Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלום לכולם כבר המון זמן שאני מחפש מיני קופר

השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והייתי רוצה לדעת איפה אני יכול להשיג את האוטו הזה?לפי מה שהבנתי אין הרבה כלי רכב כאלו על הכבישים בארץ ואני לא מבין למה???אני מתכוון למיני קופר של שנת 2002 כי 2005\2006 יש מלא אבל המחירים שלהם בשמים.

אני מחפש מיני קופר שנת 2002 רצוי יד ראשונה\שנייה שתיהיה בלי תאונות אני מוכן לשלם מחירון(79 אלף, לפי לוי יצחק) שמח מאוד אם מישהו יוכל להפנות אותי למקום שבו ישנם מכוניות כאלו למכירה של שנת 2002. רצוי שהמיני קופר תיהיה מבן אדם פרטי אבל לא חייב.

דרך אגב התקשרתי לרחוב בן יהודה בת"א שבו לפי מה שהבנתי מוכרים מיני קופר אך שמה גיליתי שמוכרים מיני קופר רק של שנת 2005\2006 ולא היה לי מכונית כזאת של שנת 2002.

קיצר מי שיודע מאיפה אני יכול להשיג שיגיב.

תודה לעזורים!

נ.ב

יש לי כרגע גולף שנת 2000 הייתי רוצה לדעת האם האחזקה של הגולף יותר יקרה מהאחזקה של המיני קופר?תודה לעזורים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...