Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זכויות יוצרים באינטרנט בנושא שירים\פלייבקים.

mcyossi
שימו לב! השרשור הזה בן 6831 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

רציתי לדעת מה החוק אומר לגבי פלייבקים באינטרנט.

לדוגמא, אם אני מוריד פלייבק מהאינטרנט ומקליט את עצמי שר בו ורוצה לפרסם את זה באינטרנט. לא למטרות מסחר אלא במקומות כמו פורומים ואתרים אחרים. הפלייבק\השיר מהאינטרנט + הקול שלי.

אני מבין שההורדות לא חוקיות. אבל אם לדוגמא יראו לינק שאני העלתי בפורום מסוים שלי שר+פלייבק. מה החוק אומר לגבי זה ומה רמת הנחישות של אנשים בכלל (במקרה וזה לא חוקי) לחפש אנשים כמוני שמקליטים ושרים (לדוגמא).

*גם אם אני קונה דיסק של פלייבקים באופן חוקי ומקליט את עצמי שר והמוזיקה מתנגנת ברקע.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שמייקל ג'קסון ירדוף אותך אם הוא יראה אותך שר על גבי פלייבק שלו.

מה גם שאתה כבר לא ילד... :)

ברצינות, יחפשו אותך רק אם תתפרסם ברחבי הארץ, לדעתי.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה החלק הפחות בעייתי,

ב10-15 שקל לחודש בלי התחייבות בלי כלום אתה יכול לקבל 150 מגה ואף יותר משרתים ישראלים!

אם תרצה עזרה אשמח לעזור ולחפש (לא אין לי חברת שרתים,בנתיים)

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עם זה שום בעיה.

יש מאות רמיקסים שמשתמשים באינסטרומנטל של שיר X ואקפלה של שיר Y, ומעלים לאינטרנט ואפילו משמיעים ברדיו (מש-אפים של סוליקו למשל).

אל תדאג.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...