Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ז ה י ר ו ת! נהג מונית מאחוריך

zafzaf
שימו לב! השרשור הזה בן 7849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לחלוק עם חברי הפורום חוויה לא כל כך נעימה ...

לפניי יומיים "בגשם הגדול", התנידתי במכוניתי באזור הרצלייה, כשפניי מועדות לרעננה, בצומת הרחובות, ארלוזרוב ודרך ירושלים – כשהייתי כבר בתוך הצומת – התנגשה מונית מרצדס בעכוזה החטוב של מכוניתי,

עצרתי וירדתי לבדוק נזקים+החלפת פרטים, לנהג המונית היו תוכניות אחרות, דוושת הסולר נלחצה מלוא מהלכה משאירה אותי ואת מכוניתי בענן מזוט שחור...כעת מגיע קטע המרדף...כנראה שמכוניתי (אאודי קופה שנת90) בקשה להשיב לה את כבודה שחולל בעקבות הכניסה הכואבת באחוריה, המרצדס הושגה דיי במהירות ונחסמה...בעודי רושם את מס' הרישוי של בן הבלייעל ,הנ"ל החליט להמשיך במנוסתו...נכנסתי שוב...הפעם האוטו כבר היה מונע...ואז הוא נפל...דוד אחורי – דו קני, חלק ממערכת זרימה חופשית...טמבון המרצדס קיצר את חייו...וכעת הוא נשק לאספלט.

כעבור שעה קלה וחצי מטר של חוט ברזל...התייצבתי אצל כחולי המדים, מגיש תלונה...(אז לא ידעתי שאני עושה צחוק מעצמי...), החוקרת רשמה את תלונתי בחוסר חשק גלוי,וציינה בפניי שאני לא הראשון וכנראה גם אינו האחרון שמגיע אליהם אחרי היתקלות עם נהג מונית..."נהגי מוניות מכירים את החוקים, הם כול היום בכביש והם יודעים שלא יעשו להם דבר אם יברחו ממקום התאונה" בסופו של עניין קבלתי דף,פלט מחשב, המפרט את כתובתו של בעל המונית, שמו ושם משפחתו....כאן המשטרה סיימה את תפקידה, עצות חברי הפורום להמשך מהלכי יתקבלו בברכה...צף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רציתי לחלוק עם חברי הפורום חוויה לא כל כך נעימה ...

לפניי יומיים "בגשם הגדול", התנידתי במכוניתי באזור הרצלייה, כשפניי מועדות לרעננה, בצומת הרחובות, ארלוזרוב ודרך ירושלים – כשהייתי כבר בתוך הצומת – התנגשה מונית מרצדס בעכוזה החטוב של מכוניתי,

עצרתי וירדתי לבדוק נזקים+החלפת פרטים, לנהג המונית היו תוכניות אחרות, דוושת הסולר נלחצה מלוא מהלכה משאירה אותי ואת מכוניתי בענן מזוט שחור...כעת מגיע קטע המרדף...כנראה שמכוניתי (אאודי קופה שנת90) בקשה להשיב לה את כבודה שחולל בעקבות הכניסה הכואבת באחוריה, המרצדס הושגה דיי במהירות ונחסמה...בעודי רושם את מס' הרישוי של בן הבלייעל ,הנ"ל החליט להמשיך במנוסתו...נכנסתי שוב...הפעם האוטו כבר היה מונע...ואז הוא נפל...דוד אחורי – דו קני, חלק ממערכת זרימה חופשית...טמבון המרצדס קיצר את חייו...וכעת הוא נשק לאספלט.

כעבור שעה קלה וחצי מטר של חוט ברזל...התייצבתי אצל כחולי המדים, מגיש תלונה...(אז לא ידעתי שאני עושה צחוק מעצמי...), החוקרת רשמה את תלונתי בחוסר חשק גלוי,וציינה בפניי שאני לא הראשון וכנראה גם אינו האחרון שמגיע אליהם אחרי היתקלות עם נהג מונית..."נהגי מוניות מכירים את החוקים, הם כול היום בכביש והם יודעים שלא יעשו להם דבר אם יברחו ממקום התאונה" בסופו של עניין קבלתי דף,פלט מחשב, המפרט את כתובתו של בעל המונית, שמו ושם משפחתו....כאן המשטרה סיימה את תפקידה, עצות חברי הפורום להמשך מהלכי יתקבלו בברכה...צף.

