Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיקום יניקת אוויר באופל אסטרה 2014?

bnsagi
שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים,

לאחרונה שטפתי את האוטו במקום חדש מתחת לעבודה והם שטפו לי את השטיחים וכנראה החזירו רטובים לרכב ואז סגרו דלתות.

מאז יש לי ריח של עובש/בקטריות בתעלות המיזוג, מופיע בעיקר על אוורור ומורגש פחות כשהמזגן דולק.

קניתי רימון חיטוי למערכת המיזוג של סונאקס, לפני שאני מפעיל אותו אשמח להבהרות הבאות:

• בשביל למקם את הרימון במקום סמוך ליניקת האוויר - האם באופל אסטרה שנת 2014 המיקום של יניקת האוויר הוא מתחת לתא הכפפות או שמא על הדשבורד הקדמי ליד המפשיר אדים?
  • האם כשאני מפעיל את רימון החיטוי המזגן צריך לעבוד או רק האוורור על העוצמה הכי גבוהה בסירקולציה פנימית?
  • המלצות נוספות ממי שעבר תהליך דומה?

תודה!

שגיא

Hyundai Kona 2023 1.6T

I did not lose my mind, it was mine to give away

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמקם אותו על משענת היד זה יעשה את אותה עבודה.

מוטב לפרק פילטר מזגן ולעשות את הטיפול עם הרימון ללא פילטר מזגן ולאחר מכן להתקין חדש עם פחם פעיל כדי למנוע גדילת עובשים וחיידקים על מדיית הסינון.

סירקולציה פנימית, מזגן על פול, לפחות חצי שעה.

פעל לפי הוראות ההפעלה שרשומות על התכשיר.

מוטב שתוסיף ותעשה חיטוי לתעלות האוורור עם חומר חיטוי שמגיע בשפריצר. ניתן לרכוש כזה בנפרד בתור תרסיס עם שנורקל כזה משחדירים גם למאייד וגם לתעלות.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפעלתי רימון כזה בעצמי ברכב אחרי שבמוסך התקינו פילטר תחליפי סוג ז** שדף מדפסת מסנן טוב יותר ממנו.

רכשתי רימון של מגוויר, מיקמתי במרכז הרכב על משענת היד, סירקולציה פנימית ועוצמה מלאה למשך רבע שעה ברכב סגור.

לאחר מכן אווררתי את הרכב למשך רבע שעה נוספת והחלפתי לפילטר תחליפי איכותי עם פחם פעיל שעלה 8 דולר באלי אקספרס.

הרימון בהחלט עשה עבודה מעולה, נראה שניקה את הריח שנדבק בתעלות והשאיר ריח דומה לעץ ריח לכמה שבועות.

בין כל המכלולים שחולקת האסטרה עם הסוניק, אני די בטוח שגם היחידה הפנימית זהה לשלי - מיקומה מאחורי תא הכפפות ולפחות בסוניק להוציא את תא הכפפות ולגשת לפילטר לא דורש אפילו מברג. קישור לפילטר:

https://www.aliexpress.com/item/Car-Pollen-Cabin-Air-Filter-Includes-Activated-Carbon-For-Opel-Vauxhall-Insignia-Astra-J-Mokka-Ampera/32968544949.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dA2FlUN

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

צריך לפרק החוצה את תא הכפפות, יש כמה ברגים ואחד (נדמה לי) מתחבא מאחורי דיפון ימין: https://www.drive2.com/l/7137185/

אם כבר פילטר, הייתי רוכש (ורכשתי) מקורי של MANN או MAHLE. לא רואה סיבה לחסוך בדבר הזה, וממילא זה ייצא זול יותר ממה שיתקינו במוסך מקומי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...