Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי שיפור/השתלת מנוע

RoySport
שימו לב! השרשור הזה בן 7827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הייתם ממליצים ל306 XSI (האוטו נוסע נהדר, רק צריך עוד קצת כוח כדי להשפיל סופית את נהגי האימפרזה)... היום נסעתי אחרי אחת במצב טוב וההפרש ביננו היה קטן (קצת יותר תאוצה בין 120 ל180).

מה הייתם ממליצים ? השתלת מנוע ? הגדשה ? מי שמבין נא לפרט בעד / נגד ועלויות של כל אחת מהאפשרויות....

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמפרזה וה-XSI עמדו בערך באותו קצב ?

המלצה שלי:

הגדלת הנפח ל-2 ליטר והוספת טורבו, אבל בעצם קיים מנוע כזה - באמפרזה WRX או GT.

לכן - ההמלצה הפשוטה ביותר - היא לנהג האמפרזה - במקום להשאר עם אמפרזה 1.6 לקנות אמפרזה GT או WRX, ואז בטוח חכמולוגים ב-XSI לא יעמדו בקצב שלו. :fadein:

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה הבדל, אבל באמת לא משמעותי (בוא נגיד שעם טורבו ו200+ כ"ס הXSI אומרת שלום לאימפרזה, למה ? כי היא שוקלת פחות), וזאת היתה GT Turbo לא איזה 1.6 של חברת חשמל.

:D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אם זאת היתה אמפרזה לבנה, עם פגושים שחורים, זה איציק, והיא 1.6 רגילה. (והוא גם בטח לא לחץ).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיפח רוחי !!!! :mm_surpr:

זה היית אתה עם ה 306 XSI שפתח מולי ?????

אפילו לא לחצתי... :mm_eek:

בפעם הבאה אני יראה לך מה-זה גזירה :mm_cool:

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני אגיד לך, זאת לר היתה אימפרזה טורבו, זאת היתה מיני מיינור שנת 64 עם פגושים ורודים , בסדר ?

ואיציק הצליח פעם אחת לגזור אותי (עד שהתברר שהייתי ברוורס).

ואם אתה באמת מתעקש, האימפרזה (GT TURBO כחולה) היתה עם סט צמיגים חדש חתך נמוך (עם פס צהוב באמצע), אבל מה אני יודע אולי איציק הוא משקיען :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה באמת מתעקש, האימפרזה (GT TURBO כחולה) היתה עם סט צמיגים חדש חתך נמוך (עם פס צהוב באמצע), אבל מה אני יודע אולי איציק הוא משקיען :lol:

אני לא זוכר שלגיא יש איזשהוא פס צהוב אבל בכל מקרה פעם הבאה תפתח לו חלון ותצעק "אחי! בוא, בוא רייס", ואז הוא לא רק יתן לך להיות קרוב אליו, אלא גם יתן לך לנצח - שתהיה מרוצה.

וברצינות עכשיו - אם אתה באמת חושב ש-XSI תהיה חזקה אפילו קצת כמו אימפרזה טורבו, אתה משלה את עצמך בגדול, כי אפילו אם האוטו נהדר, האימפרזה תחסל אותו בכל מבחן תאוצה שתרצה (בהפרש גדול).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות עכשיו - אם אתה באמת חושב ש-XSI תהיה חזקה אפילו קצת כמו אימפרזה טורבו, אתה משלה את עצמך בגדול, כי אפילו אם האוטו נהדר, האימפרזה תחסל אותו בכל מבחן תאוצה שתרצה (בהפרש גדול).

רוני

רוני, זה כולל מבחן עם פיתולים למינהם או שמדובר רק על קו ישר?

L'amour Toujours

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני

רוני, זה כולל מבחן עם פיתולים למינהם או שמדובר רק על קו ישר?

דיברתי על קו ישר כמובן. אבל אם אתה רוצה לדעת - אז כן, גם בפיתולים. הסיבה כפולה (תרתי משמע).

גם בגלל ההנעה הכפולה, שמאפשרת ניצול טוב יותר של הכוח, וגם בגלל המנוע החזק יותר. האימפרזה יכולה לצאת מהסיבוב מהר יותר מה-306 בגלל שה-AWD מנטרל את תת ההיגוי ביציאה מהסיבוב.

בנוגע לאחיזה - אני לא יודע, ל-306 יש הרבה אחיזה, אני לא מאמין שלאימפרזה יש יותר, אבל מי יודע... אבל כמו שאמרתי יש הבדל בין אחיזה אבסולוטית למהירות בסיבוב.

יש לי בבית מבחן התנהגות של מגזין אמריקאי שכלל מכוניות הנעה קדמית, אחורית וכפולה. מתברר כי אופי ההנעות דורש מהירויות שונות לאורך הסיבוב. כלומר בשביל להיות מהירים יותר עם רכב הנעה כפולה צריך להכנס לסיבוב בצורה שונה, למשל המהירות באפקס תהיה נמוכה יותר מזו של ההנעה הקדמית, אבל לפני ואחרי ה-AWD תהיה מהירה יותר כי בכניסה לסיבוב ניתן לנטרל תת היגוי בעזרתו וביציאה - אותו הדבר. (זו רק דוגמה אחת, ואולי אני בכלל טועה).

