Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אני משלם כל כך הרבה על הביטוח של הרכב? (או כמה אתם משלמים על ביטוח)

שימו לב! השרשור הזה בן 1936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים ערב טוב, 2019 בפתח והגיע הזמן לחדש את הביטוח לרכב.

ההצעות שאני מקבל משלל חברות וסוכני הביטוח פשוט לא נראות לי הגיוניות ורציתי להשוות עם חברי הפורום ולנסות למצוא ביטוח זול יותר, וגם לנסות להבין למה אני משלם כל כך הרבה.

עברתי על מספר אשכולות קודמים בפורום משנים עברו ונראה שפשוט כולם משלמים פחות ממני - גם חברה בגילי עם מכוניות "מעניינות/ספורטיביות."

אז ככה -

בן 25, בעל רשיון 7 שנים, עבר ביטוחי על שמי של שנתיים וחצי והיעדר תביעות

נוהג בקליאו 172 שנת 2001.

ההצעה הכי טובה שקיבלתי עד עכשיו

חובה סביבות ה - 2300 בשלמה

צד ג 1600 בשירביט

סה"כ אזור ה - 3900.

אז כמה אתם משלמים על הביטוח ולמה אני משלם כל כך יקר?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נראה לי שהפכת בין החובה לצד ג, לא הגיוני ביטוח חובה 2300₪ לרכב יחסית לא חדש.

אני משלם 1300 חובה ו2900 מקיף סובארו פורסטר טורבו 2008.

ביטוח של עובדי מדינה.

Sent from...somewhere

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהפכת בין החובה לצד ג, לא הגיוני ביטוח חובה 2300₪ לרכב יחסית לא חדש.

אני משלם 1300 חובה ו2900 מקיף סובארו פורסטר טורבו 2008.

ביטוח של עובדי מדינה.

Sent from...somewhere

לא הפכתי.. זה המחיר

בדיוק בגלל זה נפתח הנושא, להבין למה דורשים ממני 2300-2600 על חובה בכל חברות הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק בפניקס זהיר, הם אומנם דורשים 3 שנים העדר תביעות אבל יכול להיות שגם השנתים וחצי שלך יספיקו.

חפש בגוגל יש להם הצעות אונליין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא עשית סקר שוק טרם רכישת הפוליסה?(או לא מקיף מספיק?)

נשמע מחיר לא הגיוני בעליל לצד ג' וחובה, אך אולי באמצעות בדיקה מעמיקה ניתן להוזיל משמעותית-

הפער בביטוח מקיף+חובה בחלק מהחברות שבדקתי עמד על קרוב לחמשת אלפים ש"ח.

בנוסף, תיקח בחשבון שאתה יכול גם לפצל את הביטוחים, חסכתי ככה באזור ה-700 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משלם לכל נהג מעל 24 שאינו נהג חדש קצת פחות מ-1700 ש"ח לביטוח חובה. סוזוקי SX4 שנת 2010 חברת כלל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו 172 זה רכב ספורטיבי, וביטוח חובה לרכבים האלה גבוה יותר. אי אפשר להשוות לסוזוקי SX4.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה, שלמה סיקס, יונדאי 2004. 1391 שח חובה.

צד ג 802 שח.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנימניח שהבעיה אינה ה"ספורטיביות" (למרות שזה יכול להכנס לתחשיבים של חברת הביטוח) אלא אמצעי הבטיחות של הרכב. מכלוב בטיחות יותר מודרני ועד ABS וריבוי כריות אויר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנימניח שהבעיה אינה ה"ספורטיביות" (למרות שזה יכול להכנס לתחשיבים של חברת הביטוח) אלא אמצעי הבטיחות של הרכב. מכלוב בטיחות יותר מודרני ועד ABS וריבוי כריות אויר.
הבעיה שלא הצלחתי למצוא חוקיות הגיונית כלשהי.

יש איזשהו מחשבון ביטוח באתר משרד האוצר של ביטוח חובה.

אם אני מזין את כלל הנתונים ונפח מנוע 2000 וכוח סוס 172 הביטוח חובה שאני מקבל הוא מ 2250 וצפונה, ושל חברת פול לצורך השוואה 2650.

ברגע שאני משנה נפח מנוע ל 3500 וכוח סוס ל 200 לדוגמה(כל שאר הנתונים של כריות אוויר ובטיחות נשארים זהים) הביטוח שאני מקבל הוא מ 2050 צפונה ושל חברת פול 2250.

איפה החוקיות פה?

ותודה לשאר המגיבים, אני יעשה מחר סבב טלפונים נוסף לחברות שציינתם אפילו שלא נראה לי שיש תקווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

היה טוב אם בעל מקצוע היה מסביר את ההיגיון בקביעת תעריפי ביטוח ( תמיד אומרים לי סטטיסטיקה )

הונדה fk8

951 שח חובה

הונדה סיוויק טורר 1100 שח חובה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם הרכב הוא רק מרכיב אחד בתחשיב. לבעליו חשיבות יותר גדולה.

האם, כאשר רכשת ביטוח מקיף לרכב, לא שאלו אותך באיזה קומה את הגר, האם יש סורגים ומערכת אזעקה בבית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...