Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פורטה 2011 - בעיות חוזרות בממיר קטליטי וסלילי הצתה

Eyal Halfon
שימו לב! השרשור הזה בן 2184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כשנתיים קניתי קיה פורטה שנת 2011, הרכב מטופל במוסך מרכזי של קיה באיזור הצפון.

לפני כשנה בערך הייתה תקלה ברכב והחליפו 2 סלילי הצתה (כוהל 3 וכוהל 4).

כחצי שנה לאחר מכן נדלקה מנורת מנוע במוסך אמרו שזו בעיה בממיר הקטליטי ושלחו אותו לשיפוץ.

לפני מספר חודשים הלך שוב סליל הצתה (כוהל 3).

חודש לאחר מכן תוך כדי נסיעה האוטו התחיל להיחנק ולאבד כוח (לא נדלקה נורה) בבדיקה אמרו שהבעיה היא בממיר הקטליטי האחורי

גם הוא נשלח לשיפוץ.

חודש לאחר מכן נקלה שוב מנורת מנוע ושוב אמרו שיש בעיה בממיר הקידמי (זה שהוחלף לפני שנה) הם שלחו אותו לשיפוץ על חשבונם.

לפני שבוע שוב הלך סליל הצתה (כוהל 2).

בשבוע האחרון נוסע טוב אבל אני מרגיש לפעמים שהוא קצת מתקשה בעליות.

*כל סלילי ההצתה הוחלפו למקוריים ולא למשהו חליפי.

יש לי תחושה שיש בעיה אחרת והמוסך לא מצליח להבין את מקור התקלה הם פשוט מחליפים לפי התקלות במחשב

מישהו מכיר תופעות כאלה ויכול לייעץ לי מה לעשות?

תודה אייל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור לי למה לשלוח ממיר קטליטי לשיפוץ? ממיר חלופי חדש לא עולה יקר. חגבי בעיית הסלילים - מה מצב הפלאגים ואיזה פלאגים נמצאים אצלך? ידוע לך? אתה יכול לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הבעיות מוכרות בדגם הזה כמו בi30

בעיקרון יש קשר בין התקלות.. ברגע שאין ניצוץ באחד או יותר מהצילנדרים הדלק נשרף בממיר שאצלך הוא מאד רגיש ומפרק אותו לחתיכות

לגבי עניין השיפוץ הממיר הקידמי הוא חלק מהסעפת ולכן לא קל להשתיל שם ממיר חליפי ולכן שולחים אותו למקום שמתעסק בזה או שמחליפים למשומש/חדש

לכן כמו שמאור30 התותח הזכיר פה את עניין הפלגים שאם הם גמורים הם אלו שגורמים לסלילים להידפק וכך העסק ממשיך להתגלגל לממיר

חוץ מזה הדבר היחיד שאתה יכול עוד לעשות זה לא ליסוע בכלל במצב שאחד הסלילים מזייף או לא עובד ונורת צ'ק מנוע מהבהבת

בהצלחה

עריכה אחרונה על ידי rami.v
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2184 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...