Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרץ DIECI

punto_gt
שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איך הקומפוננט הזה?

מה המחיר שלו בחנויות?

בהנחה ששניהם אותו מחיר מה עדיף ? ההרץ או המורל פולס?

שניהם חדשים לגמרי עם אחריות כמובן.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לחשוב יותר מדי , הייתי הולך על הפולס

אבל במחשבה שניה , לא הייתי חושב אפילו על ההרץ :)

חג שמח

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה הוא שואל אם כדאי להחליף את הפולס בדיסי של הרץ שיעלה לו באותו המחיר שעלה לו הפולס כביכול. לדעתי הפולס עדיפים בהרבה.

בברכה,גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לשמוע אפילו .

הרץ דיצ'י:

קומפוננט שעולה 85 יורו(זה לא דבר טוב!).

טוויטר של 0.59 אינץ' עשוי מיילר(פלסטיק בקיצור) . שהתדר רזוננס שלו הוא 3K .

וופר : PAPER CONE .

וקרוסים (זה קרוסים זה בדיחה!) קטנים ומצחיקים.

פולס:

טוויטר: מבד , 1 אינץ.

וופר לא רע בכלל .

קרוס אובר (חלק מאוד חשוב) אמיתי עם אפשרות שינוי עוצמת טוויטר.

האם יש פה שאלה בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זה וזה וזה, אבל בדבר אחד לא, PAPER CONE זה לא אומר כלום לגבי האיכות של הרמקול, סאב של הרץ מסדרה של היי אנרג' עשוי גם מאותו חומר , והוא מדהים.

אבל כן, גם אני ההיתי לוקח פולס מבין השניים.

בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שבסופו של דבר אני אלך על הJBL

אני משיג אותם באותו מחיר כמו פולס.

ואהבתי את הצליל שלהם יותר.

HU: JVC KDBT1 AMP:JBL Cs50.4

COMP: MTX RTS652 SUB: Magnat Xpress 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי רץ לקנות אותם לפני שאתה שומע אותם מגברים, סט שמופעל הספק גדול יכול לצרוח, בייחוד הJBL שהבנתי שלו יש טוויטר מתכת.

אם אתה בכל זאת קונה ספר לנו איך הם.

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זה וזה וזה, אבל בדבר אחד לא, PAPER CONE זה לא אומר כלום לגבי האיכות של הרמקול, סאב של הרץ מסדרה של היי אנרג' עשוי גם מאותו חומר , והוא מדהים.לא שמעתי את ההרץ המדובר , ולכן לא אגיב על איכות השמע , אבל לגבי החומר יש סיבה מדוע עוזבים את הקרטון ועוברים או לקרטון מצופה בפלסטיק או פלסטיק או למגנזיום . והסיבה היא שהקרטון לא מספיק קשיח , וזה אומר שככול שהממברנה יותר גדולה (ואז צריכה להזיז יותר אוויר ) היא יכולה להתעוות יותר כתוצאה מהעומס המופעל עליה , וליצור דיסטורשיין של הממברנה עצמה . מאידך אם היא קשיחה מידי (מגנזיום/אלומיניום) קשה לשלוט בה והיא קצת יותר מידי מהירה

ולכן משתמשים בקוולר או בפלסטיקים אחרים

למשל לסיז יש סידרה של מידבאסים ויש שם קרטון פלסטיק ומגנזיום , הקרטון נשמע רך מידי ולא כ"כ מדוייק המגנזיום מדוייק מאוד אבל כשהוא מגיע למגבלות שלו והן קטנות יחסית לשאר , הרולאוף שלו הוא דרסטי מאוד . הפלסטיק פחות מדוייק מהמגנזיום אבל הוא מגיע ליותר אפשרות , ניתן לעצור אותו בכ2500-3000 ולא ב2000 כמו המגנזיום .

כך שאם אתה מדבר על סאב של 12" לעשות מקרטון זה בעייתי קצת

אבל כן, גם אני ההיתי לוקח פולס מבין השניים.

בברכה.

בברכה יהודה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מידן, הוא רשם שהוא אהב את הצליל שלהם יותר מהפולס. למה אתה לא קורא לפני שאתה שואל? :-)

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6204 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...