הערה: לבעלי לב חלש נא לא לקרוא את ההודעה הבאה !!!!!

אם יש לך את הכתובת שלו אני הייתי הולך ומחורר לו את ארבעת הצמיגים, אתה יודע מה??? יש לי רעיון יותר טוב, הייתי משאיר לו את המונית מרצדס שלו על 4 בלוקים, מוכר את הג'אנטים והגלגלים ומהכסף של המכירה הייתי מתקן את האוטו, אביזרים נוספים כגון מראות, מכסה דלק, פנסים, גריל וכו' גם יתקבלו בשמחה (אתה לא מדמיין כמה תקבל על זה, הכל תלוי בחומרת הפגיעה) . . . . ניפוץ שמשות לפני הבריחה מהאזור יהיו גם פתרון נחמד . . .

אתה יודע מה הכי טוב, אם יש לך חברים פרדס כץ או מרמת עמידר (ברמת גן כמובן), לחכות לו איזה 10 חבר'ה ליד האוטו בבוקר שהוא יוצא ולהגיד לו, או שאתה בא איתי למשטרה ומודה באשמה או ש (אתה יודע את ההמשך) . . . .

שלא תבין אותי לא נכון, אני מאוד נגד זה אבל אנשים כאלה צריכים ללמוד בדרך הקשה מכיוון שלצערנו החוק לא מטפל בחלאות כאלה, ולא, אני נגד לקחת את החוק לידיים אבל כשאין ברירה אז אין ברירה . . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתפקידה של המשטרה נגמר בזה. אתה הגשת תלונה על תאונה פגע וברח, המשטרה חייבת לטפל בתלונתך בכך שהם יגשו אל ביתו של נהג המונית.

תאונת פגע וברח היא אחת העברות החמורות ביותר שיש.

בכל מקרה, תמיד אתה יכול לתבוע את נהג המונית בעזרת עו"ד או בתביעות קטנות בסיוע עו"ד.

מעבר לכך אני ממליץ לך לגשת אל כתובתו של נהג המונית ולצלם את מכוניתו הפגועה לפני שהוא מספיק לתקן אותה.

אתה יכול גם להיעזר בעו"ד מוסמכים שמסתובים ב"אתרי המכמונות" כגון "טופספיד" וספידטראפס".

ואם כל זה לא עוזר, אני הייתי הולך ומפוצץ לו את האוטו כהוגן+פירוק הג'נטים (ג'נט של מרצדס שווה הרבה כסף)+שבירת שמשות. מה שחשוב לוודאות לפני כן זה שהנהג שפגע בך הוא אכן בעל המנוית, כי לעיתים בעלי מוניות מחזיקים נהג שעובד על המונית בחלק משעות היום.

שאלה-האודי שלך היא אודי 80 קופה בצבע כסף?

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת באיחור, אבל להבא (נקווה שלא תצטרך)

1. רושמים את מס' הרכב הפוגע.

2. מזמינים אמבולנס ומתפנים בו לצילום בבית חולים (לוודא שאין חבלות).

3. מגישים תלונה על תאונה פגע וברח עם נפגעים.

4. רשיונו של בעל המונית ישלל.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר, אמנם המשטרה מחוייבת לטפל בתלונה, אבל זה לא אומר שהיא תעשה זאת. רק לפני שבוע קראתי על מקרה בעיתון, הם אפילו לא זימנו את הנהג הפוגע לחקירה, וזגרו את התיק מחוסר עניין ליצבור.

אמנם פגע וברח זו עבירה חמורה, אך אין מתייחסים אליה כך, אם מדובר בתאונת "נזק בלבד" :mad:

גם אם הם יחקרו את הנהג, רב הסיכויים ששום דבר לא יצא מזה, לא כתב אישום ובטח שלא עונש מרתיע.

לגבי נקמה, גם לי היה מתחשק ללכת ולפרק את המונית, אבל תחשוב שברגע שאתה מגיש תביעה לביטוח, גם הפרטים שלך נחשפים בפני הנהג השני והוא יכול להחזיר "עין תחת עין". אז אלא אם הרכב שלך רשום בכתובת אחרת (על שם ההורים או משהו בסגנון), אל תסתכן. יש לך את פרטיו, תתבע ותקבל את הפיצוי.

