Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסאן ג'וק או דייהטסו טריוס?

hzaguri
שימו לב! השרשור הזה בן 4744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בעיקרון מאוד הייתי מאוד נעול על הטריוס מכיוון שבסה"כ אהבתי את העיצוב של הרכב

אני רוצה רכב עם תנוחת נהיגה גבוה, הטריוס הוא סחיר, אמין וללא תקלות. הבנתי שחווית הנהיגה בו היא לא מהמהנות ואולם אני לא נהג מרוצים או משהו דומה לזה, זה רכב ראשון שאני בעצם רוכש ואני גם לא הרבה על הכביש

מנגד ראיתי את הניסאן ג'וק החדשה (רק בתמונות בינתיים) ומאוד התרשמתי מהמראה שלה... אבל מעבר לזה... אין לי הרבה מה להגיד

אני לא יודע עד כמה מישהו פה יכול לחזות סחירות של הרכב הזה כשהוא לא בשוק אבל אולי ניתן להקיש מהסחירות של רכבי ניסאן בכלליות, אמינות של הרכבים שלהם וחווית נהיגה.

הניסאן ג'וק המאובזרת ביותר יוצאת לי במחירון של הטריוס הבסיסית ביותר...

עצתכם? אשמח לשמוע מגוון דעות ככל האפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי על טריוס די הרבה זמן ובאופן אישי לא התרשמתי לטובה ,ביחוד לא מהמנוע העצל בלשון המעטה.

אישית אני חושב שרכב שתוכנן ע"י יצרנית מוכרת לפני שנה\שנתיים יהיה קניה טובה יותר מרכש שתוכנן לפני כעשר שנים.

אם לשפוט לפי הקשקאי אז הג'וק הולך להיות הצלחה

A3

A4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם סקודה יטי?

לדעתי היטי נותן תמורה טובה יותר מבחינת מרווח, ביצועים, חיסכון בדלק וגם זיהום אויר מופחת. האיבזור בדגם הרגיל דומה לשל הג'וק.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mike808 יש לך מניות בחברת סקודה? או שאתה סוכן שלהם? אתה מודע לכך, שאתה פשוט מנסה כול פעם לדחוף אבל ממש כמו עם פומפה את המכוניות של המותג סקודה?. לא משנה על איזה קטגוריה שואלים או מתעניינים אתה ישר שולף את המכוניות של המותג הזה, אני לא יודע מה אתה תופס ממנו אתה פשוט מכור למותג הזה.

hzaguri לפי דעתי הגו'ק יענה לך על הדרישות עיצוב מוזר אני אהבתי אותו מאוד מותג סחיר, אמין ומחיר מאוד משתלם כמובן שהוא גם מאובזר מאוד כבר בגרסת הבסיס שלו.

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אין לי מניות. אני באמת חושב שבכל קטגוריה הרכבים שלהם מציעים תמורה הולמת למחיר ותחרות קשה למתחרות.

אני בעלים של מאזדה כבר המון שנים וכרכב מהעבודה אני מקבל יונדאי I30. בשאיפה לשדרג את המאזדה לאוקטביה חדשה אבל בנתיים התקציב מאפשר רק מאזדה נוספת פליטת ליסינג, אבל יום יבוא...8)

שיהיה לך לילה טוב ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

אוקי אז כך

בחודש מאי אני אמור להחליף את הרכב נישן שלי באחד חדש ולכן כבר מינואר אני במסע אחר הרכב הבא שלי,

כמעט ואין סוכנות שלא הייתי בה וכמעט ואין רכב שלא התעניינתי בו (רכבים עד 180 אלף ש"ח)

ואגיד לך את האמת מבין כל הרכבים שבחנתי הג'וק הוא הרכב שהכי הרשים אותי ולמען האמת קנה אותי (הזמנת אחד)

בנסיעת המבחן מאד התרשמתי לטובה מהרכב הוא סוחב, נוח, והכי חשוב מאד חסכוני ההפך הגמור מהטריוס שהוא אוכל

דלק ידוע

וגם אם אתה משווה בין שני הרכבים מספיק להסתכל מבפנים על שני הרכבים ולראות איזה הבדל עצום

בג'וק (דגם טיקנה) יש לך את כל התוספות האפשריות - מערכת מולטמידיה, מצלמת ריוורס, שליטה מההגה על מערכת

השמע, שליטה מההגה על הרכב, ריפוד עור, מפתח חכם, חימום בכסאות הקדמיים ועוד.... ומה יש לך בטריוס - כלום

כמובן שזו החלטה שלך אך מאחר וביקשת להתייעץ אז אני מייעץ לך ללכת על הג'וק

ותאמין לי הבעיה האחרונה שתהיה לך היא מכירת הרכב ואתה יודע למה כי לא תרצה למכור אותו

שיהיה בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טריוס!

הייתי עם הרכב הזה שנתיים ובאמת שאם אתה לא מתכוון לרדת איתו לשטח אז אין טעם לקנות אותו.

מבחינת עלות הוא עולה פחות או יותר כמו הג'וק, הוא פחות נוח, הפנים שלו נורא נורא פשוט, בידוד רעש גרוע!!! וצריכת דלק בזיונית לביצועים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאומרים,עבר זמנו של הטריוס,כלי מיושן,לא נוח ובזבזן דלק לא קטן! הניסאן ג'וק לעומת זאת נראה מעולה(לטעמי) חסכוני בדלק ובגירסה הבחירה(לא המודגשת)מגיע מאוד מאובזר ,לניסן אמינות ידועה ולפי הביקוש ההיסטרי לרכב ולא רק בארץ אני יכול רק לשער שהסחירות של הג'וק תיהיה גבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...