בנוסף יש מבחן שאודי GT תמיד היה מביא, שמדבר על אחיזה אבסולוטית במעגל או בסללום - לאימפרזה GT היה יתרון של מעט מאוד קמ"שים על ה-306GTI ברוב המבחנים, חוץ מאיזה אחד, לא זכור לי בדיוק. יש לציין שזהו מבחן אחיזה אבסולוטי ללא קשר למהירויות כניסה ויציאה מסיבוב.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ש XSI עם מגדש סופר או טורבו בלחץ טוב (מעל ל 200 כ"ס) לוקחת את האימפרזה.

לדעתי רועי עם 240 כ"ס ב306 המוגדשת ירגיש בטוח מול הרבה מכוניות.. (כולל האימפרזה).

זה לא שאני חושב שהאימפרזה היא אוטו גרוע או משהו, ההפך, אבל נושא המשקל נותר בעינו. דרך אגב אני כבר ראיתי סיירה שנת 88 שסוגרת 3.08 שניות למאה, ככה שלהגיד מי יותר מהיר בלי לבדוק מה יש באוטו זה לא רציני.

:!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ש XSI עם מגדש סופר או טורבו בלחץ טוב (מעל ל 200 כ"ס) לוקחת את האימפרזה.

לדעתי רועי עם 240 כ"ס ב306 המוגדשת ירגיש בטוח מול הרבה מכוניות.. (כולל האימפרזה).

זה לא שאני חושב שהאימפרזה היא אוטו גרוע או משהו, ההפך, אבל נושא המשקל נותר בעינו. דרך אגב אני כבר ראיתי סיירה שנת 88 שסוגרת 3.08 שניות למאה, ככה שלהגיד מי יותר מהיר בלי לבדוק מה יש באוטו זה לא רציני.

:!:

מהמקום אין לך סיכוי לגזור אימפרזה הוא קופצת כמו צפרדע ועד שתגיע למהירות שלה היא תיהיה הרבה לפנייך מגילגול בשני אולי יש לך סיכוי..אבל גם הוא קלוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמקום אין לך סיכוי לגזור אימפרזה הוא קופצת כמו צפרדע ועד שתגיע למהירות שלה היא תיהיה הרבה לפנייך מגילגול בשני אולי יש לך סיכוי..אבל גם הוא קלוש.

XSI קופצת כמו צפרדע?

מה זה? מנגנון מובנה נגד רייסים?

ה XSI יודעת שאין לה סיכוי, אז היא מקפצת כיד למנוע את הפאדיחה מהנהג? :lol::p

ולרועי-ספורט - אם אתה רוצה 306 מהירה, תקנה GTI6, ותוריש לי את ה XSI. אני אשמח לגאול אותך ממנו....

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנו כבוד !!!!!!

ועוד כבוד !!!!!!!!!

ועוד כבוד !!!!!!!! לאוטו של ROY306

אל ! אבל אל !!! תשוו בין אימפרזה לאוטו של ROY306 בחיים !!!!!

הזמן מהמקום שהאוטו הזה סוגר על אימפרזה הוא דיי מצחיק !!

אני לא מדבר על הילוך שני.....

יש מכוניות שאפילו שהם הנעה קידמית בתאוצות אין להוות ביניהן !!! ומי שמבין מבין !

ואחת האימפרזות החזקות יותר בארץ שעומדת עם אחת המכוניות כאן ( אני לא סגור איזו... :wink: ) קיבלה בראש מה - 306 הבהמה הזאת !

לאלפא יש דברים שאתה לא יודע , אז אל תרשום דברים שהם ( תסלח לי ) מגוכחים !

בסיבובים האוטו שלו יושב לא פחות טוב אם לא יותר טוב מכל דגם של אימפרזה שייצרו !!!! ואני לא ארשום מה יש לו באוטו מספיק יש לי כאב ראש מלקרוא חלק מהדברים כאן.

תסלחו לי שאני קצת תוקפני פשוט מה שקרה כאן כרגע הוא חילולו הקודש !

כן , כן ! חילול הקודש !!!

אה... ויש לו יותר מ - 240 סוסים ( מיותר לציין שאלו סוסי מירוץ....)

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשלומי הכל ברוח טובה.......

בסך הכל זה נושא שמעניין גם אם אוהבים סיבובים !

אני עד עכשיו הוצאתי ימבה ועוד ימבה.....אה....ועוד ימבה של שקלים על אחיזה והתנהגות וכנראה עוד כ - 5000 ש"ח בחודש הקרוב על סטראטים ועוד.... ( אין לי כוח לפרט )

ואין מה לעשות אחרי הסיבוב ( ולחלקנו בתוכו , תודה למי שהמציא את הדיפרנציאל מוגבל ההחלקה.....) צריך להאיץ ! חוץ מזה שמחזירים אוטו אחרי החלקה במהירות גבוהה ע"י גז שגורם להעברת משקל אחורה ומה יותר טוב מ 200+ סוסים שמרתכים ,כן מרתכים את האחורה לרצפה !!!!!!!

זה לא היה ויכוח של מי גוזר את מי , אלא דיון ! או ...מסע הסברה....

מי שאוהב סיבובים ולא אוהב מהירות הוא בבעיה של פיצול אישיות כי זה בא ביחד !

כמובן שאני לא בא לריב עם אף אחד או שזה מכוון למישהו כאן , זוהי פשוט דעתי .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7827 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...