אל תדאגי שיר, אני כבר חשבתי על זה, אם את מוכרת את הצמיגים וכל שאר הציוד את מתקנת את האוטו לבד מבלי להודיע בכלל לביטוח, ככה גם הביטוח שלך לא יתייקר !!!!!

קצת באיחור, אבל להבא (נקווה שלא תצטרך)

1. רושמים את מס' הרכב הפוגע.

2. מזמינים אמבולנס ומתפנים בו לצילום בבית חולים (לוודא שאין חבלות).

3. מגישים תלונה על תאונה פגע וברח עם נפגעים.

4. רשיונו של בעל המונית ישלל.

זה בטוח ??? אבל אם אין הוכחות ??? אז ככה אני יכול להכנס בעץ, לרשום סתם מספר של מכונית ולהזמין אמבולנס ולהאשים את הנהג בתאונה ????? נשמע לי קצת קל מדיי . . . .

עוד בנושא, ידידה שלי עשתה תאונה עם המיצובישי ספייסוואגן של ההורים, הבחור יצא מחנייה ולא שם לב ודפק לה את כל הדלת, התאונה לא היית באשמתה, היא החליפה פרטים עם הנהג השני, אבא שלה צלצל אל הבחור והוא טען שאין לו צד ג', האבא של ידידה שלי ניסה לסדר את העסק מבלי לערב את ביטוח אבל הבחור אמר לו שאם הוא יגיש תלונה עליו הוא יפגע בבת שלו. מה אפשר לעשות במקרה הזה ???? כמובן שהם תיקנו את הדלת בעלות של 5K ש"ח ועזבו את הנושא . . . . .

אני יודע שאפשר להגיש תלונה על איום וכו' אבל עד שמשהו זז במדינה הזו הוא כבר היה יכול לפגוע בה וגם אם הם יקבלו את הצו הרחקה הוא יגמר מתישהו (אחר חצי שנה או שנה וכו') ואז הוא יכול לחזור ולפגוע בהם, מה עושים עם משוגעים כאלה ?????

אנשים מהסוג הזה ומהסוג של הנהג מונית פשוט גורמים לי להשתגע, אח"כ באים בטענות למה כ"כ הרבה אנשים נהרגים בגלל שטויות קטנות (אני לא רוצה לנסח את זה בצורה יותר מגעילה), כשהמשטרה לא עושה שום דבר במקרה כזה אז למה מצפים ?!?!?!?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאונת "פגע וברח" עם נפגעים (דוח על הגעה לחדר מיון יספיק) - המשטרה לא מזלזלת.

היא אמורה לשלוח מייד בוחן רכב אל הרכב שדיוות עליו כפוגע.

הבוחן בודק סימני פגיעה ברכב - ומתאים אותם למקום הפגיעה ברכבך.

רשיונו של הנהג שפגע וברח - ישלל.

אבל ההיפך לא עובד.

אם תעשה תאונה עצמית ותנסה להפליל נהג אחר חף מפשע - הדבר יתגלה - ואתה תואשם בעבירה פלילית.

בקיצור - אם שואל השאלה היה מזמין אמבולנס ונוסע לחדר מיון לצילומים, רק כדי לוודא שאין פגיעה בגוף, ושולח את דו"ח חדר המיון למשטרה - היא כבר לא היתה כל כך מזלזלת בעניין, והנהג הבורח היה נענש. (גם זה תהליך ארוך).

הדרך הפשוטה ביותר - היא לקחת לום, אבל אני לא ממליץ עליה...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאונת "פגע וברח" עם נפגעים (דוח על הגעה לחדר מיון יספיק) - המשטרה לא מזלזלת.

היא אמורה לשלוח מייד בוחן רכב אל הרכב שדיוות עליו כפוגע.

הבוחן בודק סימני פגיעה ברכב - ומתאים אותם למקום הפגיעה ברכבך.

רשיונו של הנהג שפגע וברח - ישלל.

אבל ההיפך לא עובד.

אם תעשה תאונה עצמית ותנסה להפליל נהג אחר חף מפשע - הדבר יתגלה - ואתה תואשם בעבירה פלילית.

בקיצור - אם שואל השאלה היה מזמין אמבולנס ונוסע לחדר מיון לצילומים, רק כדי לוודא שאין פגיעה בגוף, ושולח את דו"ח חדר המיון למשטרה - היא כבר לא היתה כל כך מזלזלת בעניין, והנהג הבורח היה נענש. (גם זה תהליך ארוך).

