Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לצמיג הונדה סיוויק האצבק 2011

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

בבדיקה לפני קנייה נאמר לי שאני צריך להחליף צמיג שמאלי אחורי, לפי הרישיון רכב המידה בגלגלים היא 205/55/16

לפי מה שהבנתי, קנייה ממורשה הונדה של גלגל הונדה רגיל כנראה יעלה לי הון תועפות, אני לא רוצה לצאת בנזק רציני. עד 500 שקל יהיה אפשר למצוא משהו סביר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

קניית צמיג ממוסך מורשה לא רצויה,

כי צמיגים הם קונים מפנצ'ריה חיצונית וגובים על זה יותר כסף מאשר שאתה היית ניגש לבד וקונה.

צמיגים מחליפים בזוגות ,זוג אחורי ,זוג קידמי,

שיהיו בעלי אותה חברה ודגם כולל קוד עומס ומשקל לפי מה שכתוב לך ברישיון הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

קניית צמיג ממוסך מורשה לא רצויה,

כי צמיגים הם קונים מפנצ'ריה חיצונית וגובים על זה יותר כסף מאשר שאתה היית ניגש לבד וקונה.

צמיגים מחליפים בזוגות ,זוג אחורי ,זוג קידמי,

שיהיו בעלי אותה חברה ודגם כולל קוד עומס ומשקל לפי מה שכתוב לך ברישיון הרכב.

אחליף את ה2 האחוריים, אין לי ברירה.

השאלה האם יש דרישה לצמיג ספציפי או שפשוט כל צמיג במידה הדרושה יהיה טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ברישיון הרכב, בנוסף למידה במספרים , קוד עומס ומהירות ( 91H / 91V ).

אסור להרכיב צמיגים עם קודים יותר נמוכים ממה שרשום ברישיון הרכב.

במידה שלך סביב 300₪ לצמיג יש מבחר דגמים איכותיים של Goodyear, Pirelli, Continental, Dunlop.

יש גם צמיגים יותר זולים, אבל עדיין בסדר גמור ( falken ze 914/310, toyo cf2, kleber hp3 ).

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=6&aspectRatio=13&width=18&Page=2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ברישיון הרכב, בנוסף למידה במספרים , קוד עומס ומהירות ( 91H / 91V ).

אסור להרכיב צמיגים עם קודים יותר נמוכים ממה שרשום ברישיון הרכב.

במידה שלך סביב 300₪ לצמיג יש מבחר דגמים איכותיים של Goodyear, Pirelli, Continental, Dunlop.

יש גם צמיגים יותר זולים, אבל עדיין בסדר גמור ( falken ze 914/310, toyo cf2, kleber hp3 ).

https://tires.yad2.co.il/compare?diameter=6&aspectRatio=13&width=18&Page=2

כן, כתוב לי 91V על שני הגלגלים(קדמי ואחורי)

אפשר למצוא סוגי צמיגים כאלה באוטו דיפו או אולי בפנצ'ריות פשוטות שיש מקומות ספציפיים עדיפים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

כמובן שאפשר לקנות צמיגים בכל פנצ'ריה.

אני לא חובב גדול של רכישת צמיגים באוטו דיפו. המון צמיגים סיניים לא ידועים ומחירים גבוהים למותגים מובילים.

אי אפשר לקנות צמיגים עם קוד H לרכב שלך, רק V.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה?

כמובן שאפשר לקנות צמיגים בכל פנצ'ריה.

אני לא חובב גדול של רכישת צמיגים באוטו דיפו. המון צמיגים סיניים לא ידועים ומחירים גבוהים למותגים מובילים.

אי אפשר לקנות צמיגים עם קוד H לרכב שלך, רק V.

אני מהקריות. יש לי פנצרייה אחת קרובה לבית אבל ברכב המשפחתי הקודם שהיה, מכר לנו רק צמיגים יפניים/סיניים. עכשיו זה רכב שלי פרטי, מעדיף להשקיע כמה מאות כדי להיות בטוח על הכביש מאשר לקחת שוב צמיג לא מוכר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים יפניים ( toyo, Falken bridgestone ) אין איתם שום בעיה.

גם לא עם צמיגים קוריאניים ( hankook, kumho ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים יפניים ( toyo, Falken bridgestone ) אין איתם שום בעיה.

גם לא עם צמיגים קוריאניים ( hankook, kumho ).

אוקיי, אבל איך אני יכול לבדוק שהצמיג הוא באמת בגודל המותאם והנדרש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשום הכל על הצמיג ( יצרן, דגם, מידות, קוד מהירות, קוד עומס ), כולל תאריך ייצור בצורה של 4 ספרות ( 0919 = שבוע 9 שנת 2019 ).

אל תקנה צמיגים בני יותר משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...