Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי ילד ראשון עד 70 אלף

sheinker
שימו לב! השרשור הזה בן 1898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש לקנות רכב משפחתי, עד עכשיו אני ואשתי נסענו על טויוטה 2001 (שממשיכה לשמש אותי נאמנה)

ולרגל הולדת הילדה הראשונה, רצינו לרכוש מכונית נוספת, שתיהיה יותר בטיחותית, מעודכנת יותר ונוחה יותר.

התקציב: עד 70 אלף שקל.

דרישות בסיסיות:

אמינה (כמה שאפשר, אני רגיל לטויוטה קורולה שלא היה לה שום תקלה משנת 2001 - אבל בטח זו דרישה מוגזמת)

ביטחות - כמה שיותר!

בגאז' גדול ומרווח פנים יחסית גדול שיהיה נוח ולא צפוף.

חסכונית ועם אבזור יחסית מודרני.

אשתי תסע ברכב ואני מאמין שזה יהיה כמה נסיעות קצרות בשבוע וזהו ואולי נסיעה אחת קצת יותר ארוכה בסופ"ש.

היו לי כמה מחשבות מחיפושים שערכתי:

- יונדאי i30CW (ראיתי במחירים טובים אפילו משנת 2015-2016) - לא מת על הסטיישן אבל נראה שהיא די עונה לדרישות. האם היא לא ארוכה מידי ולאשתי יהיה קשה למצוא חניות במקומות עירונים?

- טויוטה אוריס אזור 2012 היברידית (לא יודע לגבי הבגאז' שלה וכמה הם אמינות והאם שווה להשקיע בהיברידית בהתחשב שכמות הנסיעות של הרכב תיהיה די נמוכה)

- ראיתי גם המלצות במחירים האלו למאזדה 3 מאזור 2014 (גם כאן לא בטוח לגבי גודל הבדאז' ותא הנוסעים)

אשמח לשמוע לגבי הדגמים הנ"ל כומבון עוד המלצות שאני מפספס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 בין הצפופות בקטגוריה.

אוריס סטיישן (למה 2012 ולא חדש יותר) מציעה בגאז גדול אבל מושב אחורי לא ממש מרווח. חסכונית מכל שאר האופציות. אתה יכול לראות גם איזה פריוס נכנסת לך בתקציב. עוג אופציה היא ההונדה סיוויק סטיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו זוג +2 ומסתדרים מעולה עם הונדה ג'אז צורה חדשה.

בטיחותית מאוד (5 כוכבי בטיחות במבחני ריסוק EuroNcap , ציון גבוה במבחן האמריקאי IIHS וכן מערכות בטיחות אקטיביות)

מרווחת

תא מטען גדול (354 ליטר)

קיפול מושבים גאוני

חסכונית מאוד בדלק (נסיעה משולבת רגילה מגיעים 1:14-1:15.5 , אני הצלחתי בנסיעה ממש חסכונית להגיע ל 1:17.2 )

ביטוח זול

החיסרון זה מנוע שמרגיש קצת חלש וצריך לאמץ אותו קצת כדי לקבל ביצועים סבירים.

בתקציב שלך אתה יכול לקנות אחת שעדיין באחריות יצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי ה I30CW? מבחינת בטיחות ודלק, האם יש מחלות מוכרות ברכב ואיך הוא לעומת האוריס?

האם יש משפחתיות אחרות שיכולות לתהאים מבחינת גודל בגאז' ודלק וכו.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק ממוצעת באזור 1-11, אין בעיות קריטיות , אבל יש גיר רובוטי, חבר עם אחת בליסינג מתלונן על חבטות מהגיר פה ושם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעט יונדאי כמו I20 ו I30 (לא יודע ספציפית לגביי הדגם ששאלת עליו) סובלות מבעיות במערכת ההיגוי. במקרה הטוב זה קופלונג. במקרה הפחות טוב, החלפה לא זולה של מסרק הגה ועוד כמה דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מעדיף יותר סדאן או סטיישן?

רכבים עם יתרונות של מרווח ואמינות.

סדאן: קיה פורטה, יונדאי I35 , קורולה, ואפילו אימפרזה.

סטיישן: סייד סטיישן, I30CW, סיוויק סטיישן אוריס סטיישן, ואפילו מיצובישי לנסר ספורטבק

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנסר לא חסכונית, גיר רציף שמסרס את הרכב וגם האימפרזה חלשה מבחינת ביצועים.

גם אני חושב כמו איתמר שרכב כמו ג'אז יכול להתאים לכם ושוקל גם ספייס ורסו.

אם עדיין מתעקשים על משפחתית אז סיוויק 2013-14 - יש מבחר פרטיות באוטו סנטר ( כמו הגאז) או i35, שבה יש לחקור את מצב ההגה היטב טרם הקנייה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה תכנס טויוטה אוריס סטיישן היברידית 2014 - אם מעניין אותך- שלח הודעה פרטית, אני מוכר אחת כזו.

רכב חסכוני מאוד, תא מטען ענק, רכב אמין וזול לאחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לבדוק על הקיה די נראה לי שהיא תתאים לך כי היא מאוד מרווחת מאחורה וגם באגז' ענקי, רכב אמין ביותר, צריכת דלק סבירה וחוץ מטיפולים שוטפים אין איתה יותר מדי תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...