Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העם יש אפשרות לייבא קיט לארץ?

MUSTANG1967
שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני ואבא שלי ראינו את הרכב הזה http://www.xtr2.com והיינו מעוניינים לייבא אחד כזה לארץ הבנתי שהוא עולה 20 אלף לש"ט,עכשיו העם מותר להכניס אותו לארץ למרות אין לו תו תקן ועם לא אז נגיד אני מייבא רק את הגוף ואת המנוע אני מזמין בניפרד החלקים והמנוע יעברו במכס?

תודה מראש אביב

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אסור לייבא קיטים לארץ.

ב. אם כבר אתה כותב הודעה, לא שווה להציץ רגע בשרשור המדהים "עברית ביצה קשה" וללמוד שם כללי תחביר והגהה מינימליים.

חס וחלילה שאזלזל או אצחק על, אבל יש שני סוגי אם \ עם :

אם - בתור תנאי (כמו "במידה ו...) - אם יקרה, אם אעשה, אם אוכל...

ויש עם, ב-עין, שמשמעותו היא "ו..", כמו "אכלתי פיתה עם חומוס" או "איילת נסעה עם אמא שלה לים" וכאלה...

רגע של עברית.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי יותר קל יהיה לנסוע לאנגליה, למצא איזו אנגליה שלא דומה לסוס, להיתחתן איתה, להוציא אזרחות, ללמוד לנהוג הפוך מכל העולם הנאור (ואנחנו אמורים להיות חלק ממנו), לדבר אנגלית עם מבטא של "המלון של פולטי", לשתות תה בצהריים, ללכת גם בקייץ עם מיטריה, להיות לבן כמו קיר, למדוד באינצ'ים (בריטיים, לא אמריקאים אפילו), ולהתרגל לשם "פיליפ" מאשר לנסות לייבא אותה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי יותר קל יהיה לנסוע לאנגליה, למצא איזו אנגליה שלא דומה לסוס, - יש שם כוסיות ברמה.תלוי איפה אתה מיסתובב

להיתחתן איתה, להוציא אזרחות, ללמוד לנהוג הפוך מכל העולם הנאור (ואנחנו אמורים להיות חלק ממנו),באנגלית אומרים THE RIGHT SIDE

לדבר אנגלית עם מבטא של "המלון של פולטי", לשתות תה בצהריים, תה עם חלב

ללכת גם בקייץ עם מיטריה, להיות לבן כמו קיר, למדוד באינצ'ים (בריטיים, לא אמריקאים אפילו), משקל אדם לפי STONE שאין לי מושג מה זה אומר אבל הם עוברים לאט למידות נורמליות,לא כמו האמריקאים

ולהתרגל לשם "פיליפ" 6 שנים הייתי גר בניו יורק ואני לא מבין מילה ממה שהאנגלים אומרים בסלנג שלהם

מאשר לנסות לייבא אותה...

גילי

עדיין אני חושב שאפשר לייבא.

אם תומקאר נוסעים על הכביש אני לא רואה סיבה שמכונית עם שני מנועי אופנוע לא תטוס על כבישי ארצנו

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין אני חושב שאפשר לייבא.

אם תומקאר נוסעים על הכביש אני לא רואה סיבה שמכונית עם שני מנועי אופנוע לא תטוס על כבישי ארצנו

לך אין ה"קשרים" שיש לרמי (אם רני לא טועה זה שמו של ממציא הטום קאר), ולא את הידע לשכנע מומחים בטכניון ובמישרד הרישוי...

חצמזה, איפה אתה חושב שאתה חי?! הלווו!!! כאן זה ישראל, כאן יודעים יותר טוב מעל העולם, כאן הרי המציאו את הכל, מה לא?!מיסתבר שלא!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נראה....

אם יש לך הרבה מאוד כסף (מספיק כסף בשביל לשחד כמה גורמים..)

אם אתה מספיק מקושר (ואתה צריך להיות מאוד מקושר)

אם יש לך סבלנות מפה ועד ארה"ב (ואני מתכוון לה-ר-ב-ה סבלנות)

אם אתה ממש ממש רציני בקטע הזה (ר' ערך סבלנות)

אז כן...יש לי סיכוי קלוש

אבל באמת שרק קלוש :)

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הצלחתי להעביר אותה במכס למרות שאין לה תו תקן מה קורה שתופסים אותי בכביש?

אני יכול אולי לארגן קומבינה שהיא בנוייה על חיפושית עם מנוע 1300 ואז היא תיקרא באגי?

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאמרו לך נכון. חבל בכלל על המאמץ.

יבואנים נמנעים מלהביא מכוניות כמו ה 206GTI180 כדי שלא יצטרכו להעביר אותם תקינה בארץ בשביל למכור 20 חתיכות, ואתה חושב שתוכל להעביר תקינה בעצמך לדבר שגם באנגליה לא ממש נחשב למכונית?

נראה לי שלא לגמרי הבנת את הפואנטה של ה XTR הזאת. מדובר במכונית שבנויה עבור ימי מסלול (Trackdays). בעליה מעמיסים את האוטו על טריילר וגוררים אותו למסלול מאחורי הב.מ.וו 530d שלהם, משלמים סכום כסף מכובד ומבלים איתו על המסלול. מכוניות כאלה לא עולות על הכביש הציבורי באנגליה, למרות שחוקית מותר להם.

המכונית הזאת לא מצוידת בדברים המינימאליים הדרושים לשימוש בכביש. מרווח הגחון מגוחך, מהלך המתלים מזערי, וסביר להניח שבישראל תדפוק 7 פעמים את הגחון לפני שתצליח אפילו לצאת לכביש המהיר (ועל כביש החוף תדפוק את הגחון עוד כמה פעמים טובות, שלא לדבר על מה יקרה בכביש אשתאול....)

בקיצור, העצה להתחתן עם בריטית נשמעת הרבה יותר חכמה...

ותוספת בעניין הטומקאר - רוב דגמי טומקאר גם לא מורשים לנוע על כבישי ישראל. רק דגם ה tour קיבל רישוי לכביש וגם זה רק בשנות ייצור מסויימות בעקבות שינויים בתקנות של משרד התחבורה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...