Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לכל חברי הפורום

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 7872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום, יום ראשון, יערך המירוץ האחרון של עונת הסופרבייק העולמית.

סתם לידע הכללי....המדורג ראשון, אדוארדס מוביל בנקודה אחת תמימה על המדורג שני בייליס.

הולך להיות חם מאוד!!

שידור ישיר ביורוספורט.

שמר....אני מקווה שאתה תראה את זה.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מאלה שעוקבים יוכלו להוסיף גם את השעה... זה יכול לעזור.

אחרי כל מה ששמעתי בזמן האחרון על המירוצים האלה, ובהתחשב בזה שאני בחופש (סוף סוף!) אז אני ישתדל לראות את המירוץ.

רק ביורוספורט?

שעה?

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כבר בערך ב-13, אדוארדס ניצח את בייליס וכרגע ההפרש בינהם עומד על 6 נק'.

המירוץ השני יהיה בערב, לפני השעון שלנו נראה לי יהיה ב-19 אבל כדאי לבדוק, אני בכל מקרה לא אראה את השני כי אני הולך לעבודה בערב....תרגישו חופשי לעדכן אותי ב-SMS.

054-233928

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה מצויינת! בהחלט היה שווה (למרות שראיתי רק את השידור החוזר של מרוץ 2)

קראו כאן

http://www.ynet.co.il/home/1,7340,L-889-280-2143008,00.html

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על המרוץ השני(לא ראיתי את הראשון), כי המון המון זמן לא ראיתי

מרוץ כזה צמוד, כזה יפה, שמשאיר אותך במתח עד הרגע האחרון.

איזה ביצועים שהם דפקו שם, פשוט לראות ולהנות!

אם רק השדרים שם היו מנמיכים קצת את הוולויום שלהם, ומגבירים את הסאונד של האגזוזים!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7872 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...