הדרך הפשוטה ביותר - היא לקחת לום, אבל אני לא ממליץ עליה...

זה redroze ולא redzone !!!!!!

תראה, אתה בעצמך אומר שהתהליך ארוך, אז מה הבעיה שהנהג יתקן את הרכב שלו באותו היום אצל הפחח !!!! ואל תגיד לי שרושמים את זה כי ידידה שלי לקחה את הפיז'ו 306 של ההורים שלה כשהם היו בחו"ל (ההורים שלה לא מרשים לה לקחת את האוטו הזה) ודפקה אותה, היא נכנסה ללחץ היסטרי, בסוף היא אספה מחברים שלה 900 ש"ח, הלכה לפחח ואחרי שעתיים של שיכנועים הוא הסכים לתקן לה את האוטו (באותו היום הוא הספיק לתקן לה) ולא רשם את התיקון כדי שההורים שלה לא יגלו . . . .

אז אנחנו נשארים עם 2 ברירות:

א. לא להזמין אמבולנס ולטפל בעניין בעצמך . . .

ב. להזמין אמבולנס ולקחת סיכון שהנהג הספיק לתקן את האוטו שלו . . . .

באמת דילמה רצינית . . . .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה מקרה דומה של תאונת פגע וברח .

לפני כמה חודשים דפק לי את האוטו איזה ערבי וברח , רשמתי את המספר שלו והגשתי תלונה במשטרה , אחרי כמה חודשים קיבלתי מכתב פשוט מאוד.

" התיק נסגר :!::!:

עד כמה שזה מעצבן פשוט אין לך מה לעשות רק לקחת לומ ו.....

לי לא הייתה את האופציה כי הוא גר בג'לג'וליה ואני מעדיף לחיות עוד כמה שנים .... :wink:

המשטרה הזאת היא פשוט זבל !

המזל שלי היה שעלה לי ממש גרושים לתקן את הנזק ...

דוד

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חקירת תאונות נזק בלבד היא בעדיפות האחרונה (או באיזה מקום מכובד בסוף הרשימה) של המשטרה.

מעצבן אמנם אבל די צודק.

עוד בנושא, ידידה שלי עשתה תאונה עם המיצובישי ספייסוואגן של ההורים, הבחור יצא מחנייה ולא שם לב ודפק לה את כל הדלת, התאונה לא היית באשמתה, היא החליפה פרטים עם הנהג השני, אבא שלה צלצל אל הבחור והוא טען שאין לו צד ג', האבא של ידידה שלי ניסה לסדר את העסק מבלי לערב את ביטוח אבל הבחור אמר לו שאם הוא יגיש תלונה עליו הוא יפגע בבת שלו. מה אפשר לעשות במקרה הזה ????

במקרה הזה אני הייתי מציע 1000 ש"ח לבחור הנחמד על עוגמת הנפש שגרמתי לו, כמה אלפי ש"ח-ים לא שווים עצבים של איזה חמום מוח עם מעט IQ ו(צונזר) קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי מוותר ( אני יודע שאני חמום מוח ) ורק על הדיבור שלו היו מגיעים אליו כמה בחורים טובים עם כוונות טובות..... סתם חברה' טובים....

אחרי זה נראה אותו עוד פותח את הפה......

ולRשף...תמורת כ 3000 אפשר לארגן מישהו ( לא שאני מכיר אנשים כאלה :wink: ) שיגבה ממנו קצת כסף וכך תסגרו את זה יפה בינכם....

אבל שוב , זו רק הדעה שלי .

ואפרופו נהג מונית....

יום שישי אנחנו ( אני וROY306 ורועי עם הוולקן שלי לשעבר...) חזרנו בערך ב 9:20 לקניון איילון ואיך שאנחנו נכנסים ( קצת במהירות ) אנחנו קולטים מרצדס ( מונית...) לבנה בנתיב שלנו !!!!!!!!!! , למזלי אני מכיר קצת את הוולקן ומצליח למצוא מקום בדיוק לי ולשני הרועימים............ולוולקן !!! אחלה חניה היתה בין המרצדס למדרכה ( אני יודע שאני לא צנוע , אבל אומנות ! ) הנהג מונית פותח את החלון ומה הוא אומר לי ?..........תסתכל איך אתה נכנס.....להזכירכם , כרגע נכנסנו בפניה ככה שלא שייטנו על 98798 קמ"ש... , שאלתי אותו בתמימות וכשאני חצי צוחק : מה קיבינימט הוא עושה בנתיב שלי ?!?!?!?!?!?! :shock::shock::shock: לפחות הוא היה אמיתי וענה לי שהוא נרדם..... הוא שאל אותי למה לא ציפצפתי לו או היבהבתי באורות...הוא צודק בזה רק שלא היה זמן לצפצף ואם הייתי מהבהב לו באורות אז מזמן היתה תאונה...( האורות גבוהים מחוברים עם הערפל....ושאחד יסנוור אותי :twisted: ) אז אמרתי לו שילך לתחנת דלק וישטוף ת'פנים ושרק יהיה בריא....

