Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנטיס 1.8L - רועד במזג אויר קר ובמזג אויר חם אינו רועד. היתכן?

katlani
שימו לב! השרשור הזה בן 6606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה חברים יקרים. אחרי בדיקות ארוכות של המון זמן ששמתי לב לתופעה מוזרה, שאולי המומחים פה יוכלו לתת את דעתם המקצועית!

מצב נתון:

*בהנעה קרה האוטו אינו רועד בכלל (גם בסרק וגם ב D, R)

*שהוא עומד בסרק אחרי הנעה קרה אינו רועד בכלל עד למצב שהמנוע בחום אופטימלי

*אחרי נסיעה מאומצת\בכביש מהיר הרכב אינו רועד (גם בסרק וגם ב D, R)

* שהרכב עומד והמזגן דולק הרכב אינו רועד (גם בסרק וגם ב D, R)

* נסיעה עירונית\בינעירונית במזג אויר קיצי=הרכב אינו רועד בשום מצב

*אחרי נסיעה עירונית בעת עמידה ברמזור כאשר מזג האויר קר האוטו רועד בעת עמידה (שהתיבה משולבת ל D או ל R)(ב N הוא אינו רועד כלל!)

*אחרי נסיעה בינעירונית או מאומצת בעת עמידה הרכב אינו רועד בדקה הראשונה ואז מתחילות רעידות (רק במצב של D,R)(אני מזכיר... ב N הרכב אינו רועד לעולם!)(במצב הזה מדובר גם כן על מזג אויר קר!)

לפני כמה אלפים בודדים עשיתי ניקוי למצערת כולה

איפסתי כבר כמה פעמים את המחשב

למי שלא יודע מדובר בלאנטיס מודל 2000 מנוע BJ 1.8 עם 126K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, גם אני סבלתי מאותה הבעיה, וגם הבובה שלי אוטומטית

שים לב לשעון הסל"ד, אני מניח שהוא לא יציב, ובזמן שהאוטו רועד ועל הילוך נסיעה (D) המנוע מבצע פחות מ750 סל"ד....

הבעיה טמונה במערכת הדלק.... סתימה או חיישן תקול

תנסה להרים קצת את הטורים (לא יודע איך עושים זאת בלאנטיס) למצב שבו המנוע מבצע לפחות 750 סל"ד בעמידה, כשהוא קר ועל הילוך נסיעה ותראה מה התגובה

ישראל: המדינה היחידה שבה העשירים הם בשמאל הסוציאליסטי,

העניים בימין הקפיטליסטי והמעמד הבינוני משלם הכול :x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה של הרעידות בעמידה עם שילוב הילוך D או R נגרמת רק בנסיעה עירונית ופקוקה או לאחר נסיעה במזג אויר קר!

הטורים בעת שילוב הילוך באמת יורדים טיפה מאשר הם בניוטרל.

שאני מפעיל מזגן הם עולים לכן הרעידה מתבטלת

שהאוטו בעמידה הטורים בערך על 800 ויציבים!

בניוטרל הוא איזה 50 יותר... משהו כמו 850... לא חיברתי למחשב כדי לתת מספר מדויק...

מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הת'רד עבר לדף השני ככה שנתתי הקפצה קטנה... מישהו?

אני די בטוח שניקוי יסודי לחלוטין של כל המצערת כולל מנוע צעדים והחלפת כל התושבות מנוע\גיר יפתרו את בעיית הרעידה הקטנה שיש והעלות מול התועלת לא שווה את זה.

תכלס מה עוד אפשר לעשות\לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה זה אבל גם בלאנטיס שלי ( 98 ) יש את הבעיה הזאת מאז שקניתי את האוטו ואני יודע שזה לא קשור למזג אויר , כשהאוטו קר זה קורה ומתי שהוא מגיע בדיוק לטמפ' עבודה המדוייקת שלו זה מפסיק .

אני עדיין מנסה לפתור את התקלה הזאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בכל זיוף מסויים מאוד רצוי לחבר סקנר ולבדוק האם רשומות הסטוריית תקלות,והאם זה "מסתדר" עם התופעה המורגשת, במילים אחרות, האם יש סבירות שאם רשום,אז מה שרשום אכן עונה לתיאור הרעידות האלה.

אם כן, אז יש להחליף חיישן/חיישנים אלה, ואין 100% שזה יפתור את התקלה.

אם פתר מה טוב, אם לא, אז צריך להמשיך עם סקנר בDATA_LIST ,רצוי בזמן התקלה (למשל בבוקר) ויתכן ויש להוסיף בדיקות "ידניות"

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, בכל זיוף מסויים מאוד רצוי לחבר סקנר ולבדוק האם רשומות הסטוריית תקלות,והאם זה "מסתדר" עם התופעה המורגשת, במילים אחרות, האם יש סבירות שאם רשום,אז מה שרשום אכן עונה לתיאור הרעידות האלה.

אם כן, אז יש להחליף חיישן/חיישנים אלה, ואין 100% שזה יפתור את התקלה.

אם פתר מה טוב, אם לא, אז צריך להמשיך עם סקנר בDATA_LIST ,רצוי בזמן התקלה (למשל בבוקר) ויתכן ויש להוסיף בדיקות "ידניות"

דני

דני הייתה לי בדיוק את אותה בעיה אחרי טיפול אצל משה זר,שהחליף חיישן חמצן ועשה ניקוי מצערת או משהו כזה...

אני באתי אליו יום אחרי הטיפול והוא אמר לי שבתדלוק הבא אני ישים K44,ושאני אסע כמה ימים ואם זה לא עובר אז שאני יחזור אליו...

זה חלף אחרי 3 ימים באמת..אבל המנוע התחיל לצלצל...אחרי כמה ימים גם הצילצולים חלפו...

ד"א רק אתמול (שישי) שמתי את הK44.

להזכירך בבעלותי פורד פיאסטה מנוע 1.4 שנת 95 ידנית

אני צריך להיות מוטרד מזה או שזה בסדר?

כדאי לי ללכת אליו שוב כדי שהוא ייבדוק עם מחשב?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכל עובד בסדר אז לא מחפשים בכח.

עזוב אותו ואל תשגע אותו, תחזור רק אם יש בעיה, ובינתיים אין.

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6606 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...