Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות והתקנת מערכות ''המרכז לפינוק הרכב''

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 1303 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי לבצע השחרת חלונות לרכב בהדבקה (כמובן), במקרה הגעתי אליו מהמלצות בפייסבוק, לבחור קוראים רענן והוא מגיע עד לבית הלקוח לבצע את העבודה.

עוסק בהתקנת מערכות, מצלמות ציפויי קרבון והשחרת חלונות.

אני במקרה שלי הגעתי אליו בגלל שהמקום אצלי בבית היה בעייתי וכבר היה עדיף לי לנסוע רבע שעה אליו.

בעבר ביצעתי השחרת חלונות בכמה רכבים ובמקרה הזה היסודיות בלטה לטובה. העבודה נעשית תוך פירוק של הדיפוני דלתות עם דגש של שמירה על כלל הקליפסים, הברגים וחלקי הפנים.

יש 3 אופציות של הכהיה של השמשות, אני הלכתי על 2 החלשות, החומר עצמו נראה איכותי לעומת מה שיצא לי להכיר.

כ 3 שעות עבודה לכלל הרכב (שמשה אחורית, דלתות אחוריות, דלתות קדמיות ועוד 2 חלונות קטנים של התא מטען, מדובר במגאן סטיישן).

הבחור נמצא בשערי תקוה, שמו רענן, פלאפון -0545623746.

מומלץ בחום.

תמונות אצלם מחר ביום ואעלה.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי טסט יום לפני ההשחרה לשנה וחודשיים כמעט ככה ש....

מקדימה זה ממש חלש כי מעבר לזה זה כבר יפריע לי, לא בטוח בכלל ששמים לב לזה.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...