה חברות בהרבה מדינות ושירות ידידותי כ"כ לא חוויתי.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...