Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה על ספיסרים (תומר לך יש ניסיון בנושא)

גל106ראלי
שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם אני רוצה להפחית את היגוי היתר של הראלי שלי

האם ספיסרים בגלגלים האחוריים יעזרו

ועם כן אז איזה גודל של ספיסרים

ועם כבר אז למה לא גם בקדמיים ?

דני אמר שהקידמיים רק פוגמים בדברים כמו היגוי

וגם מכניס יותר את האוטו לתת היגוי השאלה עם זה נכון

כול מי שיכול לעזור אני אשמח

תודה גל

היתה ראלי עכשיו כבר אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפחית היגוי יתר?

אני לא זוכר אם הרכבת Strut Brace מקדימה, אבל אם כן, נדמה לי שהסרה שלו זה הדבר ההכי טוב שאתה יכול לעשות להפחתת היגוי יתר.

ככל שהרכב קשיח יותר, הנטייה שלו תהיה לעבור למצב של היגוי יתר בפתאומיות וללא התראה מוקדמת.

לגבי ספייסרים מאחורה - אני ממש לא בטוח אם זה ישיג את האפקט שאתה מחפש.

ספייסרים מורידים את היחס בין גובה ציר הגלגול לרוחב הציר של הגלגלים, ולכן יהיה לאוטו פחות נטייה לגלגול, וזה יביא למעבר עוד יותר פתאומי להיגוי יתר מכיוון שפחות מכוחות הצד יוכלו "להבלע" ע"י הגלגול.

אני ממש לא בטוח אם מה שאני אומר זה נכון, ואני בטח לא אומר את זה מנסיון, אלא רק מניתוח של הפיזיקה של העניין.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...