מסקנה :

אל תכנסו עם וולקן לקנין איילון בשעה 9:20 :shock:

יאשה , שסתם משעמם לו בעבודה.....

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אתה בעצמך אומר שהתהליך ארוך, אז מה הבעיה שהנהג יתקן את הרכב שלו באותו היום אצל הפחח !!!! ואל תגיד לי שרושמים את זה כי ידידה שלי לקחה את הפיז'ו 306 של ההורים שלה כשהם היו בחו"ל (ההורים שלה לא מרשים לה לקחת את האוטו הזה) ודפקה אותה, היא נכנסה ללחץ היסטרי, בסוף היא אספה מחברים שלה 900 ש"ח, הלכה לפחח ואחרי שעתיים של שיכנועים הוא הסכים לתקן לה את האוטו (באותו היום הוא הספיק לתקן לה) ולא רשם את התיקון כדי שההורים שלה לא יגלו . . . .

נשמע מצחיק.

עוד שנה\שנתיים שההורים ירצו למכור את הרכב שלהם, זה אוטו בונבון, יד ראשונה, בלי תאונות בכלל!!.

ההפתעה הגדולה תתגלה להם ב99% בזמן מכירת הרכב.

זו אחת הבעיות בחברה שלנו, אנשים שלא יכולים לקחת אחריות על מעשיהם :!:

שי

גולף GTI סטנדרטית....כמעט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית לא הייתי מוותר ( אני יודע שאני חמום מוח ) ורק על הדיבור שלו היו מגיעים אליו כמה בחורים טובים עם כוונות טובות..... סתם חברה' טובים....

אחרי זה נראה אותו עוד פותח את הפה......

ולRשף...תמורת כ 3000 אפשר לארגן מישהו ( לא שאני מכיר אנשים כאלה :wink: ) שיגבה ממנו קצת כסף וכך תסגרו את זה יפה בינכם....

אבל שוב , זו רק הדעה שלי .

יאשה , שסתם משעמם לו בעבודה.....

החברים של יאשה.. :wink::twisted:

2268277.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משטרת ישראל המהוללת ,תחת המסווה הבטחוני (ולא תמיד הוא נכון , אם יש מעל 20 שוטרים מתבטלים בתחנה תוך הח' בדיחות,עישון,אכילה,הווי ובידור - זה לא מצוקת כח אדם בשום אופן) לא עושה היום כלום לטובת האזרח אם לא מדובר באירוע פלילי.גם אם כן מדובר באירוע כזה צריך המון שכנוע כדי להזיז אותם.

גש לראש מדור חקירות באיזורך , הדגש שמדובר ב"פגע וברח" , עמוד על כך שזהו אירוע פלילי ומחובתם להתערב - הבא עימך כל מסמך רפואי שיחזק את טענתך (לא מאוחר לגשת לעזרה רפואית) , ודרוש את עזרתם. אל תוותר -המשך בשרשרת הפיקוד בתחנה. זו הצורה היחידה בה ניתן לשכנעם ,גם אם (וקרוב לוודאי שזה מה שיהיה) יתייחסו אליך כאל נודניק.

עמוד על זכותך! אל תתן להם לברוח ממילוי תפקידם.

משטרה? בדיחה! :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלפא75 !!!

זה לא החברים שלי זה החברים של שחר ! ( אפילו רשום למטה ! )

החברים שלי מחזיקים לאפה ביד אחת ( ולא איזה פיתה..... ) וביד השניה הם מחזיקים את הסיגריות...( קאנט אלא מה ? )

הרגת אותי עם התמונה.... :roflmao::roflmao::roflmao:

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7849 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...