Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריצוף לבית - פרפקט ליין?

D1winner
שימו לב! השרשור הזה בן 1599 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

היינו ברשת די גדולה, סגרנו ריצופים לדו משפחתי שאני בונה.

בערך 400 מ"ר, לא היה ריצוף חוץ יפה במחיר טוב, אז אמרתי שנקנה משהו זול יותר ברשת זולה.

הגענו לפרפקט ליין, בסה"כ יש להם דברים יפים, במחירים זולים של יותר בין 30-50 אחוז.

אמנם מה שסגרנו זה טורקי, הודי, ספרדי ואיטלקי ולא סיני.

אבל האם הריצוף הסיני כל כך נורא כמו שעושים ממנו?

האם הוא נחות מטורקי או הודי? אחרי הכל מדובר על גרניט פורצלן. ככה או ככה לא לקחנו אריחי פול באדי שהם יקרים יותר.

אני מרגיש שפספסתי כאן משהו ואני יכול לחסוך עוד כמה אלפים טובים, מצד שני קראתי ביקורות מאוד רעות על פרפקט ליין אבל בעיקר על מטבחים, מקלחונים וכד', פחות על קרמיקה.

למישהו יש נסיון עם האריחים שלהם לאחר שימוש?

שאלה נוספת,

החוק נותן לי 14 ימי עסקים לבטל את ההזמנה והסחורה עוד לא סופקה, בהזמנה כתוב ביטול תוך 48 שעות, במידה ולא דמי ביטול של 20%. נראה לי קצת לא הגיוני.

מה גובר על מה?

תודה

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראת ביקורות מאוד רעות למה אתה קונה שם?נשגב מבינתי.אני ואשתי כרגע תוך כדי שיפוץ בבית ולאחר סקר שוק החלטנו לרכוש כלים סניטריים ואריחים ב"חרש" בחולון, בגלל השירות הטוב ובעיקר הייעוץ והדוגמאות של אנשי המכירות.הם אפילו דאגו להובלה זולה לאחר שלא הצלחנו לקחת את החבילה.לא הייתי מסתכן בקנייה במקום עם ביקורות רעות. פשוט לא שווה את זה.לפעמים אתה זקוק להחלפה (כמו שקרה לנו), שינוי תכניות וכו'.אני מעדיף לשלם עוד 5 או 6 שקלים למטר ולדעת שיש לי עם מי לדבר.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק היום חזרתי מדירה שריצפנו עם אריחים סינים, אם אני לא טועה מפרפקט ליין.

השיפוצניק והרצף היו צריכים לשבור את הראש כי לאריחים היתה בטן (כשמצמידים אותם גב לגב באמצע הם צמודים ובקצוות יש מרווחים, יש לי תמונה להמחשה), בסוף זה יצא טוב, אם האריחים היו יותר קטנים כנראה שזה היה פחות קריטי, אבל בגלל שהם גדולים (120x60) זה דרש מהם יצירתיות (ככה לפחות טוען השיפוצניק).

בקיצור - לא יודע אם ממליץ (סה"כ העבודה נראית טובה וגם השיפוצניק אמר שהכל עכשיו פיקס, אבל לא באמת אפשר לדעת כשרק היום הם סיימו לרצף נכון?), אבל כדאי שתבדוק טוב טוב את הדברים האלה לפני שאתה סוגר. מה שכן, כמו במוצרים סינים אחרים, גם באריחים יש יותר טובים וטובים פחות, אז כל מקרה (או אריח) לגופו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרגיש שפספסתי כאן משהו ואני יכול לחסוך עוד כמה אלפים טובים, מצד שני קראתי ביקורות מאוד רעות על פרפקט ליין אבל בעיקר על מטבחים, מקלחונים וכד', פחות על קרמיקה.

למישהו יש נסיון עם האריחים שלהם לאחר שימוש?

כן,

קודם כל הריצוף הסיני שלהם דיי טוב ובשוק, בכלל, מוכרים המון מהסיניים (סוג א') והם בסדר גמור (גם לאורך זמן).

ספציפית לפרפקט ליין -

לפני 12 שנה קניתי מהם ריצוף לדירה הקודמת שלי, קרוב ל 10 שנים גרתי בדירה ולא היתה איתו שום בעיה. סוג א', כל האריחים יצאו באותה רמת איכות (מעולה) והחזיקו מעמד ללא דופי.

לפי 3 שנים ריצפתי דירה אצל חבר קרוב מאוד, עד כה 0 תקלות (ריצוף 60X60 מבריק מלוטש).

חבר יקר קנה בהמלצתי לפני חודשיים כ-200 מ"ר עבור ריצוף של חצר בבית פרטי + עוד כמה עשרות מטרים של קרמיקה דמוי "בריקים" לחומת בטון מסביב לבית פרטי, הוא דיווח שהכל יצא פיקס והאיכות של הסחורה טובה מאוד (גם בעלי המקצוע לא התלוננו).

בדיוק היום חזרתי מדירה שריצפנו עם אריחים סינים, אם אני לא טועה מפרפקט ליין.

השיפוצניק והרצף היו צריכים לשבור את הראש כי לאריחים היתה בטן (כשמצמידים אותם גב לגב באמצע הם צמודים ובקצוות יש מרווחים, יש לי תמונה להמחשה), בסוף זה יצא טוב, אם האריחים היו יותר קטנים כנראה שזה היה פחות קריטי, אבל בגלל שהם גדולים (120x60) זה דרש מהם יצירתיות (ככה לפחות טוען השיפוצניק).

