Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סובארו פורסטר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצחיק. הפורסטר החדש, רכב שכאשר הוא הוצג החלטתי תוך חצי דקה ש"זה בדיוק אותו דבר" הפיק את אחד המבחנים הכי ארוכים שעלו כאן.

HOME-סובארו-פורסטר-2019.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת, עיצבנת אותי בעבר עם הדיבורים שלך על הפורסטר, שמח שלאחר המבחן "ראית את האור"...:wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן ורכב מצויינים...

הערה קטנה אך חשובה - "אבזור הבטיחות לא מחסיר סעיפים קריטיים" זה אחד האנדרסטייטמנטס אם לא ה...

הפורסטר הוא אחד הרכבים הבטוחים שיש. במבחנים שמשווים ביצועים של מערכות בלימה אוטונומית למשל - האייסייט תמיד מהמובילות. מבחינת בטיחות פאסיבית - הדור הקודם שלו היה אחד הרכבים היחידים שהצליח להתמודד עם מבחן חפיפה קטנה שהוצג בארה"ב בלי "להתכונן במיוחד למבחן". והדור החדש מחוזק.

בארה"ב סובארו ווולוו הן שתי החברות שנחשבות למובילות מבחינת בטיחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יצא לנהוג ולהתרשם מעט מהרכב.

אציין שביום יום אני נוהג על אווטלנדר של חבר ורוב ההשוואה תהיה כנגדו.

במבט ראשון מאוד אהבתי את הפורסטר חיצונית, מדובר ברמת גימור ספורט שאומנם לא מוסיפה הרבה, אבל כן מוסיפה כתום פה ושם שנראה די טוב בעין.

גם מבפנים הרושם הראשוני היה נחמד מאוד. עושה רושם שכל הפלסטיקים זולים אבל כוסו בבד נחמד ויפה ודמוי עור פה ושם. סה"כ היה לי נעים. ההגה היה לי נוח ובגודל המתאים עם אפשרות כיוונון מספקת לגמרי, אבל לא כל כך אהבתי את החומר שציפו את ההגה, היה לא נעים למגע לדעתי.

יש ברכב 3 מסכים, אחד אחראי על מערכת המולטימדיה הראשית ובמקרה שלי שיקף את הפלאפון באמצעות Android Auto, השני מציג פרטי מידע "חיוניים" על הרכב ובשלישי לא ממש התעמקתי, אבל הוא שם ויכול לשמש לדברים. חייב להודות שמאוד אהבתי את השילוב והלוואי שיותר רכבים היו מממשים את זה בצורה כזו.

גם מאחור היה לי נוח בנסיעה הקצרה שישבתי בה.

לרעה אציין רעשי רוח ומנוע [ועוד כל מני קרקושים שלא מכבדים רכב ב 200,000₪ שהרגע יצא מהסוכנות] שגרמו לזה שכאשר ישבתי מאחורה כמעט ולא יכולתי לשמוע את החברה שישבו מקדימה, בדיעבד מסתבר שהיה מדובר בלוחית רישוי שלא הוברגה כמו שצריך, והתיקון היה פשוט מאוד, כלומר חאפריות של אנשי הבונדד ולא בדיוק אשמת הרכב.

סה"כ אהבתי את הרכב בהתחשב בזה שמדובר ב SUV ואני די שונא את הקטגוריה.

היה נעים לשבת בו, הרבה צבעים נחמדים בתא הנוסעים שהוסיפו לאווירה הנעימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא בדיוק more of the same

לטעמי - רחוק מזה.

השאלה מה אתה מחפש.

תן אותו לאישתי - וההבדלים בינו לבין הספורטאז' אורבן 1.6 שלה הוא מינורי. יותר חזק, יותר נוח, יותר שקט אבל באמת סה"כ אותו הדבר.

קח אותו לשטח, אפילו סתם טיול משפחתי בשבילים והוא ליגה בפני עצמו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל גם הקודם היה גיבור בשטח. וגם זה שלפניו, ואפילו הפורסטר המקורי שהיה נראה כמו סטיישן היה גובור בשטח. כאילו, דה? זה סובארו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן מצויין, כתיבה אחת הטובות שקראתי כאן (אם לא ה...!), וזה קשה כי נכתבו על דפי הפורומים עשרות רבות של סקירות מעולות.

הרצון להיות אובייקטיבי ולא לתת לדעות קדומות להטות את המציאות הולידו מבחן וכתיבת סיכום פשוט מעולים, עם שורה תחתונה קולעת בול.

