Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נאלץ למכור את הרכב, מחפש תחליף עד 22000 אלף ש"ח.

kobis60
שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם מפאת כמה אילוציםם אני נאלץ למכור את הS60 שלי,בינתיים אני צריך להסתדר עם משהו בתקציב של 22,000אלף ש"ח.הרכב עושה נסיעה יומיומית של כ 50 ק"מ הלך ועוד 50 ק"מ חזור, יש גם 2 כיסאות ילדים ברכב,התרגלנו לוולוו לכח ולפאן עכשיו צריך למצוא משהו אחר,אני מתלבט בין קורולה סאן שנת 2008 הרובוטית לבין כמובן שבשנתון הזה הקילומטראז' גבוה,פורד פוקוס שנת 11-13 מה שיכנס בתקציב, חשוב לי הנוחות רכב יחסית חסכוני ושאני לא ימצא את עצמי במוסך כל יומיים,אשמח לעזרה וגם לשמוע הצעות נוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תחפש מיצובישי לנסר הדור החדש.

כמובן, ירגיש לך יותר נורמלי עם מנוע 1.8, אבל עם מנוע 1.5 תוכל למצוא שנתון יותר גבוה.

אופציות נוספות

קיה פורטה, סובארו b3.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר 1.5 או 1.8 רחוק מלהיות חסכוני, בנוסף ה1.5 רכב מרעיש ולא נוח בעליל.

אני מאמין שאם אתה נוסע 100 ק"מ ביום אתה נוסע הרבה מחוץ לעיר, מעל המהירות 85 הלנסר נהיה רועש ברמה מחרידה.

עם כל זה שהוא אמין ובאמת רכב טוב (היה לי שנתיים וחצי), לנסוע 100 ק"מ ביום יטחן אותך מבחינת דלק + נוחות שלא תתאים כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה מציע לאור הדרישות של רכב מרווח , אמין ככל האפשר, רצוי לא חלש ובתקציב הזה, שיהיה גם חסכוני ?

פוקוס עם הגיר הרובוטי המזעזע מבחינת האמינות שהוא מתכוון לקנות?

טויוטה רובוטית כבר ישנה והגיר שלה זוועה מבחינת הנהיגה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון עם הלנסר אומנם לא הדור החדש אלא שנת 2008 מנוע 1.5 לא ראה מוסך מעולם אבל טוחן דלק ללא הכרה.

לא יודע למה אבל יש לסובארו סטיגמה של צריכת דלק גבוה למרות שהוא רכב אמין במיוחד,מישהו יודע אם אכן זה כך? קיה פורטה חיפשתי הבעיה שבתקציב הנ"ל הם יותר מדי טחונות .ודאי לי שאי אפשר להשיג את רכב החלומות בתקציב כזה אבל לפחות משהו שישמור על הכיס לחצי שנה-שנה הקרובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו פלואנס מנוע 2.0, לא הכי חסכונית, אבל סבירה ביחס למשפחתית, נוחה, מרווחת, המנוע והגיר מגיעים מניסאן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש קורולה רובוטית עם קלאץ שכבר הוחלף, מטופלת בזמן ותהנה מכל מה שציינת, אל תקנה בלי קלאץ חדש

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תקנה בלי לנסות לנהוג ברכב הזה לפני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם ולד (או ולאד, לא יודע איך אתה רושם בעברית), בתור אחד שנוהג כבר הרבה זמן על ידני, לא התחברתי לאופי הפעולה של רובוטי חד מצמדי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק אוונסיס 2009 לפני מתיחת הפנים.

משהו כזה: https://www.yad2.co.il/s/c/xrkx9d

(למותר לציין שאין לי כל קשר לרכב שבמודעה)

אני לא מצליח לראות מה שהעלית, אבל בהחלט האוונסיס יכולה להיות תחליף מתאים

לגבי הקרוז שמעתי רק שזוללת דלק, אבל אני לא מכיר מישהו יכול להביא קצת פרטים ?דווקא מחיר טוב ביד 2 וניראה תחליף טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרוז 2013 תתן תמורה בטוחה וטובה לכסף.

איך זה קשור לצריכת דלק סבירה ? לא להתקרב ! הרכב הזה שותה דלק ומרגיש כבד מאוד. (אכן נוח ומצליח להתמודד עם רעשי רוח ומהמורות טוב, אך עדיין טוחן דלקקקקק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...