בקיצור - לא יודע אם ממליץ (סה"כ העבודה נראית טובה וגם השיפוצניק אמר שהכל עכשיו פיקס, אבל לא באמת אפשר לדעת כשרק היום הם סיימו לרצף נכון?), אבל כדאי שתבדוק טוב טוב את הדברים האלה לפני שאתה סוגר. מה שכן, כמו במוצרים סינים אחרים, גם באריחים יש יותר טובים וטובים פחות, אז כל מקרה (או אריח) לגופו.

כל האריחים הגדולים, ובמיוחד המלבניים (גם גדולים כמו 60X120 וגם קטנים כמו 20X60 או 15X60 וכדומה = דמוי פרקט) סובלים מ"בטן" באמצע (הם קעורים).

זה לא קשור לפרפקט ליין או להיותם סיניים (קורה גם בספרדיים לצורך העניין).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראת ביקורות מאוד רעות למה אתה קונה שם?נשגב מבינתי.אני ואשתי כרגע תוך כדי שיפוץ בבית ולאחר סקר שוק החלטנו לרכוש כלים סניטריים ואריחים ב"חרש" בחולון, בגלל השירות הטוב ובעיקר הייעוץ והדוגמאות של אנשי המכירות.הם אפילו דאגו להובלה זולה לאחר שלא הצלחנו לקחת את החבילה.לא הייתי מסתכן בקנייה במקום עם ביקורות רעות. פשוט לא שווה את זה.לפעמים אתה זקוק להחלפה (כמו שקרה לנו), שינוי תכניות וכו'.אני מעדיף לשלם עוד 5 או 6 שקלים למטר ולדעת שיש לי עם מי לדבר.

יש לי ניסיון טוב עם "חרש" בחיפה - כאשר חזרתי אליהם (פעמיים - שלוש) מספר שנים אחרי הקניה הגדולה לא היה להם קושי למצוא לי אריחים דומים לאלה שחסרו לי (במקור קניתי עודף של כמה אחוזים, אבל היו מספר פריטים שנגמרו). בחולון זה המחסן המרכזי שלהם, כך שיהיה לך עוד יותר קל לאתר פריטים חסרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

קודם כל הריצוף הסיני שלהם דיי טוב ובשוק, בכלל, מוכרים המון מהסיניים (סוג א') והם בסדר גמור (גם לאורך זמן).

ספציפית לפרפקט ליין -

לפני 12 שנה קניתי מהם ריצוף לדירה הקודמת שלי, קרוב ל 10 שנים גרתי בדירה ולא היתה איתו שום בעיה. סוג א', כל האריחים יצאו באותה רמת איכות (מעולה) והחזיקו מעמד ללא דופי.

לפי 3 שנים ריצפתי דירה אצל חבר קרוב מאוד, עד כה 0 תקלות (ריצוף 60X60 מבריק מלוטש).

חבר יקר קנה בהמלצתי לפני חודשיים כ-200 מ"ר עבור ריצוף של חצר בבית פרטי + עוד כמה עשרות מטרים של קרמיקה דמוי "בריקים" לחומת בטון מסביב לבית פרטי, הוא דיווח שהכל יצא פיקס והאיכות של הסחורה טובה מאוד (גם בעלי המקצוע לא התלוננו).

כל האריחים הגדולים, ובמיוחד המלבניים (גם גדולים כמו 60X120 וגם קטנים כמו 20X60 או 15X60 וכדומה = דמוי פרקט) סובלים מ"בטן" באמצע (הם קעורים).

זה לא קשור לפרפקט ליין או להיותם סיניים (קורה גם בספרדיים לצורך העניין).

איציק

קשה לי עם ההכללה הזאת.

גם באירופה יש ייצור זול, אבל התופעה נפוצה בעיקר בסינים.

ועדיין, לא כולם ככה, יש סחורה מצויינת ואני תמיד אומר ללקוחות לקחת חתיכות ולהניח על משטח ישר כמו שיש ולראות אם יש בטן לפני שרוכשים.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטן של אריח דווקא פחות מדאיג אותי, אפשר להתגבר על זה וזה ברוב האריחים הגדולים.

הבנתי שאיכות החומרים של האריח יכולה להשפיע על הספיגות, כתמים, צבע וכדומה.

דווקא לשם אני מכוון את השאלה שלי מבחינת איכות.

יש היום מערכת פוגות מאזנת שמקלה בנושא של הבטן והיישור

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בפרפקט ליין וגם בחנויות אחרות - אין הבדל מהותי.

דווקא ריצוף שקניתי בחנות אחרת עלאק "יוקרתית" היה על הפנים.

אגב, אצלי "חרש" נתנו שירות גרוע מאוד ואני לא ממליץ. מה שמראה לך שעל כל מקום יש דעות ולכאן.

אז לגמרי לא הייתי פוסל את פרפקט ליין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום איפה שקניתי, עשיתי כמה שינויים והמחיר ירד עוד קצת.

כל הכאב ראש של הביטול ובחירה מחדש.. כבר לא שווה את החסכון.

בית הבא שנבנה נקפוץ קודם לשם

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...