סובארו משעממת - כרגיל, וזה נאמר לטובה. אהבתי את הרכב (לא חוכמה כנראה, אני שייך לקבוצה שאהבה את הקודמים) ושמח לדעת שמה שהיה טוב השתפר עוד יותר ומה שהיה בינוני שודרג לפחות לרמה סבירה (רעשי מנוע/גיר למשל).

ה-3 מושבים עם איזופיקס מאחור קנו אותי, מה לעשות - תקופה בחיים :wink:

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש אומר וואלה איזה יופי של ביצוע, רכב טוב, נוח מאובזר ואפילו יודע לאכול שטח קל-בינוני.

הלב אומר 190 אלף ש"ח עבור לא מאוד מגרה מבחינה ויזואלית פנימית וחיצונית, חומרים פשוטים ובשילוב מנוע אנמי... לא כזה בא לי.

כאשר יש אחלה היצע של קרוסאוברים בעשרות אלפי שקלים פחות שנותנים חבילה דומה מינוס יכולות שטח קשה לא לתהות האם כמה ירידות לשטח בשנה שוות עוד עשרות אלפי שקלים.

מהצד השני, אם הייתי חיית שטח - כנראה הייתי פונה לרכבים עם פוטנציאל שטח טוב יותר.

אז בעצם למי פונה הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה לענות כי אין לי באמת תשובה.

חלק 1:

קראתי לחבר שיש לו פורסטר 2016. הוא נהג ברכב ערב שלם כשהייתי 'בסידורים'. כמובן התלהב מאוד מהרכב, וכבר החל לתכנן איך הוא מחליף את הפורסטר שלו בחדש. אני כמובן מסביר לו שהרכב שלו מצויין, ותגובת הדוושה שלו מצויינת, ואם רק ילחץ על הגז קצת יותר, הרכב יתקדם ושיפסיק לבלבל את השכל על החלפה.

למחרת ב 11:00 בבוקר אני מקבל ממנו טלפון "שתדע שאני מאוד כועס עליך! אני לוחץ על הגז בפורסטר, והוא לא מתקדם. והוא לא נוח כמו החדש. ולא כיף לי בכלל, והכל באשמתך!"

חלק 2:

אני מחזיק לנדקרוזר שמיועד לשטח. כמובן מטייל עם חברים. ביומיום אני לא נוסע בו. עכשיו מוכר את הרכב שךי, קונה כזה פורסטר לסבבה שלי ביומיום, ויש הרבה סבבה להתנהל בו ביומיום, ובטיולים הקשוחים - מצטרף לרכב של חבר.

בעצם לא. לא רעיון טוב. אבל לא מנותק מהמציאות.

למה הוא טוב - להכל. הוא נהדר בכביש ונוח בצורה בלתי רגילה. הוא עם יכולות שטח נהדרות בהתייחס לקטגורית הג'יפונים.

חסרונות - אם מגביה אותו על מנת לשפר את העבירות, ככל הנראה הנוחות הנפלאה של הרכב תיפגע.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אחלה כתבה, אהבתי את השילוב.

דבר אחד קפץ לי וזה הפניה לקורא זכר.

אמנם אני פמיניסט לא משוכלל מדי, אבל זה קצת זרק אותי אחורה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחן מצויין ומקיף! שאפו!

שכן קיבל את שלו השבוע (החליף פורסטר דור קודם), ואיכות תא הנוסעים שופרה מאד ביחס לקודמת.

לדעתי זה רכב נישה - מתאים רק לכאלה שבאמת מטיילים עם המכונית בשטח לא מאתגר מדי. כרכב משפחתי, אני חושב שיש מתחרות עם VFM עדיף.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה נהדרת. מה שמשעשע בכתיבה טובה,

היא שהיא גורמת לך לרצות את הרכב למרות שהוא לא קשור בעליל לצרכים/יכולות שלך.

אהבתי את השימוש במצלמות במקום רדאר/לידאר -

זה הכיוון שאליו כל תעשיית זיהוי תנועה מכוונת אליו.

מצלמות הן רכיב הרבה יותר זול מרדאר, ופחות בעייתי.

עם התקדמות החומרה בתחום, הרדאר יהפוך לאפיזודה חולפת.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סקירה, כבעלים של פורסטר אני בהחלט יכול להבין את ה90% שמחליפים אחד באחד חדש יותר.

אישית הייתי לוקח את הגרסא "הרזה" של ה180 אלף.

וכן, אין מה להשוות אותו לשאר הג'יפונים, הם לא 4*4 בכלל.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...